Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2009 o 13:01, Skarmory napisał:

> > Czy są w ogóle jakieś sposoby na te crowdy na serwerach, oprócz grania w inne
MMO
> ???
> >
>
> Kup se premiuma.
Np. na Allegro ???
A jakieś inne rozwiązania ???


Nie wiem gdzie to dorwiesz, ale innych rozwiązań nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na żadnym allegro! Kupujesz silki (premka kosztuje 290 silków) wbijasz do gry wciskasz F10 (Item Mall) i kupujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:41, Koxman napisał:

Na żadnym allegro! Kupujesz silki (premka kosztuje 290 silków) wbijasz do gry wciskasz
F10 (Item Mall) i kupujesz ;)

To ja wiem, ale muszę na Allegro silki kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:28, Koxman napisał:

Po co na allegro? Kup na www.rpgshop.com.pl albo na oficjalnej stronie silka ;D

A wiesz może gdzie by taniej wyszło ??? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 19:03, Skarmory napisał:

> Po co na allegro? Kup na www.rpgshop.com.pl albo na oficjalnej stronie silka ;D

A wiesz może gdzie by taniej wyszło ??? ;>

Najtaniej jest bez pośredników. Chociaż najwygodniej właśnie tam gdzie podał Koxman. Bez zbędnych badziewi i modlitw, żeby paypal nie miał zawieszek, bo kasa przepadnie... :P wystarczy przelew i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:28, Koxman napisał:

Po co na allegro? Kup na www.rpgshop.com.pl albo na oficjalnej stronie silka ;D

rpgshop ssie.

pripp.com pewniejszy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 17:16, Sareth14 napisał:

Cze all ;P Ostatnio kombinuje z media.pk2 (to żaden hack)

A żebyś się nie zdziwił, ryżmax ma takie wykrywacze botów, że i za pk2 potrafią zbanować :]

A pomóc nie umiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka . Szukam spolszczenia do najnowszej wersji silka, wiem że jest takie coś ale pół googlów przeszukałem i nic.


PS: Kiedy będzie można grać w wersje 1.8 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 17:32, Koxman napisał:

Niestety tak ;( Może zmieni się na jakiś czas po siedemnastym:)

Usunąłem wiec się nie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Chciałbym poprosić Was, nieco bardziej wtajemniczonych w omawiane tu MMO ;-), o drobną pomoc.
Otóż ... znajomy chciał założyć konto, aby pograć w grę, której tytuł stanowi nazwę niniejszego tematu ;-) (ja osobiście nie dotykam się do darmowych MMO, ale w sumie to chyba kwestia gustu czy też preferencji lub samych wydatków, whatsoever ... w każdym razie szanuję jego decyzję ;-)).
Anyway, wszystko jest w porządku do momentu, kiedy kreator konta odsyła go na jakąś stronkę, bodajmy ''joymax.com'' czy jakoś tak, w celu wprowadzenia danych osobowych, account id, loginu, hasła itd.
I w momencie, gdy wszystko wypełnia prawidłowo (przynajmniej tak mu się wydaje ;-)), po kliknięciu ''confirm'' wyskakuje taka informacja: "Already 10 account joined (value of IP)".
I na tym okienku wszystko się zawiesza, bo przycisk ''Ok'' nie działa i jedyne co można wtedy zrobić, to powrócić do punktu wyjścia (odświeżyć stronkę). Oczywiście dzieje się tak za każdym razem.
I teraz pytanie: czy to oznacza, że na jego IP zostało już założone 10 kont w tym portalu ? Bo jeśli tak, to On sam raczej tego nie zrobił (przynajmniej tak twierdzi ;-)). Czy też może to ja czegoś tu nie rozumiem ...
Może to jakiś ''bug rejestrowy'' albo co, choć w to wątpię. ;-)

Z góry dziękuję za wszelkie informacje i porady.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częsty problem ;) Być może dzieli IP z kimś z osiedla na przykład. Wyjściem z tej sytuacji jest założeni konta u kolegia albo w szkole, powinno być ok, chyba że ktoś już wcześniej założył tam 10 kont ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 16:10, Koxman napisał:

Częsty problem ;) Być może dzieli IP z kimś z osiedla na przykład. Wyjściem z tej sytuacji
jest założeni konta u kolegia albo w szkole, powinno być ok, chyba że ktoś już wcześniej
założył tam 10 kont ;P


TBH nie wydaje mi się, aby dzielił z kimkolwiek IP ... chociaż to internet radiowy, więc nigdy nic nie wiadomo. Chyba będę musiał zadzwonić do firmy udostępniającej mu internet (bo tak się akurat składa, że i ja również korzystam z jej usług) i zapytać o to i o tamto.
W każdym razie Dzięki Wielkie za informacje ... tak jak myślałem, że jedynym wyjściem pozostanie zapewne założyć konto w jakiejś kafejce internetowej albo u kogoś innego.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować