Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 20:00, pinu? napisał:

a jak sie zarejestrowalem to co dalej robic?? Prosze o odpowiedz.


Po angielsku umiesz czytać? To wejdź na stronę gry i przeczytaj opis. Nie umiesz - raczej nie podchodź do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:07, pinu? napisał:

umiem anglik ale slabo prosze powiedzcie co robic dalej po rejestracji??

Ściągnij klienta, uruchom grę, poczekaj az się ściągną aktualizacje, zaloguj się, stwórz postać, graj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Znowu Silkroad. Grałem w to trochę. Osiagnąłem 15 lv i skasowałem grę z dysku. Jest ona po prostu zbyt budna. No ale jak ktos lubi gry typu sieczi rąb to prosze bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się w silkroadzie podoba dobra grafa i to że mogę sobie pograć z kolegami. Denerwuje mnie to, że serwery są cały czas zapchane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem 100k. Znacznie lepiej mi idzie gra niz na bocie. Jacyś goście z akademika odkryli lukę i rozdają kase ale tylko polakom i tylko 1 raz. Po tygodniu miałem kase. Jeszcze wilka i jakieś SOS-y. www.silkroad-bot.wasik.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba podawać swoje ID i PW! To złodzieje jacyś! Pamiętajcie! Nigdy, przenigdy nie podawaj swojego loginu i hasła w grach sieciowych!! Proszę moderatorów o usunięcie tego linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z Silkroad. Po zreespawnowaniu się po śmierci , mam takie lagi , że to szok. Ew. to nie jest lag , tylko mój komp nie wyrabia. co zalecacie w obu sytuacjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz sprzęt? Też mam lekkie chrupanie po respawnie, ale wystarczy parę razy obrócić kamerę dookoła bohatera i poczekać chwilę, aż "dograją się" wszyscy dookoła (a na rynku w Jangan jest przeważnie tłum ludzi, więc i parę sekund ich doładowanie trwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się nawet zarejestrować wyskakuje mi komunikat ze na jednym IP czy jakoś tak można góra 5 kont założyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:05, military napisał:

Jaki masz sprzęt? Też mam lekkie chrupanie po respawnie, ale wystarczy parę razy obrócić kamerę
dookoła bohatera i poczekać chwilę, aż "dograją się" wszyscy dookoła (a na rynku w Jangan jest
przeważnie tłum ludzi, więc i parę sekund ich doładowanie trwa).


p4 1,6 ghz , 256 ram , 64 mega karta graficzna gf2mx440.

i kolejny problem : dlaczego teraz nie moę dostać się na serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deput666 - trudno jest zalogować sie na serwer w godzinach popołudniowych, bo lezie tam tłum ludu :P
a ja mam maly problem... ściągnelam po raz drugi SO, ale pojawiaja mi sie siwe cienie zamiast postaci (w ich ksztalcie), moze powinnam sciagnac jeszcze raz albo z innego serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 10:11, BriaTharen napisał:

deput666 - trudno jest zalogować sie na serwer w godzinach popołudniowych, bo lezie tam tłum
ludu :P
a ja mam maly problem... ściągnelam po raz drugi SO, ale pojawiaja mi sie siwe cienie zamiast
postaci (w ich ksztalcie), moze powinnam sciagnac jeszcze raz albo z innego serwera?



masz na myśli białe postacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z serwerem: jest po prostu za tłoczno, ew. serwer jest w trakcie inspekcji i na ten czas jest wyłączony. W pierwszym przypadku (kiedy obok nazwy serwera jest "crowded") - próbuj aż się uda, mnie to czasem zajmowało nawet 30 uruchomień gry. Drugi przypadek (serwer jest "check") - nic tylko czekać...

deput666: na 99% trochę za mało ramu masz. Nic dziwnego, że masz lagi po respawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze jedno. Jeśli nie możecie się zarejestrować, bo "tylko 5 kont z 1 IP", to znaczy że pewnie macie zmienne IP, i że tego IP już ktoś kiedyś używał w Silkroad. Też tak miałem. Rozwiązanie jest proste - poprosić kumpla przez gg, żeby założył wam konto.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi wyżej , możesz poczekać troszkę i IP znowu się wyczyści . Mam wewnętrzne IP (nie zmienne) i już chyba 12 osobom zrobiłem account . :s
P.s mam 54 lvl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 26 lvl, ale nudne to jakieś było, serwery prawie cały czas zapchane,
no to klikłem uninstall i mam spokój :).Jedyne co fajne w tej grze to to,
że przypomina (bardzo) World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować