Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Disciples III - Renaissance

617 postów w tym temacie

>Mogli by się

Dnia 06.05.2008 o 13:50, Hoplita napisał:

też postarać o jakąś nową rasę, np. Zielonoskórych.


Jesli brakuje juz teraz 2 starych ras nie sadze zeby dodawali je i jeszcze jakas trzecia... za to jak dodadza jakas nowa rase, a omina krasnali, albo truposzy to bedzie bunt i bojkot jak ten z Olimpiada :)
Fani Disciples sa konserwatystami, chca, zeby nowe czesci byly takie jak stare, tylko ze nowe xD

btw Zieloni? Hmm, to moglby akurat byc pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:46, Budo napisał:

> Ale nie ma Hord Umarlaków :(((((

Spoko, podejrzewam, ze trupki i krasnale beda w dodatku :)

Krasnale miały naprawdę ogromny pogrom chyba w każdej części. Przez przegrane z elfami, to w końcu by się pozbierali... ;P

A trupki to zostały totalnie pokonane przez dzieci Galleana i trupki to by musiały nieźle się wpleść w fabułę. ;P

EDIT: Z motywem zielonych to kiedyś wspominałem, przy w kampanii elfów, przy niszczeniu ich hordy wspomnieli, że kiedyś powrócą i zawojują. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Trupy zawsze będą mogły powstać :P. Jak długo żyje Solonielle/Mortis :P. Zawsze znajdą się nekromanci, a trupów jest w Nevendarze pod dostatkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wspomnieli, że kiedyś powrócą i zawojują. ;P

Oni tak zawsze gadaja przeciez :P
Co do samej fabuly poprzednich czesci. Mozna wymyslec cokolwiek, zeby stare rasy wrocily, wiec o fabule sie nie martwie, nie sadze, zeby producenci spieprzyli te strone gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Developer dał znać o dacie releasu? Gdzieś tam czytałem że niby za miesiąc gdzieś indziej że na jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 11:19, Larret napisał:

Developer dał znać o dacie releasu? Gdzieś tam czytałem że niby za miesiąc gdzieś indziej
że na jesień...

Na razie o dacie premiery wiemy tylko tyle, że ma być to trzeci kwartał 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 18:51, Hoplita napisał:

Jak tak dalej pójdzie to może na Euro 2012 gry się doczekamy...


Ja się nie dziwię. Firma jest mała i niebogata, niech się nie spieszy. Może będzie bdb dopracowana gra. Pewnie zobaczyli jak Funcom zrąbał Age of Conan i nie chcą się zbłaźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć nie zawsze jest tak, że im dłużej powstaje gra tym jest lepsza (vide Stalker który mi sie niezbyt podobał a czekałem na niego łohoho) może Disciples III okaże sie tak dobrą grą jak poprzednie które dosłownie mnie wniebowzieły ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy gry twierdzili już dość dawno temu, że wszystkie rasy dołączą w dodatkach. Podejrzewam że pierwszy będzie zawierał nieumarłych oraz krasnoludy, a następny coś innego, pewnie zielonoskórych. W podstawowej części nie ukażą się też jednostki mrocznych elfów, zapewne pokażą się w dodatku z nieumarłymi.

Zapraszam na blog o Disciples3, w którym jest mnóstwo informacji i fotek: http://elveone.gametrailers.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy wszyscy się chwalą swoimi grami - z Akeli cisza w sprawie Disciples III coś czuję, że w tym roku to jej nie zobaczymy niestety. Oby za to była dopieszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:43, Anim napisał:

Teraz kiedy wszyscy się chwalą swoimi grami - z Akeli cisza w sprawie Disciples III coś
czuję, że w tym roku to jej nie zobaczymy niestety. Oby za to była dopieszczona.

W CDA bedzie teraz jakis artykulik o D3 wlasnie, to sie przekonamy, jak te prace ida. Czekam, czekam i ja, choc dla mnie akurat data premiery moze miec miejsce i za rok - wtedy dopiero zaopatruje sie w lapka, ktory na pewno m.in i ta gre pociagnie. ;-) Ale juz blizej, jak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:46, gothicsheep napisał:

W CDA bedzie teraz jakis artykulik o D3 wlasnie, to sie przekonamy, jak te prace ida.
Czekam, czekam i ja, choc dla mnie akurat data premiery moze miec miejsce i za rok -
wtedy dopiero zaopatruje sie w lapka, ktory na pewno m.in i ta gre pociagnie. ;-) Ale
juz blizej, jak dalej.


Mogę się zakładać :P
A ja w ten weekend stawiam e8400/hd4850 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie spodziewałem. Wiem, że istnieje zasada, że jak coś jest dobre, to lepiej tego nie zmieniać, ale tutaj mamy do czynienia z lekką przesadą. Bo naprawdę, mogli się pokusić o rozbudowanie i modyfikację kilku drzewek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Póki co, to wygląda, że wzięli to co dobre z DII i ulepszyli to co wymagało ulepszenia, nie ma nic przeciwko takiemu obrotowi sprawy. ale to mnie ciekawi:

"Lambert is the hero of the Empire campaign, and he will lead your forces into victory. The Elves and Legions of the Damned are present as well, but a fourth race is being introduced. Nobody knows what it is yes, and though I pray that it might be the Undead, I fear they may only be introduced in a future expansion pack. We''ll see..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować