Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Najlepsza polska gra

260 postów w tym temacie

Szymek Czarodziej ( słyszałem że ostatnio wyszła jakaś wersja 3D , ja mam na myśli wersję 2D Point & Click ) =] naprawde to była gra ! ( CHYBA Polska :P , jestem na 90% pewny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja gram w Chrome''a. Gra ma parę mankamentów, któe nie został poprawione, ale generalnie uważam że jest bardzo dobra. Kto chce nowszego brata tej giery niech kupi Chrome: Specforce, jest to druga część, która wyszła całkiem niedawno. Nie miałem natomiast okazjii grać w painkillera, a słyszałem że dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chrome, Painkiller i Starmagedon 2( kosmiczna strzelanka jak ktoś nie jest w temacie) i mam nadzieje, że The Wither
Można powiedzieć Polak jak chce to potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 19:53, Ledoke napisał:

Moim zdaniem polską gierką są Polanie 2, pogromca W3 i następca D2 zarazem ;)


Ja bym się kłócił. Bo Warcraft III i Diablo II to hity i do nich każda gra się umywa, chociaż powiem szczerze, że grałem w Polanie2 - jak na polaków to nieźle im to wyszło, spodziewałem się totalnego dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 10:47, Harmegidon napisał:

> Moim zdaniem polską gierką są Polanie 2, pogromca W3 i następca D2 zarazem ;)

Ja bym się kłócił. Bo Warcraft III i Diablo II to hity...


Chyba w tym przypadku D2 miało być skrótem od Disciples 2, ale mogę się mylić;)
Co zaś się tyczy polskiej gry, to dawno temu grałem w strategię turową Clash. Nie była ona powalająca, ale mnie grało się w nią bardzo przyjemnie. Najlepsze było, jak przybywała do królestwa księżniczka z sąsiedniego państwa bo ojciec kazał jej poślubić nas. Ich twarze były zazwyczaj okropne, ale jeśli dawało się jej dowody swej miłości, to po jakimś czasie 1/3 armii to byli synowie i córy w rolach dowódców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze polskie gry?
Seria Earth i Xpand Rally

Przy czym XR jest wg mnie najlepszą rajdówką na kompa :) Ale to moje zdanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w PolanieI?? to była gra z taką grafiką ze po prostu nie da sie grac ale polanieII to poprostu cudo gra nie ma to tamto!! Ja przeszedlem pul i zamierzam jeszcze raz porzyczyc od kolegi i przejsc tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy nie gesi swoje dobre gry robic potrafia. ;) Do czolowki mozna zaliczyc m.in. Painkiller z dodatkiem, cala serie Earth 21x0, Gorky 17, a nawet Xpand Rally oraz spatchowanego Chrome''a.. Oczywiscie trzymamy kciuki za Wiedźmina przy ktorym praca wrze. :)

PS. Pamieta ktos Teenagent''a? Swietna przygodowka w ktorej pelno humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 14:13, demo124 napisał:

Grał ktoś w PolanieI?? to była gra z taką grafiką ze po prostu nie da sie grac ale polanieII
to poprostu cudo gra nie ma to tamto!! Ja przeszedlem pul i zamierzam jeszcze raz porzyczyc
od kolegi i przejsc tym razem.


Oooo! Polanie "jedynka", to byla gierka - te zlepki pikseli, ktore mialy przedstawiac krowe czy tez naszych dzielnych wojakow. :) "Dwojka" zbytnio zrzyna z Warcraft''a III watek "eRPeGowy". Co jednak nie zmienia faktu, ze dobra (ale niestety tylko dobra) z niej giera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna polska gra, która na długie zimowe wieczory przykuła mnie do monitora: "Zagadki Lwa Leona" xD Na serio wiele misji sprawiło mi problemy:)

szoszosz: Byłbyś łaskaw nie pisać we wszystkich swoich postach na CapsLock''u. To chyba nie jest zbyt grzeczne, przynajmniej ja to tak odbieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować