Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

kurcze, zwariuje zaraz, już od dwudziestu minut próbuję się połączyć z serwerem ale jak tak zaludniony że normalnie nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche gralem w silkroad online ale nabilem z 15 leveli i mi sie znudzilo :P nie podoba mi sie sterowanie w tej grze gdy chce ruszyc swoja postacia i klikam w jakies miejsce to reaguje on z opoznieniem. Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy u kazdego w kazdym razie troche mnie to denerwowalo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:42, freja napisał:

to napewno nie jest wina gry bo mi wszystko śmiga


Nom to pewnie mam za wolny internet albo od czasu jak gralem (bo juz troche minelo) wprowadzili jakiegos patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 10:29, hubert0 napisał:

Na 20 lvlu kiedy mozesz już robi karawanki. Na 5 lvlu zwykłe konie kiedy chcesz gdzies szybciej
sie przemieścic np. na expowisko

PS: zapraszam do gil;dii ExeCutioN :DDD

a na tym 5 lvlu gdzie mozna knia zdbyc bo ja juz mam 9lvl ale chcialbym miec konika.prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:52, Hybryd napisał:

oto 1 screenwk z gry mój test hit na mangyangach ^^
http://img406.imageshack.us/img406/5692/testhitdv6.jpg

kolo to nie jest twoje udezrzenie nie rob z nas debili bo tu glupki nie siedza widac ze to dwie osobu uderzyly w jednym momencie i prawie na rownym poziomie wyskosci i wyszla liczba w tysiacach hahahaha rozgryzlem cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:26, freja napisał:

kurcze, zwariuje zaraz, już od dwudziestu minut próbuję się połączyć z serwerem ale jak tak
zaludniony że normalnie nie mogę....


Freja bo serwer jest zaludniony. Właśnie to jest nagorsze w grze. Trzeba próbowa do upadłego.

Konie mozna kupic w kazdym miescie

20070209123041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha, niedlugo tez do was dolacze, najpierw chcialem sciagnac Lineage 2 ale za duzo zajmowal. A Silkroad, hm, powiedzcie trudny jest ?? Znacie jakies godne polecenia Polskie serwery ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 12:51, Zauri napisał:

ha, niedlugo tez do was dolacze, najpierw chcialem sciagnac Lineage 2 ale za duzo zajmowal.


Ekhm... ściąganie gier jest nielegalne...

Dnia 09.02.2007 o 12:51, Zauri napisał:

A Silkroad, hm, powiedzcie trudny jest ?? Znacie jakies godne polecenia Polskie serwery ??


Co za różnica, i tak na tych nie polskich servach, 1/3 ludzi to polacy.

Ja wcześniej grałem na RedSea, ale teraz gram na sparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:27, maximusell napisał:

Ekhm... ściąganie gier jest nielegalne...


no wiesz myslalem ze on jest bezplatnym mmorpg`iem ale jak zabaczylem cene abonamentu i ze jest za 70 zl w sklepie gram zrozumialem swoj blad, a silkroad jest przeciez bezplatny, no nie ?? nie trzeba placic abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:34, Zauri napisał:

no wiesz myslalem ze on jest bezplatnym mmorpg`iem ale jak zabaczylem cene abonamentu i ze
jest za 70 zl w sklepie gram zrozumialem swoj blad, a silkroad jest przeciez bezplatny, no
nie ?? nie trzeba placic abonamentu


Tak jest darmowy

Graj na Sparta, mój nick DarkHunterPL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^Wkółko mi dropią przedmioty. Jestem już bogaty jak na 8lvl. Wiem bo to nie moja 1 postac. Szukam jakichś znajomych na servie Sparta moze jest ktos gg 7057023:)

goldeneagle--> Graj na Sparta, nie tyko, dlatego bo ja tam gram, ale mi się wydaje, że tam częściej wpuszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:23, pinu? napisał:

> oto 1 screenwk z gry mój test hit na mangyangach ^^
> http://img406.imageshack.us/img406/5692/testhitdv6.jpg
kolo to nie jest twoje udezrzenie nie rob z nas debili bo tu glupki nie siedza widac ze to
dwie osobu uderzyly w jednym momencie i prawie na rownym poziomie wyskosci i wyszla liczba
w tysiacach hahahaha rozgryzlem cie.

ej kolego to ty tu jetses debilem bo to moje uderzenie a przy wyzszych dmg cyfry nie wchodza idealnie rowno jezlei jets cos czemu7 mozesz tyle zadac (*a watpie) to se to sprawzd zanim skrytykujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:26, Hybryd napisał:

> > oto 1 screenwk z gry mój test hit na mangyangach ^^
> > http://img406.imageshack.us/img406/5692/testhitdv6.jpg
> kolo to nie jest twoje udezrzenie nie rob z nas debili bo tu glupki nie siedza widac ze
to
> dwie osobu uderzyly w jednym momencie i prawie na rownym poziomie wyskosci i wyszla liczba

> w tysiacach hahahaha rozgryzlem cie.
ej kolego to ty tu jetses debilem bo to moje uderzenie a przy wyzszych dmg cyfry nie wchodza
idealnie rowno jezlei jets cos czemu7 mozesz tyle zadac (*a watpie) to se to sprawzd zanim
skrytykujesz

lol nie widzialem jeszcze zeby 6 lvl takie hity zadawal sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować