Zaloguj się, aby obserwować  
Akajun

Czy w przyszłości wymyślą teleport lub inne dziwne przedmioty?

241 postów w tym temacie

Mój brat kupił sobie taką gazete (nie pamiętam nazwy) co będzie w przyszłości to gdy to zobaczyłem normalnie nie mogłem uwierzyć!! Tak super dom wyglądał!! Było coś takiego z lodówką naciskasz co chcesz żeby ci wyciągneło a to
momentalnie ci wyskakuje!! :)) Jeszcze tam było mase rzeczy dużo opisywać!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, żeby wogle cała cywilizacja zniknęła i była jedna wielka dżungla. Bo jak na przykład pierniesz przy stole, albo będziesz biegał w majtkach po ulicy, to od razu któś cie zatrzyma i powie że tak nie wolno i takie tam. A jak będzie tylko dzungla to będzie można robić wszystko co się podoba. Cywilizacja jest nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zastanów się logicznie:

1) Jeśli cała cywilizacja zniknie to ty też.
2) Nawet jeśli nie znikniesz, a nie będzie żadnej panienki to ty w końcu też umrzesz.
3) Nie wiem jaki jest sens w lataniu w samych majtkach po ulicy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nic nie trzeba jak by był komputer, albo lepiej to nazwać ''maszyną życiopodobną'', która wciaga w świat wirtulny i jesteś jednym z bohaterów - oczywiście tym głównym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 08:47, speedraid napisał:

Mi tam nic nie trzeba jak by był komputer, albo lepiej to nazwać ''maszyną życiopodobną'',
która wciąga w świat wirtualny i jesteś jednym z bohaterów - oczywiście tym głównym :D

Fajnie jak by taka maszyna istniała wciągała by nas w świat wirtualny i robili byś my co hcemy możne by zostać głównym bohaterem w gothicu 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 08:47, speedraid napisał:

Mi tam nic nie trzeba jak by był komputer, albo lepiej to nazwać ''maszyną życiopodobną'',
która wciaga w świat wirtulny i jesteś jednym z bohaterów - oczywiście tym głównym :D



No takie kompy byłby świetne. Bijatyki tutaj by się nieźle sprawdzały :D i RPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:06, szoko2 napisał:

Fajnie jak by taka maszyna istniała wciągała by nas w świat wirtualny i robili byś my co hcemy
możne by zostać głównym bohaterem w gothicu 3


Ale macie pomysły. A co by było jak był byś takim bohaterem i by cię zabil? Wskrzeszenie? Nie logiczne jest takie myślenie.

DO CAPRAL:
Jak ty sobie wyobrażasz swiat bez cywilizacji? Bez niej nie było by wielu wynalazków np. kompa :(. Co byś wtedy zrobił? Bez cywilizacji nie było by dobrej broni, a przecież jedzenie musiałbyś zdobywać, w świecie bez cywilizacji niebyło by mesycyny, więc więcej ludzi by umierało na jakieś choroby, które są obecnie uleczalne. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie cywilizacja i jej postep, dzisiaj osoba dlugowieczna bylby 30-latek! bo nie byloby odpowiednich lekarstw itd, i rzadko kiedy kazdy 30-latek ucieklby przed tygrysem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt lekarstwa ważne są. A gdyby w niedługiej przyszłości wymyślili lekarstwo które pozwala żyć nawet do 200 lat, to byłoby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 20:50, Dark Side PL napisał:

Fakt lekarstwa ważne są. A gdyby w niedługiej przyszłości wymyślili lekarstwo które pozwala
żyć nawet do 200 lat, to byłoby coś.

to już nie było by lekarstwo tylko manipulacje genetyczne, a te w przypadku ludzi są zabronione przynajmniej oficjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 21:54, Dark Side PL napisał:

Moze w przyszłości nie będą zabronione i naukowcy będą codzienie badać np. kod genetyczny

badać to już jest badany, a nawet odkodowany. tylko że nie mogą rozgryźć co za co odpowiada (masa powiązań, może się okazać). a żeby zakaz przestał obowiązywać, trzeba by przede wszystkim całkowicie rozdzielić religie i państwo (na co się raczej nie zanosi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 22:04, Dark Side PL napisał:

A jeśli sie pomylą np: niebieski miał odpoiadać za charakter, a uważają że za smak. To byłby
problem

problem jest w tym że "niebieski" (niewiem skąd go wziąłeś) może (i często wpływa, niewiem czy jest gen odpowiedzialny tylko za 1 rzecz) wpływać na całą masę różnych rzeczy, czyli że majstrowanie przy dna może wywołać lawinę efektów ubocznych oprócz pożądanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem dzisiaj film pt. "Wersja ostateczna" (widział ktoś? :D) i muszę przyznać, że posiadanie takiego implantu znacznie... Zmieniłoby nasze życie, moim zdaniem zdecydowanie na gorsze. Chociaż niewątpliwie sa też tego plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować