• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Snower

Football Manager 2007 angielsko polski

Pytanie

Witajcie
mam problem tego typu ze mam fm''a pol na pol tzn w polowie spolszczonego a w polowie po angielsku na innych komputerach jest w calosci po polsku jednak na moim kompie jest pol na pol. Na dodatek po odinstalowaniu (juz nie pamietam poraz ktory) caly czas jest moj stary profil jeszcze z dema fm''a. Powiem szczerze ze nie wiem co ja mam robic pozdro

nizej screeny

http://img456.imageshack.us/my.php?image=bladd1be5.png
http://img107.imageshack.us/my.php?image=bladd3rx1.png
http://img108.imageshack.us/img108/2644/bladd2kr1.png
http://img346.imageshack.us/my.php?image=bladd4tr0.png

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.10.2006 o 21:44, marcinkmicic napisał:

Może byście tak łaskawcy z CDP ruszyli w końcu swoje 4 litery i zrobili coś z problemem opisanym
przez kolegę snower i sand, bo nie tylko oni i ja mamy ten sam problem. Jeżeli dla was tłumaczeniem
jest: bo grał w demo albo ang. wersję gry to gratuluję podejścia do klienta, który daje 100
zł za waszego bubla i do sprawy. To ja w takim razie żądam zwrotu kasy, skoro wy nie potraficie
się dostosowac do panujących norm i zwyczajów.


Odpowiedź dostałeś najlepszą, jaka może być - odinstalować FM 2007, usunąć wszystkie bez wyjątku ślady po nim w rejestrze, wszystkie bez wyjątku ślady na dysku (a więc w Program Files, Documents and Settings, My Documents, a najlepiej zapuścić przeszukiwanie wszystkich dysków), i zainstalować na nowo. Musi zadziałać. CDP, mówiąc brutalnie, nie odpowiada za zawartość Twojego twardego dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2006 o 14:49, Pr0fesor napisał:

> Może byście tak łaskawcy z CDP ruszyli w końcu swoje 4 litery i zrobili coś z problemem
opisanym
> przez kolegę snower i sand, bo nie tylko oni i ja mamy ten sam problem. Jeżeli dla was
tłumaczeniem
> jest: bo grał w demo albo ang. wersję gry to gratuluję podejścia do klienta, który daje
100
> zł za waszego bubla i do sprawy. To ja w takim razie żądam zwrotu kasy, skoro wy nie potraficie

> się dostosowac do panujących norm i zwyczajów.

Odpowiedź dostałeś najlepszą, jaka może być - odinstalować FM 2007, usunąć wszystkie bez wyjątku
ślady po nim w rejestrze, wszystkie bez wyjątku ślady na dysku (a więc w Program Files, Documents
and Settings, My Documents, a najlepiej zapuścić przeszukiwanie wszystkich dysków), i zainstalować
na nowo. Musi zadziałać. CDP, mówiąc brutalnie, nie odpowiada za zawartość Twojego twardego
dysku.


Tak jasne. A jak sądzisz co robiłem 3 razy? 3 ponieważ 3 razy instalowałem FM07 aż dałem sobie spokój. Wersja czeska jakoś działa bez problemów, a polska już nie? Coś zostało schranione i tyle. Usunąłem wszystkie pliki, które zostały tu opisane, użyłem regedita i zrobiłem to samo. Zresztą ja, jako stary konsolowiec kiedy kupuję grę, to chcę grac, a nie bawic się w jakiś usuwanie programów, plików i innych. Takie rzeczy mnie nie powinny interesowac w najmniejszym wypadku.
Gdzieś musi siedziec jakiś inaczej oznaczony plik. Już się przyzwyczaiłem do angielsko-polskiej gry, choc czuje się zawiedziony takim przebiegiem sprawy i w dalszym ciągu czekam na jakiegoś patcha, bo nie tylko ja nie mogę sobie z tym problemem poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zgadzam sie z Marcinem. Jeszcze raz napisze: usuwam WSZYSTKIE pliki i informacje zwiazane z FM, rebootuje, sprawdzam czy cos moze jeszcze zostalo i instaluje FMa. Wersja polsko-angielska jak byla tak jest. Podobnie jak Marcin dalem sobie spokoj po klku probach. Panie Profesorze - nie bron pan CDP, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.10.2006 o 17:03, sand napisał:

Zgadzam sie z Marcinem. Jeszcze raz napisze: usuwam WSZYSTKIE pliki i informacje zwiazane z
FM, rebootuje, sprawdzam czy cos moze jeszcze zostalo i instaluje FMa. Wersja polsko-angielska
jak byla tak jest. Podobnie jak Marcin dalem sobie spokoj po klku probach. Panie Profesorze
- nie bron pan CDP, bo po co?


Ewidentnie nie usuwasz wszystkich plików. Przeszukałeś wszystkie dyski funkcją Find files albo czymś podobnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.10.2006 o 23:42, Pr0fesor napisał:

> Zgadzam sie z Marcinem. Jeszcze raz napisze: usuwam WSZYSTKIE pliki i informacje zwiazane
z
> FM, rebootuje, sprawdzam czy cos moze jeszcze zostalo i instaluje FMa. Wersja polsko-angielska

> jak byla tak jest. Podobnie jak Marcin dalem sobie spokoj po klku probach. Panie Profesorze

> - nie bron pan CDP, bo po co?

Ewidentnie nie usuwasz wszystkich plików. Przeszukałeś wszystkie dyski funkcją Find files albo
czymś podobnym?


Nie wiem czy piszę niewyraźnie czy coś może nie tak z moją składnią zdań, ale jak się nie mylę to napisałem dośc wyraźnie, że usunąłem wszystko co tylko możliwe, a nawet więcej i tak nic to nie dało. Teraz przejrzyściej/klarowniej/jaśniej?
Już przwykłem do wersji pol-anglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2006 o 13:46, marcinkmicic napisał:

Nie wiem czy piszę niewyraźnie czy coś może nie tak z moją składnią zdań, ale jak się nie mylę
to napisałem dośc wyraźnie, że usunąłem wszystko co tylko możliwe, a nawet więcej i tak nic
to nie dało. Teraz przejrzyściej/klarowniej/jaśniej?
Już przwykłem do wersji pol-anglo.


Tak przejrzałem wszystkie poprzednie posty i nikt nie napisał, że gra tworzy też folder w Danych Aplikacji. To też trzeba usunąć... Wiem, wiem - napisałeś, że usunąłeś wszystko, ale może akurat ten przetrwał, bo jest dość schowany?? Spróbuj...
P.S. Zapraszam do tego tematu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12163&u=146 Tam nas jest więcej, wielu ma go przypięty, może tam ktoś rozwiązał taki problem:) Pozdrawiam:) I powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2006 o 13:46, marcinkmicic napisał:

> > Zgadzam sie z Marcinem. Jeszcze raz napisze: usuwam WSZYSTKIE pliki i informacje
zwiazane
> z
> > FM, rebootuje, sprawdzam czy cos moze jeszcze zostalo i instaluje FMa. Wersja polsko-angielska

>
> > jak byla tak jest. Podobnie jak Marcin dalem sobie spokoj po klku probach. Panie
Profesorze
>
> > - nie bron pan CDP, bo po co?
>
> Ewidentnie nie usuwasz wszystkich plików. Przeszukałeś wszystkie dyski funkcją Find files
albo
> czymś podobnym?

Nie wiem czy piszę niewyraźnie czy coś może nie tak z moją składnią zdań, ale jak się nie mylę
to napisałem dośc wyraźnie, że usunąłem wszystko co tylko możliwe, a nawet więcej i tak nic
to nie dało. Teraz przejrzyściej/klarowniej/jaśniej?
Już przwykłem do wersji pol-anglo.


No to o wyczyszczenie pliku wymiany nawet nie będę pytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2006 o 13:45, sand napisał:

> No to o wyczyszczenie pliku wymiany nawet nie będę pytać...

Ty tak specjalnie?


Cóż, skoro kolega tu napisał, zakładam, że szuka pomocy, to próbuję mu pomóc. Ale oczywiście narzucać się nie będę, łatwiej w końcu pojechać na CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2006 o 23:28, sand napisał:

Przeciez odpowiedziales na mojego posta. Napisalem kilkakrotnie ze skasowalem WSZYSTKO, a Ty
ciagle sie upierasz, ze klamie.



Nie upieram się, że kłamiesz. Zapytałem, czy wyczyściłeś windowsowy plik wymiany, którego spod winzgrozy skasować się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2006 o 23:46, Pr0fesor napisał:

> Przeciez odpowiedziales na mojego posta. Napisalem kilkakrotnie ze skasowalem WSZYSTKO,
a Ty
> ciagle sie upierasz, ze klamie.
> > > >
Nie upieram się, że kłamiesz. Zapytałem, czy wyczyściłeś windowsowy plik wymiany, którego spod
winzgrozy skasować się nie da.


z tego co ja wiem swapa nie powinno sie czyscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O ile wiadomo to od poprzednich wersji gry wiadomo że jak są problemy z grą to zaczynamy naprawę od FORMAT c: a dopiero potem jak gra nie śmiga to można rościć sobie pretensje. Mi gra śmiga nawet na zaśmieconym kompie,
Polecam jakiś program czyszczący albo formata...
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2006 o 04:38, sand napisał:

Bedzie sie cokolwiek dzialo w okol tego problemu? Moze nastepny patch to poprawi. Halo, CDP
:)


Spróbuj w ten sposób - zebrałem wszystko do kupy. Powinno pomóc:)

1. Odinstaluj grę.
2. Usuń pozostałości folderu instalacyjnego
3. Usuń x:\documents and settings\<Twój profil>\Moje dokumenty\Sports Interactive (jeśli chcesz zostawić save''y skopiuj je wcześniej do osobnego katalogu, ale tylko save''y - żadnych innych plików!)
4. Usuń x:\documents and settings\<twój profil>\dane aplikacji\sports interactive
5. Usuń x:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal\Sports Interactive
6. Usuń x:\documents and settings\All Users\Dokumenty\Sports Interactive
7. Sprawdź czy w coś nie zostało w Starcie - jeśli tak usuń na wszystkich profilach
8. Zrestartuj kompa
9. Wyczyść rejestr - polecam program EasyCleaner (tym samym programem możesz też najpierw wyszukać i usunąć niepotrzebne pliki - to również może pomóc) http://www.download.net.pl/321/EasyCleaner/
10. Jeszcze jeden restart
11. Zainstaluj grę od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować