Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Disciples III - Renaissance

617 postów w tym temacie

/.../

Ee no tak, jeden jest Myzrael, ale to było już dość dawno temu ;]
W ogóle to jest z D II, poza tym jakoś tam kodów nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 00:40, Miro3 napisał:

Ciekawe ile teraz przyjdzie nam czekać na polska wersję?

No cóż... do skutku, zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 21:35, necron1501 napisał:

> Premiera 11.12.2009 dotyczy tylko Rosji.

Tak czy siak, nikt nie zapoda żadnej info?


Tak czy siak :

Spoiler

rosyjska wersja już krąży po sieci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka spostrzeżeń co do D III
Gra dobrze działa, znacznie lepiej nic H 5 , jest od niej żywsza i ma lepszą mroczniejszą grafike. CO do walki, powiem że gdy zobaczyłem hexy łezka mi się zakręciła :)
Są w końcu hexy, a zamek prezentuje się identycznie jak w H 5 że jest taki duzy ale.. interfejs jest o niebo lepszy. Zastojów nie ma można śmiało szybko klikać tu i tam i gra nie spowalnia. Jednostki są ogromne Tytan a jakiś miecznik z zamku... widać różnice :):):) no i jak idzie trzęsie się zmienia :) Rosyjski lektor.. no prawie jak polski :) dziwnie się to słucha prawie polski ;)
Jest solidny toturial z video które pomaga jeśli nie znamy dobrze rosyjskiego.
Gra na bardzo dużym + , mam nadzieje że jak H 6 podpatrzy troche z D 3 i wróci do H 3 w kwestii prostoty interfejsu i grywalności oraz zabierze pomysły z woga przebije i stanie się większym hitem niż d 3 które jest dobre.

OK zabieram się dalej za granie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... ciach

Dnia 05.01.2010 o 18:14, Chester001 napisał:

OK zabieram się dalej za granie. :)

Grasz rosyjską wersją? Czy może wydali to w jakimś innym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też pograłem, pewnei na tej samej wersji co kolega wyżej. ;)

To nadal są Disciples. Tak, walka jest w stylu herosowym, tzn. jednostki sobie mogą biegać po niewielkiej w sumie mapce, ale:

- nadal mamy herosa + obstawę. Ilość obstawy zależy od wielkości Leadership herosa (startujemy z 3, tak jak było).
- obstawa to pojedynczy ludek z HP, a nie całe oddziały. Przy czym te duże jednostki przestały zabierać 2 sloty. Dla jednych to będzie wada, inni przymkną oko.
- jest exp, jest levelowanie.W sumie dostajemy sporo więcej doświadczenia za walki niż w poprzednich odsłonach, ale też więcej go trzeba do awansu, więc zmiana właściwie tylko wizualna (większe liczby i tyle)
- Nie ma już różdżkarzy, zamiast nich są określone miejsca, w których się stawia strażnika granicy i on teraz działa jak różdżka (a po za tym jest sam w sobie mocną jednostką)
- na polu bitwy są określone pola dające bonusy. Na razie widziałem 3: jedno zwiększa damage w walce wręcz, drugie zwiększa skuteczność magii, trzecie strzelania.
- jednostki są chyba te same co w Disciples 2. Przynajmniej wizualnie nie zauważyłem, żeby drzewko rozwoju było jakieś większe. Jednostki się różnią wizualnie, np. Knight nie ma już konia (ale może jego kolejny poziom ma, na razie do tego nie doszedłem).
- Przerobiono drzewko umiejętnści. Na razie wydaje mi się nieco chaotyczne, ale pogram dłużej to może się okaże, że nie jest takie złe.
- 3 kampanie: Imperium, Elfy, Potępieni. No i tutorial, ale to jedna mapka niewielka, trudno nazwać to kampanią.
- strażnicy stolic jak byli tak są nadal. I chyba nawet dokładnie ci sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce: http://disciples.phx.pl/index.php?art=D3/re_drzewkorozwoju3 przyjrzałem się jednostkom. Cieszy rezygnacja z centaurów bo w szeregach elfów wydawali się nie z tej bajki. Równocześnie, biorąc pod uwagę zachowanie dotychczasowych drzewek rozwoju u wszystkich ras, wkurza trochę brak martwiaków.Byli moją ulubioną frakcją. Ich usunięcie to krok wstecz. Kolejna sprawa: ciekaw jestem jak zmieniła się mechanika gry. To, że przy zasobach stawia się strażnika to chyba patent z HoMM. A jak ruch jednostek wpływa na taktykę? Bo obecny obraz tzw. drzewka rozwoju zniechęcił mnie do zakupu. Mam wrażenie jakby mi serwowano odgrzewanego kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 23:04, benjiro napisał:

Równocześnie, biorąc pod uwagę zachowanie dotychczasowych drzewek rozwoju
u wszystkich ras, wkurza trochę brak martwiaków.Byli moją ulubioną frakcją. Ich usunięcie
to krok wstecz.


Nic sie nie boj! Nieumarli maja swoj wielki COME BACK w dodatku ;] zapewne i te nedzne krasnoludy tez beda w osobnym drugim dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować