Zaloguj się, aby obserwować  
Pustelnik88

Wasze instrumenty muzyczne, czyli na czym gracie oprócz pada :D

91 postów w tym temacie

Witam...
Interesuje mnie na czym gracie: gitara, pianino, skrzypce, perkusja...
Czy macie swoje zespoły muzyczne?...
Zamierzacie kupić jakiś instrument w najbliższym czasie?
Podzielcie się doświadczeniami...

Ja osobiście gram na basie Mayones ZAK (z 9 lat ma :)) i chciałbym zagrać kiedyś na perce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, bo to akurat mój zawód:)
Głównie na gitarze (solowej, ale basowej na upartego też), kontrabasie, no i jak na każdego szanującego się muzyka przystało, nie jest mi obcy fortepian. A w ogóle to jestem kompozytorem i producentem. Gram obecnie w jednym zespole i... pewnie prędzej czy później stąd ucieknę, z przyczyn oczywistych:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 17:42, Iwanatsu napisał:

Gram, bo to akurat mój zawód:)
Głównie na gitarze (solowej, ale basowej na upartego też), kontrabasie, no i jak na każdego
szanującego się muzyka przystało, nie jest mi obcy fortepian. A w ogóle to jestem kompozytorem
i producentem. Gram obecnie w jednym zespole i... pewnie prędzej czy później stąd ucieknę,
z przyczyn oczywistych:-/


a co to za rodzaj muzyki? masz jakieś próbki w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na komputerze ;D

A na serio to oprócz klawiatury peceta (Frets on Fire - dla każdego gitarowego maniaka radzę poszukać tejże frazy w Google, a będzie zadowolony;)) to jak to bywa bawiłem się fletem (bez skojarzeń;)) na zajęciach muzyki w podstawówce. Niestety nie mam talentu do grania i pewnie nigdy nie spełni się moje marzenie, by zagrać pełne pro na elektrycznej lub na garach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam 3 próbę w piwnicy u kumpla :D Ja na basie i dwóch kumpli z klasy na elektrykach Corta...
Gramy covery Metallici, Pantery... itp. W 100% dobrze gramy Harvester of Sorrow, Metallici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:45, Pustelnik88 napisał:

Ja już mam 3 próbę w piwnicy u kumpla :D Ja na basie i dwóch kumpli z klasy na elektrykach
Corta...
Gramy covery Metallici, Pantery... itp. W 100% dobrze gramy Harvester of Sorrow, Metallici


a gracie poprawnie wszystkie solówki hammeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 00:00, tymuś napisał:

a gracie poprawnie wszystkie solówki hammeta?



Argh... Znalazł się znawca :P To omijamy na razie... Kumpel ćwiczy ciągle :D Gra na gitarze 4 rok chyba... to będzie 1 na elektryku (3 lata na akustyku)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 00:03, Pustelnik88 napisał:

Argh... Znalazł się znawca :P To omijamy na razie... Kumpel ćwiczy ciągle :D Gra na gitarze
4 rok chyba... to będzie 1 na elektryku (3 lata na akustyku)...


oj, pytam z ciekawości czystej, bo dużo teraz młodych ludzi reprezentujących profesjonalny poziom. ja sam chciałbym kiedyś grać na profesjonalnym poziomie, ale że zacząłem późno, a mam juz 19 lat, obawiam się, że już raczej tego poziomu nie osiągnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o koledze Barczaku?

Co do solówek Hammeta: bez kitu to nie jest łatwa sprawa i choć jestem dyletantem jeśli chodzi o grę na wiośle, to widać od razu że technicznie to jest ostry hardkor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 00:07, tymuś napisał:

ja sam chciałbym kiedyś grać na profesjonalnym poziomie, ale że zacząłem późno, a mam
juz 19 lat, obawiam się, że już raczej tego poziomu nie osiągnę..


Ja mam 18 lat (ur. 17 I 1988). zacząłem grac na basie od lutego 2006... Umiem całe Death - Zombie Ritual, Metallica - Harvester Of Sorrow, Solówkę Newsteda (Metallica) itp.... :P Częsciej sam wymyślam riffy i je zapisuje niż uczę się czyichś utworów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na perkusjii i mam 13 lat ;] .. i na gwiazdke bedny dostane ;] ... Co do grania narazie jakies tam gram, puki bebnów nie bedzie zadnych prób itp. nie będzie.. mój tata tez ma zespoł.. gra na klawiszu i na gitarce elektrycznej.. więc jak mi się nieraz do pokoju uda wsliznać to sobie troche pogram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 lat mam, miesiąc gram na gitce, półtora roku na keyboardzie (nadal nie umiem). Gitkę kocham

Pierwsza piosenka - "Ważne są dni, których nie znamy"
pierwsze solo - intro z Play That Funky Music White Boy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować