Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Najlepsza polska gra

260 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 19:32, hunter22 napisał:

Polskich gier nie powstało zbyt dużo - która jest najlepsza waszym zdaniem???


Wiedźmin? :))))

Painkiller jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie najlepszy do tej porybyl:
P A I N K I L L E R
gra cos pieknego, a dodatek...
pierwsza gra, dzieki ktorej prawie klawiature wywalilem przez okno, razem z szyba :D po prostu jk gralem to mnie wyprowadzal z rownowagi poziom trudnosci :P
ale jak sie oprzeslzo to taka fajna satysfakcja ... za zabitych demonow bylo liczyc w tysiacach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to już Lex powiedział - Painkiller. Nie trawię FPS-ów, ale ten chwycił mnie za serce swoim psychodelicznym klimacikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

earth 2160 :) (u mnie nawet nie dziala) ale gralem u kolegi i poprostu super :) ale teraz czekamy na "Wiedzmina" i zobaczymy co ram zdziala CDRed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Painkiller - to oczywiste :) Chrome był niezły i niezły jest, ale mi do gustu nie przypadł, bo AI miało celowniki snajperskie w oczach :/ xD No w Gorky 02 nie grałem, ale Gorky Zero był spox. Polacy robią mało gier, ale te co zrobią to zwykle super. Za RPG nie przepadam - to co do Wiedźmina - ale zapewne jak mój brat kupi to będzie oczywiste, że będę przy nim wieczory spędzał patrząc i słuchając jak klnie na potworki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziwiałem zespół People Can Fly iż stworzyli PAINKILERA, jednak gdy zagrałem tydzień temu w full wersje gra od razu mnie odrzuciła - przecież ten strach jaki nam serwują polscy programiści jest blady w porównianiu z tym którym mamy do czynnienia z i tak słabym DOOMem III. FEAR będzie wymiatać :)

A wg. mnie najlepsza polska gra na dzień dzisiejszy to S O L D A T. Nie wiem jak się skończy wszystko z Wiedźminem. Ale jeśli autorzy spełnią swoje obietnice to w końcu świat usłyszy o ludzie słowiańskim nadwiślan. Bo jak na razie to zachód podziwia Bochemie - autorzy MAFI, Operation Flashpoint, Morrowind i jeszcze jakieś hity :)

www.soldat.prv.pl zarpaszam gra jest za free a jak ktoś się wciągnie to będzie grać i grać... oczywiście w trybie MultPlayer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem jeszcze nowego FAQ(jeżeli cokolwiek się zmieniło ;)) ale chyba nie powinło się zakładać wątków z serii "Któr(a/y) (tu wstaw rzeczownik) jest najlepsz(a/y). :D ale nie moja juz w tym głowa :D.
Najlepsza gra?
Zdecydowanie Gorky i Painkiller. Zobaczymy co będzie z Wiedźminem ale skoro zabrało się za to CDP a to wg. mnie solidna firma to szykuje się hit :) który przyćmi Gothica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować