Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Disciples III - Renaissance

617 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2010 o 10:18, Teokrata napisał:

owszem. dlatego uważam, że restrykcje dla ekwipunku są zbędne ;-)))
a jeśli już mamy ograniczenia dla rasy lub klasy bohatera to powinno być...
tyle ekwipunku w grze by każdy znalazł coś dla siebie ];->>>

W sumie to można by jakieś kuźnie "dopasowujące" sprzęt do nowego właściciela dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pełną wersję Disciples III i gra jako tako mi się podoba, ale miałem wielkie nadzieje co do trybu hot seat a tutaj... wielkie rozczarowanie - nie dość, że map jest 5 to jeszcze żadna tak na prawdę sienie nadaje - są za małe i mają niewiele opcji startowych !!! pod tym względem Herosi i "random map" są dużo lepsi - zatem mam rozpaczliwą prośbę - GDZIE ZNAJDĘ JAKIEŚ SENSOWNE MAPY DO TRYBU HOT SEAT DO DISCIPLES III ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym by jakiś dodatek do Disciples III rozbudował tę grę czyniąc ją bardziej atrakcyjną w trybie hot seat oraz zbliżył najnowszą odsłonę serii do złożoności oraz grywalności takiej jak w Disciples II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 09:46, Teokrata napisał:

chciałbym by jakiś dodatek do Disciples III rozbudował tę grę czyniąc ją bardziej atrakcyjną
w trybie hot seat oraz zbliżył najnowszą odsłonę serii do złożoności oraz grywalności
takiej jak w Disciples II


A któż by nie chciał. Na powrót do korzeni(czyli w tym wypadku dwójki) nie ma co liczyć. Twórcy raczej wyraźnie chcą odejść od poprzedniej odsłony. Po co by dodawali ruch jednostek na polu bitwy. Będą się penie starali włączyć jakieś nowe własne rozwiązania. Hot seatem mogliby by się pewnie zająć ale jest to najpewniej sprawa drugo lub trzeciorzędna. Muszą robić dodatki itd. Co ich obchodzi tryb internetowy. Większość graczy pewno nawet do niego nie zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2010 o 12:18, qrex napisał:

> takiej jak w Disciples II

A któż by nie chciał. Na powrót do korzeni(czyli w tym wypadku dwójki) nie ma co liczyć.
Twórcy raczej wyraźnie chcą odejść od poprzedniej odsłony. Po co by dodawali ruch jednostek
na polu bitwy. Będą się penie starali włączyć jakieś nowe własne rozwiązania. Hot seatem
mogliby by się pewnie zająć ale jest to najpewniej sprawa drugo lub trzeciorzędna. Muszą
robić dodatki itd. Co ich obchodzi tryb internetowy. Większość graczy pewno nawet do
niego nie zajrzy.


nie mam nic przeciwko zwiększeniu ilości jednostek w bitwie i poruszaniu się jednostek.
chodzi mi o klimat, złożoność (ilość ras, opcji, map, itp.) takie jakie były w Disciples II.
Niech to wszystko zostanie dodane w dodatku, nie obraze sie, tylko niech zostanie dodane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakujące rasy zostaną dodane, akurat to wiadomo od dość dawna. Tyle że nie w dodatku tylko dodatkach, o ile pamiętam w 1 nieumarli a w drugim krasnale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 22:18, S1G napisał:

Brakujące rasy zostaną dodane, akurat to wiadomo od dość dawna. Tyle że nie w dodatku
tylko dodatkach, o ile pamiętam w 1 nieumarli a w drugim krasnale.


a gdzie można znaleźć potwierdzenie tych informacji? jakieś aktualne newsy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 11:02, Teokrata napisał:

a gdzie można znaleźć potwierdzenie tych informacji? jakieś aktualne newsy itp?


Popatrz sobie na tą stronę. Powinno być dosyć interesujących informacji.


Swoją drogą strasznie wolno robią te dodatki. Dochodzi tylko po jednej starej-nowej rasie więc tylko fabułę mają do sklecenia. Nic tam pieniądz rządzi światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2010 o 11:08, qrex napisał:

Popatrz sobie na tą stronę. Powinno być dosyć interesujących informacji.


Swoją drogą strasznie wolno robią te dodatki. Dochodzi tylko po jednej starej-nowej
rasie więc tylko fabułę mają do sklecenia. Nic tam pieniądz rządzi światem.


dzięki ;-)))

szkoda, że ma być dodana tylko jedna rasa, bo krasnoludy i orki wyglądały na prawie zrobione w kampanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 22:53, Teokrata napisał:

Disciples III: Resurrection - ZAPOWIEDŹ


Ja to się zastanawiam skąd oni mają tyle kasy, żeby pozwolić sobie na wypuszczenie niedorobionej gry, a teraz idzie jeszcze dodatek o beznadziejnie dobranym tytule i bardzo mylącym z tytułem podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 12:13, Galadin napisał:

> Disciples III: Resurrection - ZAPOWIEDŹ

Ja to się zastanawiam skąd oni mają tyle kasy, żeby pozwolić sobie na wypuszczenie niedorobionej
gry, a teraz idzie jeszcze dodatek o beznadziejnie dobranym tytule i bardzo mylącym z
tytułem podstawki.


tytuł jest mylący to fakt... ale dodatek jest interesujący i wniesie do desciples III mrok którego trochę brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 16:56, Teokrata napisał:

tytuł jest mylący to fakt... ale dodatek jest interesujący i wniesie do desciples III
mrok którego trochę brak...

Co wniesie do Disciplesa ten dodatek to się dopiero przekonamy. Bo ja osobiście po oglądnięciu screenów jakiejś wielkiej, miłej niespodzianki się nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 16:56, Teokrata napisał:

tytuł jest mylący to fakt... ale dodatek jest interesujący i wniesie do desciples III
mrok którego trochę brak...


Sądzę że pokładasz zbyt duże nadzieje w twórcach. Bo nie oszukujmy się. Nieumarli powinni być w podstawce tak jak w pierwszej i drugiej części. W tym wypadku ma to wydźwięk prawie jak DLC. Wycięto kawałek czegoś co powinno pojawić się w oryginale. Nie liczył bym także na wielkie usprawnienia. Załatają pewnie trochę bugów i ewentualnie usprawnią lekko walkę ale to będzie prawie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2010 o 18:01, qrex napisał:

Sądzę że pokładasz zbyt duże nadzieje w twórcach. Bo nie oszukujmy się. Nieumarli powinni
być w podstawce tak jak w pierwszej i drugiej części. W tym wypadku ma to wydźwięk prawie
jak DLC. Wycięto kawałek czegoś co powinno pojawić się w oryginale. Nie liczył bym także
na wielkie usprawnienia. Załatają pewnie trochę bugów i ewentualnie usprawnią lekko walkę
ale to będzie prawie to samo.


ja liczę najbardziej na:

A) dodatkową frakcję, chociaż tez uważam, że powinna być w podstawce... takie czasy, że produkcja gier na jako takim poziomie kosztuje i to sporo...

B) nowe mapy i ustawienia w trybie hot seat...

C) usprawnienia, dodatkowe "atrakcje" do zwiedzania i zbierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wrzuciłem na mojego sajta ZAPOWIEDŹ nadchodzącego dodatku do Disciples III: Resurrection. Poniżej możecie zobaczyć nowy trailer i kolejne screenshoty z gry. Wygląda to ładnie, ale bez poważnych zmian rozbudowujących tryb multiplayer, gra będzie martwa niczym sługi Mortis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dodatek już wyszedł u rosjan. Disciples 3: Resurrection dodaje:

-nieumarłych
-przycisk "Czekaj"
-już nie trzeba przytrzymywać przycisku aby wyświetlać staty jednostki i można czytać opis zdolności
-nieco poprawiony edytor
-nową inicjatywę
-nowy system "osłony", dość ciekawy trzeba przyznać, choć nieco przepakowany
-"tarcze" przy bohaterach w mieście
- nowe zdolności
- nadal kiepskie AI
- nową kampanię, gra się Magiem Salaarem (choć mag to ma źródło broń) i Banshee Aminą (niestety nie można kupować banshee)
- Ferre został Imperatorem


Poza tym .dat już nie istnieje, w jego miejsce część starej ekipy i nowi stworzą nowe studio które zajmie się grą. Mają mieć więcej pracowników. Przypomnę, że przy grze pracowało wcześniej 4 Game designerów, 2 programistów i pare innych osobników jak mapper na przykład.

Na wiosnę ma się ukazać wersja Gold w której pojawią się nowe jednostki neutralne. Nowy patch do dodatku ma pojawić się 27.01, możliwe, że doda nową funkcję "wyłączenia AI" podczas gry na Gorących Krzesłach. Dzięki temu podczas walki drugi gracz będzie mógł stanąć za neutralnymi jednostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Krytyczne głosy przy premierze zniechęciły mnie do d3, chociaż czekałem na tę grę. Powie mi ktoś z perspektywy czasu, czy warto kupić? Jestem fanem serii, ale nie zdzierżę niedorobionej miernoty. Właśnie ściągam demko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan serii, za niezbyt wielkie pieniądze możesz kupić. Disciples III jest daniem jadalnym, acz gorzej doprawionym od poprzedniej serii. Wycofano się z kilku fajnych pomysłów, częściowo upodabniając grę do... no nie wiem, Powiedzmy że herosów(ruch w walce i więcej jednostek,przerobienie systemu rózg na bardziej ''''tępy'''' ). Gra dalej podobna jest do poprzednich odsłon acz różni się nie na korzyść. Sam osobiście po komentarzach spodziewałem się crapu. W rzeczywistości otrzymałem średniaka. Nie grając wiele nie stracisz ale zagrać można. Choć lepiej zagrać w starszą część. Decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nowy system rózg mi się podoba (nie ma takich przypadków że komputer któremu w zasadzie została tylko stolica (a i to tylko dlatego że nie mamy dość mocnej armii żeby ją zniszczyć) "podgryza" nam terytorium. Za to SI leży i kwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować