Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

\...\

Jednym z problemów, może być to, że masz osiedlówkę, gdzie pareset nawet ludzi ma jedno IP ... jeżeli tak, to z twojego regionu zarejestrowało się już 5 osób, i więcej nie da rady. Jeżeli tak jest to nie pograsz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałam sobie silkroad pare dni temu, gra jest po prostu wspaniała, jestem teraz na 7 levelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 16:53, freja napisał:

zainstalowałam sobie silkroad pare dni temu, gra jest po prostu wspaniała, jestem teraz na
7 levelu :)

Jaki server?? Ja mam 37 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 23:40, Kubeczek77 napisał:

> zainstalowałam sobie silkroad pare dni temu, gra jest po prostu wspaniała, jestem teraz
na
> 7 levelu :)
Jaki server?? Ja mam 37 lvl

Xian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 08:21, freja napisał:

> > zainstalowałam sobie silkroad pare dni temu, gra jest po prostu wspaniała, jestem
teraz
> na
> > 7 levelu :)
> Jaki server?? Ja mam 37 lvl
Xian :)

Venice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem się zarejestrować w SilkRoadzie lecz okazuje się że mają jakieś popiep... popsute serwery. Normalnie powinien się ładować obrazek z literkami i cyferkami do przepisania w celu weryfikacji lecz mi się nie chciał załadować. Skopiowałem URL obrazka i spróbowałem go otworzyć - błąd 404. Jaki jest inny sposób na rejestrację? Z góry dziękuję ;)

Pozdrawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 23:40, Kubeczek77 napisał:

> zainstalowałam sobie silkroad pare dni temu, gra jest po prostu wspaniała, jestem teraz
na
> 7 levelu :)
Jaki server?? Ja mam 37 lvl

Witam mam dwa pytania dotyczace gry

1. Jak mozna atakowac innych graczy i od ktorego levelu
2. Czy ktos gra na serwie tibet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Atakować można od 20 lvl,wcześniej to trzeba mieć opaskę do kupienia w mieście.
2.Gram na Tibecie,ale obecnie jestem jakby w przerwie bo czas na maturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 18:51, MINIAK. napisał:

1.Atakować można od 20 lvl,wcześniej to trzeba mieć opaskę do kupienia w mieście.
2.Gram na Tibecie,ale obecnie jestem jakby w przerwie bo czas na maturę :)

a mozesz podac nick?? Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:22, The Lurker napisał:

Witam, chciałem się zarejestrować w SilkRoadzie lecz okazuje się że mają jakieś popiep... popsute
serwery. Normalnie powinien się ładować obrazek z literkami i cyferkami do przepisania w celu
weryfikacji lecz mi się nie chciał załadować. Skopiowałem URL obrazka i spróbowałem go otworzyć
- błąd 404. Jaki jest inny sposób na rejestrację? Z góry dziękuję ;)

Pozdrawiam. :D

witam od jakiego poziomu mozna mic w tej grze konia lub inny srodek transportu i ewentualnie dzie go mozna nabyc lub zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 20 lvlu kiedy mozesz już robi karawanki. Na 5 lvlu zwykłe konie kiedy chcesz gdzies szybciej sie przemieścic np. na expowisko

PS: zapraszam do gil;dii ExeCutioN :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś ty...Jasne że darmowa. W CDA pisali ze całośc przypomina WOW lecz jest troche mniej rozbodowany więc jak komus sie wow znudzil moze dolonczyc do graczy silkroad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 10:35, goldeneagle napisał:

Czy ta gra jest darmowa?

Tak i Nie, sciagnac gre, zainstalowac zrobic konto i grac mozesz zadarmo. Tyle ze w grze za prawdziwa kase mozeszk upic pare rzeczy ułatwiajacych rozgrywke, bez tego da sie obejsc lecz jak mowie , ci ktorzy zapłaca beda mieli latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 10:39, hubert0 napisał:

Nie no coś ty...Jasne że darmowa. W CDA pisali ze całośc przypomina WOW lecz jest troche mniej
rozbodowany więc jak komus sie wow znudzil moze dolonczyc do graczy silkroad

Dzięki! Już pobieram Clienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale samo granie bez tiketów jest darmowe. Można kupic tickety które dają 60% lub 100%. Zalezy jaki ticket. Są cztero tygodniowe i jedno dniowe. Do kupowania takich rzeczy potrzebujemy waluty liczonej w "silkach" za real cash. Trzeba by również zaregowanym na paypalu.Są też małpki i wilki. Małka zbiera za ciebie itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować