Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Disciples III - Renaissance

617 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 14:07, Nightcrow1 napisał:

Co do Części 3 obawiam się tylko że walki stracą swój klimat ,bo to co zobaczyłem w prezentacji
silnika przypomina mi walkę z Hirosów 5 ,a Disciplesów pokochałem bo nie była to bezmyślna
kalka ww. serii mimo wszystko kupię zagram i będę zadowolony :D


W części masz rację, jednak uważam, że takie rozwiązanie zadziała pozytywnie na grę, zrobi walkę bardziej żywiołową, dłuższą, będzie więcej możliwości taktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieram informację na zapowiedź do Disciples ]I[ Jakie linki bądź informację moglibyście mi polecić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 13:57, genjuro napisał:

akella podaje date premiery na 15.09.2007. Ale data oczywiscie moze sie jeszcze zmienic...


To bardzo możliwe bo data premiery była już wiele razy przesuwana, ale myśle że jesień 2007 to ostateczny termin na świecie. Mam nadzieje że CD Projekt postara się żeby gracze w polsce nie czekali długo na polską wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok tylko nie przekazujcie linku dalej, nie mogę niestety wykasować, ale nie mowicie innym! wyjaśnienie jest na stronce, ale cholera mogli je dać wcześniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:54, Qumi napisał:

ok tylko nie przekazujcie linku dalej, nie mogę niestety wykasować, ale nie mowicie innym!
wyjaśnienie jest na stronce, ale cholera mogli je dać wcześniej :/


Stronka już chodzi. Są już podane wymagania. Ja się cieszę. :) Ale jaki klimat potrafią zrobić z tej gry, mimo że jej nie ma, siedzę i oglądam te obrazki na stronce, czytam o magii, historii, naprawdę jeżeli ktoś lubi fantasy w najlepszym wydaniu to zapraszam. :)

http://disciples3.ru/main_eng.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 23:33, SSebaSS napisał:

Wiecie jakie to może mieć wymagania ??


Wejdź na stronę podaną kilka postów wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galadin napisał: "(...) Są już podane wymagania (...)"

SSebaSS z kolei: "Wiecie jakie to może mieć wymagania ??"


Dla mnie brzmi to jak poezja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:34, Avatar77 napisał:

Dla mnie brzmi to jak poezja... :D


Tak. :) Obejrzałem ten nowy filmik - to jest poezja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filmik wcale nie za ciekawy :/ za bardzo herosowaty jakby nie było disciples w dużej mierze różnił sie od herosow od początku chociażby kolorystyka i wilkością potworków techniką rozwoju jednostek. A jeżeli zmienią system walki to już w ogóle będzie masakra ~.~ bo to akurat cecha nr 1 charakterystyczna dla apostołków. Ilość ras , może i mało ale zapewne nadrobione będzie w ilości jednostek. Mam nadzieje że do czasu ver. 1.0 ta gra nabierze kolorków starego dobrego disciplesa 2 a nie przesiąknie herosem 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:57, Hudie napisał:

filmik wcale nie za ciekawy :/ za bardzo herosowaty jakby nie było disciples w dużej mierze
różnił sie od herosow od początku chociażby kolorystyka i wilkością potworków techniką rozwoju
jednostek. A jeżeli zmienią system walki to już w ogóle będzie masakra ~.~ bo to akurat cecha
nr 1 charakterystyczna dla apostołków. Ilość ras , może i mało ale zapewne nadrobione będzie
w ilości jednostek. Mam nadzieje że do czasu ver. 1.0 ta gra nabierze kolorków starego dobrego
disciplesa 2 a nie przesiąknie herosem 5.


Przecież grafika i kolory są zupełnie inne niż te w Heroes 5, są bardziej mroczne i realistyczne.
Nie wiadomo, zmiana systemu walki może dodać sporo nowych możliwości i zwiększyć dynamikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewne wprowadzi wiele nowych rozwiązań bo będzie to całkiem nowy system walki i dlatego ubolewam bo sądzę że stary system jest ok i nie trzeba zmieniać czegoś co jest dobre na całkiem nowe, dodanie linii czasu jak w h5 jest dobrym nowym elementem bo nie zawsze wiadomo było która jednostka będzie wykonywać ruch .Jak tylko rozbudują drzewa rozwoju jednostek ( a na to sie zapowiada ) i umożliwią rozwój postaci w 2 kierunkach to na pewno zrobi tę grę o wiele lepszą. Pozostaje nam czekać na Beta testy.

co do grafiki ... dalej twierdze ze w d2 była lepsza niż to co widać w filmiku z ver. 0.5 ale to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować