Zaloguj się, aby obserwować  
krombi

Co lepiej kupić? Nowego PC czy Xbox 360?

126 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 13:03, donaan napisał:

poprostu przypuszczam,


Czyli wróżysz z fusów??

>microsoft robi wszystko na zysk

No tak, zapomniałem, że Sony to robi tylko dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 09:40, SwenG napisał:

> A nie prawda, grałem na X360 i nie zrywało :) Tak samo Ghost Recon.
Widocznie masz dużą tolerancję na zrywanie ;)


Wątpie. Te gry poprostu nie zrywają. Podczas kilkudziesięciu godzin spędzonych z G.R.A.W nie stwierdziłem ani jednej zwiechy. Oblivion to już zupełnie inna bajka, dawno nie grałem w produkcję z tak niedorobionym kodem. Czasami jazda konno bardziej przypominała slideshow niż grę. Podczas przemierzania Obka na piechotę nie miałem żadnych problemów.

stalowyklif-> Na x360 wyszedł FF XI. To jest gra MMO. Dosyć średnia w moim odczuciu, dużo słabsza od pozostałych części. Kolejne części FF będą powstawać w obecnej chwili wyłącznie na PS3, może w przyszłości to się zmieni. Sqare-Enix pracuje nad zupełnie nową grą na x360 - Project Sylph.

Koleś-> ''ps3 zawsze będzie lepsze ^^ Jakiś argument na popracie tej tezy o konsoli, która jeszcze się nie ukazała??''

Jedno słowo: fanboj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 14:06, shinian napisał:

> > A nie prawda, grałem na X360 i nie zrywało :) Tak samo Ghost Recon.
> Widocznie masz dużą tolerancję na zrywanie ;)
Wątpie.
/.../
Czasami jazda konno bardziej przypominała slideshow niż grę.

Sam sobie zaprzeczasz ;P
A mówiłem tylko i wyłącznie o Oblivionie.
...to tak na temat, że _NIC_ się na Xboxie 360 nie tnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 14:38, SwenG napisał:

A mówiłem tylko i wyłącznie o Oblivionie.
...to tak na temat, że _NIC_ się na Xboxie 360 nie tnie ;)


Pardon, ale:

Dnia 23.10.2006 o 14:38, SwenG napisał:

> A nie prawda, grałem na X360 i nie zrywało :) Tak samo Ghost Recon.
Widocznie masz dużą tolerancję na zrywanie ;)


Zrozumiałem jako, że nie tylko Oblivion na x360 się tnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:28, shinian napisał:

Zrozumiałem jako, że nie tylko Oblivion na x360 się tnie:P

A bo nie doczytałeś kontekstu :D Rozmowa wyglądała tak:
ja - Nieprawda. Oblivion tnie się na Xboxie 360.
Vytrix - A nie prawda, grałem na X360 i nie zrywało :) Tak samo Ghost Recon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 13:56, Koleś napisał:

> poprostu przypuszczam,

Czyli wróżysz z fusów??

>microsoft robi wszystko na zysk

No tak, zapomniałem, że Sony to robi tylko dla przyjemności.

dobra dobra poczekamy zobaczymy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:47, SwenG napisał:

> Zrozumiałem jako, że nie tylko Oblivion na x360 się tnie:P
A bo nie doczytałeś kontekstu :D Rozmowa wyglądała tak:
ja - Nieprawda. Oblivion tnie się na Xboxie 360.
Vytrix - A nie prawda, grałem na X360 i nie zrywało :) Tak samo Ghost Recon.


Zgadza się, tnie Oblivion na X-ie, tnie. Zwłaszcza w TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 08:19, au_rel napisał:

/.../


A czy możesz podłączyć do XBoxa360 mnustwo wiatraków, jeszce więcej świecidełek, nie potrzebnych zwykłemu użytkownikowi wyświetlaczy z temperaturą i jakiś bezsensownych guziczków? HA! NIE, zabraknie w konsolce prądu. :P
Rozmowy to ja też mam nieograniczone na Skype czy innym komunikatorze.
Achievements <- i jeszce sie bedzie gość stresował, że jakiś "Stasiu Dziurawa Podkowa" ma wiecej punktów od niego?? Chyba mu już wystarczy wyścig szczurów w szkole/pracy.

Dnia 23.10.2006 o 08:19, au_rel napisał:

- X''a możemy podłączyć do standardowego monitora, coby zeza nie dostać ;)

Gumą do żucia zakleje i juz nie podłączy. ;P

Dnia 23.10.2006 o 08:19, au_rel napisał:

słaby bo słaby, ale do pracy wystarczy

Zależy jakiej, jaka kolwiek grafika, Autokad czy Solid Works (chyba tak sie to nazywało) i słaby komp sprawia problem.

Chester001: A podłączą ci Torrenty na tym bazarze? (Takie male sprostowanie odemnie, nie namawiam do lamania prawa, tylko podaje możliwości)

A tak wogole to ja tez chce kupic konsole ale nie od M$, zamało innowacyjna. :)
NINTENDO & Wii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 23:41, roctez napisał:

A czy możesz podłączyć do XBoxa360 mnustwo wiatraków, jeszce więcej świecidełek, nie potrzebnych
zwykłemu użytkownikowi wyświetlaczy z temperaturą i jakiś bezsensownych guziczków? HA! NIE,
zabraknie w konsolce prądu. :P


Jak ktoś się uprze to wszystko da się zrobić :P Zawsze można postawić niezależne źródło zasilania dla tych wszystkich pierdółek :P

Dnia 23.10.2006 o 23:41, roctez napisał:

Rozmowy to ja też mam nieograniczone na Skype czy innym komunikatorze.

No tak, ale podajemy wszystkie możliwości, a rozmowy to też jakiś argument.

Dnia 23.10.2006 o 23:41, roctez napisał:

Achievements <- i jeszce sie bedzie gość stresował, że jakiś "Stasiu Dziurawa Podkowa" ma
wiecej punktów od niego?? Chyba mu już wystarczy wyścig szczurów w szkole/pracy.


Zależy jak na to spojrzymy. Może być to fajna mobilizacja do wyciskania soków z danego tytułu, poza tym możemy równie dobrze sobie nic z tego nie robić, a otrzymywanie pktów uznawać za przyjemny dodatek ;)

Dnia 23.10.2006 o 23:41, roctez napisał:

> słaby bo słaby, ale do pracy wystarczy
Zależy jakiej, jaka kolwiek grafika, Autokad czy Solid Works (chyba tak sie to nazywało) i
słaby komp sprawia problem.


Takie potrzeby ma niewielki odsetek użytkowników, ale kiedy już tak jest to oczywistym wyborem jest nowy komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 23:41, roctez napisał:

Zależy jakiej, jaka kolwiek grafika, Autokad czy Solid Works (chyba tak sie to nazywało) i
słaby komp sprawia problem.

osoba która potrzebuje wydajniej pracowac w autocadzie nie będzie zadawać pytania czy kupić pc czy xa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 08:55, Ciastuś napisał:

osoba która potrzebuje wydajniej pracowac w autocadzie nie będzie zadawać pytania czy kupić
pc czy xa.


Podajemy wszystkie mozliwosci, może za tydzien lub dwa zachce mu sie pracowac i co wtedy? ;)

Dnia 24.10.2006 o 08:55, Ciastuś napisał:

Zawsze można postawić niezależne źródło zasilania dla tych wszystkich pierdółek


A może nie ma miejsce dla tego "niezależnego źródła zasilania" w pokoju dlatego sie pyta co kupic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 23:13, roctez napisał:

Podajemy wszystkie mozliwosci, może za tydzien lub dwa zachce mu sie pracowac i co wtedy? ;)

to jeszcze doradz panu klozet, bo jak za tydzien lub dwa zechce mu sie miec dwa klozety to co wtedy...

widzisz jesli ktos pyta czy ma kupic xboksa czy pc to nie ma na mysli autocada jako zastosowanie tylko gry. jesli nie masz argumentow za poparciem swojej tezy "grania na pc" to oczywiscie mozesz sobie pisac podobne glupoty i wmawiac innym ze pytajacy jest tak niepowazny ze potrzebuje pracowac na autocadzie a xboksa chce kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 08:26, Ciastuś napisał:

to jeszcze doradz panu klozet, bo jak za tydzien lub dwa zechce mu sie miec dwa klozety to
co wtedy...


Nie wiem czy rozumiesz o czym mowa, elektronika a wyposarzenie lazienki raczej nie sa sprzedawane w jednym sklepie (moze w Biedronce tylko ;) )

Dnia 26.10.2006 o 08:26, Ciastuś napisał:

widzisz jesli ktos pyta czy ma kupic xboksa czy pc to nie ma na mysli autocada jako zastosowanie
tylko gry. jesli nie masz argumentow za poparciem swojej tezy "grania na pc" to oczywiscie
mozesz sobie pisac podobne glupoty i wmawiac innym ze pytajacy jest tak niepowazny ze potrzebuje
pracowac na autocadzie a xboksa chce kupic...


Mowie mu co moze sie wydazyc po zakupie jednego ze sprzętów, może zakupi X''a a tu za tydzien bedzie potrzebowal do pracy super komputer bo inaczej go wywala jak nie skoniczy projektu do ktorego ten wlasnie komp jest mu potrzebny. Może zechce zacząć nowe hobby polegajace na upiększaniu komputera przez różne duperele. A jak narazie panu to ty nic nie pomogłeś. :-)

Jedyne argumenty które tak naprawde go interesują to:
PC:
-tanie gry,
-strategie,
- mmo,

XBox360:
-Brak Upgrade przez 4 lata,
-na wstepie tanisza od kompa,

Tylko w jakim stopniu on bedzie wyykorzystywał konsloe lub PC?

p.s. głupot nie pisze, co najwyżej mało realne w jego sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,to już nie wiem,bo chciałem namówić rodziców na upragde kompa,bo narazie mam takiego :
GF 5200FX, 1Giga ram, Athlon 2000+. A chciałem kupić GF 7600GS 256,Athlon 3000+,plus jakąś nową płyte główną.To byłby wydatek w okolicach 1100 zł,a zmieniać to chciałem,po to właśnie,żeby nowe gry mi szły dobrze.
No to teraz już sam nie wiem,czy lepiej z upragde''ować kompa,czy kupić X???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najlepiej mieć dobrego PC i XBOXA360 wtedy nie ma dylematów ;)

No, ale po swoim przykładzie widze, ze każdy PC starcza na coraz krócej. Mam teraz dobrego PC do pracy , netu oraz grania, ale czegos mi w nim brakuje chyba magii tytułów. Z tego co widzę coraz wiecej dobrych grywalnych gier wychodzi na kosole a na PC nieststy posucha i konwersje jakies takie biedne ( na moim obecnym kompie devil may cry 3 chodzi tragicznie,natomiast onimusha 3 idelanie wkurzaja mie takie kowersje ) Sześć miesięcy temu zabalowałem i kupiłem x2 3800+ 2gb ram, x1900xt 512 ram ,sb-xfi oraz płyte msi k8ndiamond, dysk 250gb, zasilacz tagan 530W u15. Sprzęcik fajny gry chodzą ok, może poza oblivionem i cal of juarez ( te dwa tytuły nieżadko przędą na 20-23 klatkach oczywiscie maks detale aax4 i afx16 w rozdziałce 1280- chociaż jak podkręce proca do poziomu 2.4ghz to jest ok trzyma się te 30-40fps). Ale uważam, ze jak za taka kasę jaką dałem za tego PC ( cena z tamtego okresu około 5-6kzł) to sredni biznes. Chociaż lubie typowo pctowe gry rts - WARHAMMER DOW, Warcraft 3, trochę wyścigów i FPP). To jednak do kompletu zdecydowałem sie na zakup x360, bo odwidziało mi się pakowac co roku 3-4kzł w kompa aby sobie pograć.

A tak na 3-4 lata spokój gry może i troche drogie, ale z tego co widze xbox ma szanse zmienić polski rynek własie tym, ze ma super grafikę i jest w miarę rozsądnej cenie i co by nie mówic do gier nadaje sie lepiej niż nawet taki sprzęt jak mam, który podejrzewam za pół roku bedzie się nadwał co najwyzej na pociagniecie gierek w medium.

Z drugiej strony ( pracuje w sklepie komputerowym) żał mi ludzi, którzy kupuja grafe za 800zł i co by nie było niestety sobie za bardzo nie pograją. Często widze zawiedzione twarze ludzi kupujacych nowe podzespoły. Włożyłem 3kzł w kompa, a i tak gry chodzą słabo. No coż bez wydania 1500-200zł na karte graficzna nie ma co mazyc o płynności w grach na PC chyba że ktos lubi low detale bez cieni i upiekszaczy ja niestety przyzwyczaiłem sie do grania na maksimu a to niestety kosztuje.

Dlatego uważam, ze bezpieczniej dla portfela jest kupic konsolę. A kompa do netu filmów i reszty badziwi kazdy ma. A w gry na PC moge pograć po premierze nawet troche dłuższej wkoncu stanieja tytuły a i sprzęt, który to pociągnie bedzie o niebo tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie ta promocje w media mark Xbox 360 Premium+PGR3 za 1399 mniam.....

Ja tam gram na moim radku 9550 XT Gecuba i nie narzekam aax4 i afx16 o w morde
wymagajacy jestes TOMASZU 1980.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:03, owczar4 napisał:

A widzieliscie ta promocje w media mark Xbox 360 Premium+PGR3 za 1399 mniam.....

Ja tam gram na moim radku 9550 XT Gecuba i nie narzekam aax4 i afx16 o w morde
wymagajacy jestes TOMASZU 1980.

ja wiem czy on taki wymagający? pokazał, ile kosztuje gra na full detalach na pc... a w xboxie masz to od razu za 1/3 ceny - jest to chyba jakiś argument? ja jakiś rok temu podjąłem decyzję, że dopóki nie kupię którejś z nowych konsol to w komputer nie wkładam ani złotówki... no i wczoraj zagrałem w demko lost planet na moim xboxie, mimo, że nigdy nie byłem specjalnym fanem gier FPS to ta zrobiła na mnie ogromne wrażenie i powiem ci że je już wiem, że nie prędko zagram na swoim pc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar go kupic (xboxa 360),ale najpierw musze miec pewnosc ze bedzie na nim wychodzily kolejne czesci Silent hilla! A PS3 nie kupie! 380wat!!!konsola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować