• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Snower

Football Manager 2007 angielsko polski

Pytanie

Witajcie
mam problem tego typu ze mam fm''a pol na pol tzn w polowie spolszczonego a w polowie po angielsku na innych komputerach jest w calosci po polsku jednak na moim kompie jest pol na pol. Na dodatek po odinstalowaniu (juz nie pamietam poraz ktory) caly czas jest moj stary profil jeszcze z dema fm''a. Powiem szczerze ze nie wiem co ja mam robic pozdro

nizej screeny

http://img456.imageshack.us/my.php?image=bladd1be5.png
http://img107.imageshack.us/my.php?image=bladd3rx1.png
http://img108.imageshack.us/img108/2644/bladd2kr1.png
http://img346.imageshack.us/my.php?image=bladd4tr0.png

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

wejdz w "moje dokumenty" po odinstalowaniu gry i usun z folderu "sports interactive" katalog FM2007.zainstaluj ponownie i powinno byc juz ok.
i ciesz sie gra :) ja sobie jescze niestety poczekam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2006 o 14:11, Semai2 napisał:

wejdz w "moje dokumenty" po odinstalowaniu gry i usun z folderu "sports interactive" katalog
FM2007.zainstaluj ponownie i powinno byc juz ok.
i ciesz sie gra :) ja sobie jescze niestety poczekam :|



zroiblem dokladnie tak samo jak piszesz, w wyszukiwarce sports intaractiv wsyztsko wycialem , pozniej wpisalem football manager i co sie pojawilo tez usunalem ale niestety ciagle mam stary profil i do tego angielsko polski jezyk gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2006 o 14:15, Snower napisał:

> wejdz w "moje dokumenty" po odinstalowaniu gry i usun z folderu "sports interactive" katalog

> FM2007.zainstaluj ponownie i powinno byc juz ok.
> i ciesz sie gra :) ja sobie jescze niestety poczekam :|


zroiblem dokladnie tak samo jak piszesz, w wyszukiwarce sports intaractiv wsyztsko wycialem
, pozniej wpisalem football manager i co sie pojawilo tez usunalem ale niestety ciagle mam
stary profil i do tego angielsko polski jezyk gry :/


hmmm
ja rok temu mialem podobny problem z fm2006.odinstalowales gre,wykasowales folder sports interactive\football manager2007 i dalej nie dziala jak trzeba?to usun jeszcze folder do ktorego instalowales fm2007 i katalog ktorymogl zostac po deinstalacji dema.to musi dzialac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wszytsko zwiazane z football managerem usunalem i niestety dalej nic (moje dokumenty, program fiels etc.)Ogolnie to nie powinno byc nawet w rejestrze fm''a a mi tu ciagle pamieta , na pewno plyta cd nie am pamieci zeby zapisywany profil byl na plytke CD, wiec ten moj "profil" dalej gdzies siedzi tylko nie wiem gdzie i jak szukac. Angielksi mi ogolnie nie przeszkadza ale jezeli juz to wole miec angielska wersje a nie pol na pol, jezeli jednak kupilem w pelni polska wersje gry to chcialbym i ja miec na swoim kompie. Najgorsze jest to ze na innych kompach nie ma tego typu problemu jednak u mnie ciagle on wystepuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zapewne na tych innych kompach nie instalowano dema.
zobacz do jakiego katalogu zapisuje ci sejwy ten fm2007.
a sama angielska wersje mozesz uzyskac chyba przez skasowanie plikow jezykowych z katalogu "data" w fmie.
sprobuj jeszcze raz idinstalowac gre.potem zrobic "start"=>"uruchom"=>"regedit" i znajdz wszystkie klucze z fm2007 i je usun (oczywiscie dobrze by bylo najpierw utworzyc punkt przywracania systemu...)
potem wykasuj wszystko co ma zwiazek z fmem.daj restart kompa i zainstaluj jeszcze raz ale w jakims innym katalogu niz poprzednio probowales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2006 o 14:23, Snower napisał:

wszytsko zwiazane z football managerem usunalem i niestety dalej nic (moje dokumenty, program
fiels etc.)Ogolnie to nie powinno byc nawet w rejestrze fm''a a mi tu ciagle pamieta , na pewno
plyta cd nie am pamieci zeby zapisywany profil byl na plytke CD, wiec ten moj "profil" dalej
gdzies siedzi tylko nie wiem gdzie i jak szukac. Angielksi mi ogolnie nie przeszkadza ale jezeli
juz to wole miec angielska wersje a nie pol na pol, jezeli jednak kupilem w pelni polska wersje
gry to chcialbym i ja miec na swoim kompie. Najgorsze jest to ze na innych kompach nie ma tego
typu problemu jednak u mnie ciagle on wystepuje :/


Sprawdź jeszcze w Danych aplikacji w Dokumenty i Ustawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam identyczny problem. czyscilem rejestr, katalog sports interactive w moje dokumenty jak i w program files, nawet wywalilem poprzedniego fm''a. gre zainstalowalem w inne miejsce, uprzednio zrobilem reset kompa. lipa nic nie dziala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Klimat lepszy? Moze ma lepszy klimat jak gra sie zagraniczna druzyna. Jak chce trenowac polska druzyne to wole to robic po polsku. Klimat - srimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.10.2006 o 14:25, Akashi napisał:

Problemy pojawiają się tylko w przypadku, kiedy wcześniej mieliśmy zainstalowane demo lub
grę w języku angielskim


Czyli pozostaje zabawa regeditem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Raczej proponowałbym odinstalować grę pousuwać foldery (także w moich dokumentach) tak by nic nie pozostało po grze lub po demie i dopiero wtedy zainstalować na nowo. Powinno pomóc jeżeli nie to zabawa z rejestrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zaczynałem od cm 3 TYLKO po angielsku i tak się przyzwyczaiłem, że ta gra po polsku po prostu mnie nie bawi, wiesz, czasem fajnie coś tam po polsku zobaczyć, ale żeby grać cały czas wolę po angielsku, skrzywienie zawodowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.10.2006 o 14:41, Akashi napisał:

Raczej proponowałbym odinstalować grę pousuwać foldery (także w moich dokumentach) tak by nic
nie pozostało po grze lub po demie i dopiero wtedy zainstalować na nowo. Powinno pomóc jeżeli
nie to zabawa z rejestrem :)


Napisalem wczesniej ze juz to robilem. Regedit tez dzialal. Reset potem byl. Kupa. Nie dziala dalej. Jest szansa ze sprawdzicie to (Ekipo CD Projekt) u siebie i dopiero potem napiszecie rozwiazanie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może byście tak łaskawcy z CDP ruszyli w końcu swoje 4 litery i zrobili coś z problemem opisanym przez kolegę snower i sand, bo nie tylko oni i ja mamy ten sam problem. Jeżeli dla was tłumaczeniem jest: bo grał w demo albo ang. wersję gry to gratuluję podejścia do klienta, który daje 100 zł za waszego bubla i do sprawy. To ja w takim razie żądam zwrotu kasy, skoro wy nie potraficie się dostosowac do panujących norm i zwyczajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować