• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
aragorn75

Panda antywirus ktas sie zna??

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.10.2006 o 23:09, aragorn75 napisał:

mam problem panda antywirus mi bloguje dostep do gry warcraft w battle.net wie ktos co zrobic
zeby nieblokowala ja nawet nieumiem jej obslugiwac:/


A masz oryginalnego WoWa? ;> Osobiście uważam, że Panda nieźle "muli" kompa... Sam używam ArcaVir 2005
Pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2006 o 23:09, aragorn75 napisał:

mam problem panda antywirus mi bloguje dostep do gry warcraft w battle.net wie ktos co zrobic
zeby nieblokowala ja nawet nieumiem jej obslugiwac:/

Spoko spoko, oryginalność tu nie ma nic do rzeczy. Wywal to świństwo i zainstaluj kerio+AVG. Kerio to firewall z pełnym dostępem do wszelkich ustawień. W każdej chwili możesz wszystko odblokować ręcznie w przejrzystym menu. AVG to świetny, darmowy antywir zza poludniowej granicy. A na przyszłość nie zakładaj tematów, które już istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no mam orginalnego warcrafta reign of haos kupilem za 50 zł w empiku z dodatkiem :/ no to nieda sie nic zrobic jesli tak ty tylko z kompem moge grac:/ szkoda bo battle.net jest fajny u kolegi gralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2006 o 23:10, Pustelnik88 napisał:

A masz oryginalnego WoWa? ;> Osobiście uważam, że Panda nieźle "muli" kompa... Sam używam
ArcaVir 2005
Pozdrowienia...


Tu nie chodzi o WoW''a tylko o WarCraft III , czytaj uważnie. Niekoniecznie to może być panda. Mam komputer od 13 lat i nigdy nie spotkałem się z tym żeby Antywirus cokolwiek mi zablokował. Prędziej bym obwiniał SP2 lub FireWall''a.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2006 o 23:13, aragorn75 napisał:

no mam orginalnego warcrafta reign of haos kupilem za 50 zł w empiku z dodatkiem :/


Aha, ja myślałem, że masz World of WARCRAFT :D... Moim zdaniem: Panda do klatki! Inne Antywirusy on board! (Aby nie Norton. Ten to muli kompa)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

degrad -1


http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione

Łamanie netykiety

* Dodawanie kilku takich samych wypowiedzi (tzw. spamowanie)

Upominienie było tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13346&pid=3 , tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13348&pid=2 a dobre rady i upomnienie tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13342&pid=6 ( wątek http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13342 ).

Natomiast dopisywac się miałes tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4585&u=698 .

Powtarzając w kólko to samo zaśmiecasz forum, bez podawania informacji co już starałeś się zrobić i co nie zadziałało. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam pytanie odnośnie pandy, czy można to coś jakoś skonfigurować, aby bez pytania nie wywalała wszystkiego? Instaluje GameSpy i automatycznie kasuje z tego kilka plików, co powoduje, że GameSpy nie działa... Instaluje Medieval II Total War i podobnie - kasuje mi coś w trakcie instalacji bo to wirus czy coś tam.. rozumiem, gdyby to było z pirackich źródeł, ale to jednak wszystko oficjalne i oryginalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2006 o 23:12, Maxtreme napisał:

opinie moje i moich znajomych są takie że przez pande padł net i dostałem lagga na battle.necie
w miere możliwości zmień antywirusa


lagga? :/ a nie rd? Zresztą nieważne, przeżuciłem się na avg free

BTW. ja prawie zawszę biorę antyvira który najmniej muli kompa. Nie chce byd... który obciąża 20% mojego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.09.2008 o 21:42, Mr X napisał:

> opinie moje i moich znajomych są takie że przez pande padł net i dostałem lagga
na battle.necie
> w miere możliwości zmień antywirusa

lagga? :/ a nie rd? Zresztą nieważne, przeżuciłem się na avg free

BTW. ja prawie zawszę biorę antyvira który najmniej muli kompa. Nie chce byd... który
obciąża 20% mojego PC.


Co ci dało odkopywanie tematów sprzed dwóch lat? Zresztą nie wiem co to rd... Jeżeli to delay,tamto zjawisko tez można było tak nazwać.Avira mało muli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.09.2008 o 22:56, Maxtreme napisał:

Co ci dało odkopywanie tematów sprzed dwóch lat?

Czemu spamujesz?
Temat odkopał inny forumowicz w konkretnym celu związanym z tematem. Drobne ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.09.2008 o 20:58, Homo sum napisał:

Ja mam pytanie odnośnie pandy, czy można to coś jakoś skonfigurować, aby bez pytania
nie wywalała wszystkiego? Instaluje GameSpy i automatycznie kasuje z tego kilka plików,
co powoduje, że GameSpy nie działa...

Mogą być dwie przyczyny. Pierwsza to taka, że możesz mieć robala, który ominął zabezpieczenia Pandy, ale grzebie w plikach i Panda wykrywa tylko objawy jego działalności. To by źle świadczyło o tym antywirusie.
Druga to taka, że Panda wykrywa nieistniejące problemy mając zbyt wyczulone przeszukiwanie heurystyczne. To też źle świadczyłoby o tym antywirusie bo fałszywe alarmy są jeszcze gorsze od braku alarmów ponieważ usypiają czujność użytkownika.
Mówiąc krótko sprawdź sobie komputer innymi antywirusami. I wywal tę *wersję* Pandy bo oba przypadki dyskwalifikują takiego antywira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 15.09.2008 o 09:50, Olamagato napisał:

Mówiąc krótko sprawdź sobie komputer innymi antywirusami. I wywal tę *wersję* Pandy bo
oba przypadki dyskwalifikują takiego antywira.


Jakim antiwirem najlepiej sprawdzić? Tylko aby był darmowy albo z opcją trialu..
No i jakim ostatecznie zastąpić Pande?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2008 o 11:00, Homo sum napisał:

Jakim antiwirem najlepiej sprawdzić? Tylko aby był darmowy albo z opcją trialu..
No i jakim ostatecznie zastąpić Pande?


Ja osobiście używam NOD32, kilka razy dał radę gdzie nie poradził sobie darmowy Avast a poza tym ma 30-sto dniowego triala, który się ładnie reinstaluje (znaczy jak zainstalujesz triala raz jeszcze to masz znów 30 dni, tylko za każdym razem trzeba go pobrać ze strony producenta, ale to raczej nie jest problem jak masz dostęp do internetu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2008 o 11:00, Homo sum napisał:

No i jakim ostatecznie zastąpić Pande?

Trudno powiedzieć bo to się szybko zmienia. Spróbowałbym NODa, Kaspersky''ego, Avasta, jakąś bardzo chudą wersję Symanteca (bez firewalla i z ascetyczną grafiką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2008 o 18:24, Olamagato napisał:

> No i jakim ostatecznie zastąpić Pande?
Trudno powiedzieć bo to się szybko zmienia. Spróbowałbym NODa, Kaspersky''ego, Avasta,
jakąś bardzo chudą wersję Symanteca (bez firewalla i z ascetyczną grafiką).


Może i temat narośnie w posty mimo że stary xD. Ja od noda trzymam się z daleka bo miałem 320 wirusów (a raczej fałszywych alarmów), avasta porzuciłem bo według siga jest do pupy a Kasperskyego nie próbowałem. Aktualnie mam avg ale jakoś dziko sie go obsługuje. Nadal będę szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować