Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

21 gier na PS3 do końca 2006 roku!

47 postów w tym temacie

Fett

W ostatnich dniach Sony wydało oficjalne oświadczenie, zawierające spis produkcji przeznaczonych na ich najnowszą konsolę. Począwszy od 17 listopada – dnia premiery urządzenia w Północnej Ameryce – do 31 grudnia, na półkach sklepowych pojawi się 21 gier dedykowanych PLAYSTATION 3!

Przeczytaj cały tekst "21 gier na PS3 do końca 2006 roku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się nowy Def JAm i NBA Street, no i moze nowy Final lub Disgea, ech cieniutko. Need for speed na PS2 nigdy mi nie podszedł. Już wolałem o niebo burnota. Soul Calibur 4 tez mile widziany :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 18:41, mrocznygram napisał:

Przydałby się nowy Def JAm i NBA Street, no i moze nowy Final lub Disgea, ech cieniutko. Need
for speed na PS2 nigdy mi nie podszedł. Już wolałem o niebo burnota. Soul Calibur 4 tez mile
widziany :)))


Na gry-online.pl (konkurencja) jest news, że NBA Street wyjdzie w 2007 hyba w I kwartale podjajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne gry :
Call of Duty 3
The Elder Scrolls IV: Oblivion
EA Sports Fight Night Round 3
Mobile Suit Gundam: Crossfire
Need For Speed Carbon
Sonic the Hedgehog
Tony Hawk''s Project 8
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...
CoD3, NFS:C, THP 8...
PS3 ma naprawdę duże szanse na powodzenie :D
ale x360... też nie najgorsze gry...
poczekam ostatecznie na europejską premierę PS3, a wtedy prawdopodobnie zadecyduje cena :D
no chyba, że PS3 nas jeszcze czymś zaskoczy :D wtedy prawdopodobnie nie zmienię tradycji i kupię kolejny twór Sony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To tak naprawdę nie ma żadnego ciekawego tytułu na PS3, część jest lub będzie na PC, a parę znajdziemy też u konkurencji (czyt. Xbox360), która oferuję dużo ciekawsze tytuły np. Bioshock, Kane & Lynch, Gears of War czy Fable 2.

Coś czuję, że PS3 będzie klapą ;) (proszę tylko mnie nie zbiczujcie! - do fanów):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjda to pogadamy. Do konca roku PS3 to kasa w bloto z tego co widze. Gry ktore sa ciekawsze, sa dostepne na innych konsolach/PC reszte o kant tylka mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować