Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

czy komuś zdarzyło się załatwić w miejscu publicznym

40 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2005 o 17:06, Qbczyk napisał:

> > nie no cośty :P Dostałem biegunki lub jak to się zwie i walnąłem sobie serie w majty :D aaaa jak śmierdziało buhehehe

> a
> > w autobusie kupe ludzi było wtedy... na szczęście było blisko do przystanku, tak że od razu wyszedłem
(mam nadzieję,
> że
> > się nikt nie kapnął, że to ja)
>
> To byles Ty? Wiedzialem ze kiedys ''trafi
kosa na kamien'' i Cie odnajde ;-).

blefujesz ;)


Nie no co ty ;-). Ja tam zawsze proboje znalezc kibelak, po tym jak kumpel sikal na ruinach zamku krzyzackiego i zaplacil mandat stwierdzilem ze bede sie ksztalcil w kierunku oddawania moczu itd w miejscach do tego przeznaczonych :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 17:49, HumanGhost napisał:

Spróbujcie najpierw po pijaku znaleźć w środku nocy toi-toja w słabo oświetlonym parku miejskim. To dopiero jest wyczyn!
;-D


No jak jest ciemo to sie nie liczy ;-). Wtedy to moze byle gdzie bo i tak nie widac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 17:53, kowalov napisał:

No jak jest ciemo to sie nie liczy ;-). Wtedy to moze byle gdzie bo i tak nie widac :-D


Powiedz to tym panom w zielonych, odblaskowych kamizelkach z bloczkami mandatowymi. Na szczęście skończyło się na upomnieniu dzieki moim talentom lingwistycznym. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo mi się w przedszkolu poszedlem do klopa i zastalem zamkniete drzwi a juz tak mi sie chcialo ze nalalem przed drzwiami a przedszkolance powiedzialem że to woda z umywalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam raz dawnooooooooo poszłem w krzaczki gdzieś na osiedlu wśrodku miasta naszczęście był wieczur prawie noc i dość dobrze się zkitrałem ale pamiętam 1godzine mnie cisło i już byłem na skraju wytrzymania więc wolałem w krzaczkach na ziemie niż pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że nie widziałeś jak ja się zkitrałem :P Tak się zkitrałem, że poleciałem do McDonalda, zamknąłem się w kabinie i ściągłem majtasy. Zapakowałem je w nelonowy woreczek i w pizdu do kosza hehe. Później chodziłem przez pół miasta bez majtek. Uzbierałem na bokserki i znów pędem do McDonalda - teraz na szczęście ubrać :) W ten sposób mogłem spokojnie kontynuować swoją wędrówkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 20:14, Pan_Sza napisał:

Lepiej nie odzwywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.


A zrobiłem coś głupiego?
Co miałem według Ciebie zrobić?
Jest temat założony to się wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam coraz mniej czasu, żeby odwiedzać to forum. Ale jeśli już wejde i zobacze taki temat, to od raz mi się odechciewa cokolwiek napisać. Kiedyś na starym forum nie było aż tylu bezsensownych tematów. ehhh ten świat schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 20:34, Unpredictable napisał:

Ostatnio mam coraz mniej czasu, żeby odwiedzać to forum. Ale jeśli już wejde i zobacze taki temat, to od raz mi się odechciewa
cokolwiek napisać. Kiedyś na starym forum nie było aż tylu bezsensownych tematów. ehhh ten świat schodzi na psy.


Bezsensowny nie jest - bo można się pośmiać. Wiesz ilu ludziom pomagają takie tematy poprawić nastrój ;) Temat jest dobrze oznaczony,
dobrze nazwany
i co najważniejsze
nie skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 18:10, HumanGhost napisał:

Powiedz to tym panom w zielonych,
odblaskowych kamizelkach z bloczkami mandatowymi. Na szczęście skończyło się na upomnieniu dzieki moim talentom lingwistycznym.
:-D


To gratuluje zdolnosci oratorskich :-D. W przypadku mojego kumpla nie przeszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 21:30, Budyn napisał:

Ja raz w przedszkolu tak kiedy miałem 4 lata to zwaliłem się w gacie a potem z tym usiadłem i tak do końca >dnia :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Niezly hardcore ...ale powiem Ci jedno ... wiem co czules ... :D Mialem podobny zjazd jak bylem maly ... na szczescie bylo to dawno, ale czasem cos (np ten post) przypomina mi te chwile ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaa wypas temat xD
milten6 podał link do tego tematu w komentarzu na sajcie buda i nie mogłem się powstrzymać, żeby się nie dopisać ;)

No więc ja niegdyś musiałem TO zrobić opodal dyskoteki w krzakach, bo toalety były zapchane ludźmi ;)
Ale byłem tak nawalony, że wszystkie opory zniknęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować