Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Disciples III - Renaissance

617 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2010 o 20:20, boduczek napisał:

poszczególnych jednostek oraz o "za niski poziom". Jak domniemam chodzi o level "bohatera.


Jak bohater leveluje to może mu dodać w drzewku różne umiejętności. Kila z tych umiejętności zwiększają ilość jednostek, które możesz mieć w druzynie ( taka flaga )

Dnia 29.07.2010 o 20:20, boduczek napisał:

Ale tutaj także pojawia się problem - po wygraniu kilku bitew nadal pisze, że jest na
1-wszym levelu, chociaż mogłem wybrać sobie dodatkowe statystyki.

Każdy bohater ma liczbę punktów expa jeśli przekroczy ta liczbę to zwiększy mu się poziom i można mu zwiększyć i statystyki i dodać umiejętności z drzewka.

Dnia 29.07.2010 o 20:20, boduczek napisał:

No i jak wygląda ta
przemiana jednostek?


Jeśli jakaś jednostka zwiększy level poprzez walki, to jeśli masz wybudowany budynek, który pozwala mu zmienić się w inna jednostkę to tak się stanie. A jeśli nie to zwiększy się o jeden poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 20:26, Piotrbov napisał:

Jak bohater leveluje to może mu dodać w drzewku różne umiejętności. Kila z tych umiejętności
zwiększają ilość jednostek, które możesz mieć w druzynie ( taka flaga )


A czy ten awans jest jakoś prezentowany? Bo nie wierzę, że po zdobyciu ponad 1000 PD bohater nie awansowałby na 2 poziom.

Dnia 29.07.2010 o 20:26, Piotrbov napisał:

Jeśli jakaś jednostka zwiększy level poprzez walki, to jeśli masz wybudowany budynek,
który pozwala mu zmienić się w inna jednostkę to tak się stanie. A jeśli nie to zwiększy
się o jeden poziom.


Okej, to już jest jasne, dziękuje. Ale od czego zależy np to czy mogę kupić czarta? Przy jednostce pisze, że ma 13 level - oznacza to, że dopiero, gdy mój bohater osiągnie 13 level będę mógł go zakupić?
No i kwestia budynków - od czego najlepiej zaczynać, bo w zwykłym scenariuszu po 3-4 dniach mam u siebie wrogiego bohatera elfów z dużo lepszymi jednostkami.

btw. Wczoraj miałem jeszcze taką sytuację, że wszedłem bohaterem do miasta. Wszystko okej, ale tylko do czasu. Miałem dwie dziwne sytuacje :

a). Uleczenie jednostek. Mogłem uleczyć tylko dwie, pozostałe dwie pomimo sporej ilości gotówki nie chciałby się "uzupełnić". Zawsze tak jest? Są w tym zakresie jakieś ograniczenia?

b). Nie mogłem zaznaczyć bohatera. Wystawiłem wszystkie jednostki + bohater przed miasto, ale nie szło się nim ruszyć, ani go zaznaczyć. W okienku, gdzie zazwyczaj miałem ikonkę bohatera był jakiś płomień - taki budynek, który bronił dojścia do mojego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 11:00, boduczek napisał:

A czy ten awans jest jakoś prezentowany? Bo nie wierzę, że po zdobyciu ponad 1000 PD
bohater nie awansowałby na 2 poziom.


prawy przycisk myszki na jednostkę i tam masz ten poziom napisany również z iloscią expa do następnego.

Dnia 30.07.2010 o 11:00, boduczek napisał:

> Jeśli jakaś jednostka zwiększy level poprzez walki, to jeśli masz wybudowany budynek,

Dnia 30.07.2010 o 11:00, boduczek napisał:

Okej, to już jest jasne, dziękuje. Ale od czego zależy np to czy mogę kupić czarta? Przy
jednostce pisze, że ma 13 level - oznacza to, że dopiero, gdy mój bohater osiągnie 13
level będę mógł go zakupić?


Nie. By kupić czarta musisz wybudować odpowiedni budynek.

Dnia 30.07.2010 o 11:00, boduczek napisał:

No i kwestia budynków - od czego najlepiej zaczynać, bo w zwykłym scenariuszu po 3-4
dniach mam u siebie wrogiego bohatera elfów z dużo lepszymi jednostkami.


Ja zawsze buduje w kolejności od tego który z wojowników ma najbliżej do nowego poziomu. Jeśli jednostka lecząca to buduje budynek zmieniający ta jednostkę. Co do elfów to cóż, taka jest ta pierwsza misja Imperium. Robiłem ją z 5 razy zanim zrobiłem.

Dnia 30.07.2010 o 11:00, boduczek napisał:

btw. Wczoraj miałem jeszcze taką sytuację, że wszedłem bohaterem do miasta. Wszystko
okej, ale tylko do czasu. Miałem dwie dziwne sytuacje :
a). Uleczenie jednostek. Mogłem uleczyć tylko dwie, pozostałe dwie pomimo sporej ilości
gotówki nie chciałby się "uzupełnić". Zawsze tak jest? Są w tym zakresie jakieś ograniczenia?


To dziwne. Powinieneś móc wszystkie uleczyć.

Dnia 30.07.2010 o 11:00, boduczek napisał:

b). Nie mogłem zaznaczyć bohatera. Wystawiłem wszystkie jednostki + bohater przed miasto,
ale nie szło się nim ruszyć, ani go zaznaczyć. W okienku, gdzie zazwyczaj miałem ikonkę
bohatera był jakiś płomień - taki budynek, który bronił dojścia do mojego miasta.


Płomień? Pokaż screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Xfire mam nabite 15 godzin i to jest, zdaje się, początek drugiej kampanii (spośród czterech dostępnych) w Disciples II. Powrót Galleana zawiera w sobie dwa mniejsze dodatki, co daje kolejne cztery kampanie (oczywiście po jednej dla każdej z ras). Bunt Elfów dodaje, o ile dobrze pamiętam, tylko kampanię dla nowej rasy - Elfów - i kilka misji pojedynczych (podobnie jak Powrót Galleana). Pierwsza część też zawiera cztery kampanie, a Złota Edycja dodaje 25 nowych map do misji pojedynczych. Edytory też są, więc zestaw starczy Ci na bardzo, bardzo długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czasu właśnie nie mam ;(. Wstyd się przyznać, ale w dwójkę pomykałem na kodach, toteż chciałem odświeżyć nieco pamięć. Ale cóż, obejdę się smakiem. Spotykamy się w Renaissance.

@Piotrbov

W pewnej części królestwa, była pewna legenda o pewnym jegomościu powiązanym z czymś tam...;]. Pomógłbym, ale nie mam czasu., jak wyżej wspomniałem. Ani weny, jak na razie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 18:09, Gumisiek2 napisał:

/ciach/


Skoro mowa o Xfire, to czy wykrywa wam Disciples III?
Próbowałem ręcznie, ale nawet w bazie nie mają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam problem z zakończeniem gry . W zadaniu pisze o ZAMKU INKWIZYCI , ale nie ma go na mapce a na inną mnie nie przenosi . Chyba że to taki koniec . Filmik był o Inoel ale coś mi brakuje . Pozdrawiam Fanów.

20100812160135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie może i jest, ale zobacz sam na fotkę. Ręcznie nie można dodać, bo nie ma gry nawet w bazie, a automatycznie nie wykrywa. Mam najnowszą instalkę :/

20100812223745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
zacząłem kampanie i mam pewien problem wchodząc w menu postaci ekran zaczyna mi migotać i wszystkie przyciski są nieaktywne włącznie z wyjściem (da rade wyjść do gry lewym altem) w ten sposób nie moge korzystać z ekwipunku oraz awansować. O co biega??? dodam że w samouczku było wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 23:07, Zand79 napisał:

O ile 1.06.02 to najnowszy to tak pobrałem


Ok. Posiadasz może Athlona od AMD? Jeżeli tak, to CDP w problemach graficznych - miganiach, przyspieszeniach itp. poleca zainstalowanie AMD Dual-Core Optimizer i AMD Athlon 64 X2 Dual Core Driver, do pobrania stąd: http://support.amd.com/us/psearch/Pages/psearch.aspx?type=2.1&product=&contentType=Tech%20Download%20Processor
A jeżeli nie masz Athlona, to spróbuj przeinstalować grę i/lub sterowniki od karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 00:19, Grzech napisał:

> O ile 1.06.02 to najnowszy to tak pobrałem

Ok. Posiadasz może Athlona od AMD? Jeżeli tak, to CDP w problemach graficznych - miganiach,
przyspieszeniach itp. poleca zainstalowanie AMD Dual-Core Optimizer i AMD Athlon 64
X2 Dual Core Driver, do pobrania stąd: http://support.amd.com/us/psearch/Pages/psearch.aspx?type=2.1&product=&contentType=Tech%20Download%20Processor

A jeżeli nie masz Athlona, to spróbuj przeinstalować grę i/lub sterowniki od karty graficznej.

Mam AMD wczoraj przeinstalowałem stery od karty i ... było ok dziś wróciłem do kampanii i znowu to samo. Przeinstalowałem stery do procka i nic. Dziwi mnie tylko że problem nie jest stały, czasem odpuszcza a dziś to samoczynnie mnie wywala z menu bohatera do mapki rozgrywki. Tak się nie da grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś jakiś pomysł ostatnia plansza Przymierza Inoel

Spoiler

zniknęła już w bramie a mi została misja "zniszcz stolicę Inkwizycji" z tym że stolica już jest dawno w ruinie bo musiałem zebrać kamyki żeby minąć Aniołki


a nie chcę mi się przechodzić od nowa.
Jeśli nie ma nikt pomysłów to czy po filmiku
Spoiler

z Inoel i Bramą

coś jeszcze się dzieje związanego z fabułą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie jakiś dziwny błąd, bo już od kilku osób słyszałem, że on występuje, chociaż mi osobiście nic takiego się nie przytrafiło. I niestety nie wiem, co można na to poradzić.

Jeśli chodzi o zakończenie to czeka Cię

Spoiler

jeszcze jedna krótka walka, która wyjaśnia całość fabuły, tak więc dużo gry po odeskortowaniu Inoel Ci już nie zostało, ale kontekście fabularnym można powiedzieć, że jest to dość ważne.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować