Zaloguj się, aby obserwować  
krombi

Co lepiej kupić? Nowego PC czy Xbox 360?

126 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 10:32, krombi napisał:

Zastanawiam się co kupć? Co się bardzie opłaca?



Wiesz, z jednej strony na komputerze możesz robić prawie wszystko. Z drugiej naprawde dobry komputer wyjdzie dorożej niż xBox. Poza tym komputer sie zestarzeje po dwóch latach, a xBox dopiero jak wyjdą konsole jeszcze nowszej generacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 10:32, krombi napisał:

Zastanawiam się co kupć? Co się bardzie opłaca?

Msz tu temat o xboxie - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&u=235
Tu masz komputert czy konsola - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=750&u=113
i jescze up grayde - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=4697
Na przyszłość używaj wyszukiwarki - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem kompa za 2 tysiaki i też zastanawiałem się nad kupnem Xboxa 360, ale jak bym go kupił to bym był w nim zupełnie ciemny...;/ i jednak zdecydowałem się na kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec tak: x360- nie musisz go upgarde''ować przez bardzo długo ale gry są zdeczka drogie :/
PC- musisz zmieniać raz na jakiś czas części by najnowsze gry ci chodziły :) ale za to gry są za grosze (z wyjątkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tekstu jafff''a. Ja uważam że lepiej jest konsolę. Po za tym rok temu dostałem kompa za ok.3- 4 tys.. Teraz próbuję na nim grać w np. Coh i z lekka przycina. Mam także X360 i PS2 i jestem z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz platformy do grania to oczywiście wybór może być tylko jeden - Xbox 360. Jak potrzebujesz czegoś również do pracy (czytaj: stary komp do netu nie starcza) to powinieneś kupić PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił pieca, ale to zalezy co chcesz mieć - sprzęt do grania czy maszynę multimedialną?
To takie samo pytanie jak ferrari testarrosa czy hummer? Niby oba to samochody, ale to 2 zupełnie inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego będziesz używał swój nowo zakupiony sprzęt. Jeżeli będzie służyć jedynie do gier, to weź Xboxa 360, a jak do czegoś więcej niż do gier, to weź kompa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:19, tosz napisał:

dziwne pytanie - wiadomo że PC
konsola jest do granie a komp - mam wymieniać ?


Ptysiu a skąd wiesz do czego właściwie mu jest ten PC potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:25, shinian napisał:

> dziwne pytanie - wiadomo że PC
> konsola jest do granie a komp - mam wymieniać ?

Ptysiu a skąd wiesz do czego właściwie mu jest ten PC potrzebny?

ptyusiu ? a ty co laluniu adwokat jego jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:27, tosz napisał:

ptyusiu ? a ty co laluniu adwokat jego jesteś ?


widze ze nalezysz do grupy ludzi ktorzy nie potrafia odroznic alternatywy od alternatywy wykluczajacej. czy autor gdziekolwiek napisal ze chce sprzedac pcta ze piszesz ile to wiecej rzeczy moze na pc robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając trochę gotówki na zbyciu na pewno nie kupowałbym PC. Póki co ten komputer co mam do pracy oraz do grania w gry z eXtra Klasyki jeszcze wystarcza. W przyszłości zamierzam kupić którąś z konsol najnowszej generacji do grania, poczekam tylko jak trochę ceny spadną i jak sytuacja się nieco wyklaruje, bo nie wykluczone jest że któraś z konsol skończy tak jak np. Dreamcast. Wymieniając komputer tak jak powiedziałem, na pewno nie kupię PC, bo najlepsze na czym miałem okazję pracować to MAC. Do grania będe miał juz kosolę a stare gry pójdą na starym PC, względnie WoWa też na jabłku da się odpalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najlepszym wyborem jest X360 i choć jest to droższa opcja, to jednak warta przemyślenia, bo w końcu za luksus się płaci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 14:04, 1602 napisał:

Oczywiście najlepszym wyborem jest X360 i choć jest to droższa opcja, to jednak warta przemyślenia,
bo w końcu za luksus się płaci;)

Generalnie to jeśli chodzi o PC do gier, X360 jest tańszy :) Licząc z grubsza, za PC, który miałby pociągnąć gry takie jak Crysis, Gothic3, UT2007 czy chociażby Rainbow Six: Vegas, trzeba by dać jakieś 3-4 tysiące złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Xboxa 360.
Czemu?
- Zestarzeje się dopiero za 3-4 lata
- Wszystkie gry działają na nim bez zacinania
- Masz również twardy dysk
- Teraz ma tyle unowocześnień, że to jest prawie jak komputer
- Gry sa drogie owszem, ale u mnie w sklepie, mozesz sobie wgrac jakas gre na X360 za 10 zł na twardziela
- Nowoczesny jest
- Szpan :)
Komputera bym nie wybierał.
Czemu?
- Za chwile się zestarzeje.
- Nie wszystkie gry działają płynnie
- Nie masz Kameo, albo Gears of War
- Za drogie na pewnym etapie zaawansowania (HIV, PSX-Extreme)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować