Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Najlepsza polska gra

260 postów w tym temacie

Wiedźmin będzie najlepszy, a z takich co już są to może Gorky Zero.
Jak widze dużo osób lubi Painkillera, ale mnie on nie przypadł do gustu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:42, Dante Dy`nei napisał:

Wiedźmin będzie najlepszy, a z takich co już są to może Gorky Zero.
Jak widze dużo osób lubi Painkillera, ale mnie on nie
przypadł do gustu ...

Mnie też nie. Wolę Gorky 02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę orginalny-PAINKILLER
Gigantyczni bossowie i kołkownica wymiatają! Dla mnie była to też rewolucja graficzna (był przed Far Cry''em).
Fizyka też była na najwyższym poziomie.Teraz liczę na wiedźmina i nie wierzę żeby polacy zchrzanili grę, której budżet to 4 miliony złotych. Może tym razem Sapkowski nie wyjedzie z Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:42, Dante Dy`nei napisał:

Wiedźmin będzie najlepszy, a z takich co już są to może Gorky Zero.
Jak widze dużo osób lubi Painkillera, ale mnie on nie
przypadł do gustu ...

A wiesz że Chrome to miał być masakrator FarCry? Ja już do takich obietnic podchodze z dystansem... tobie też bym zaczął gdyż później będzie wielkie rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:42, Dante Dy`nei napisał:

Wiedźmin będzie najlepszy, a z takich co już są to może Gorky Zero.
Jak widze dużo osób lubi Painkillera, ale mnie on nie
przypadł do gustu ...


Nie przypadł do gustu czy smak Ci się zepsuł gdy grałeś i się nudne zaczęło robić ? Mi się gra zaczęła nużyć w połowie mniej więcej, ale i tak jest jak dla mnie super jak na polską grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polskich gier zdecydowanie rewelacyjny Chrome. Cała gra jest świetna, ale baza Zetroxu i trzy możliwe zakończenia to jest duże coś. Kilka świetnych map w multiplayerze.
Kontynuacja tej gry, czyli Specforce, jest niestety słabszy. Dopuścili do produkcji klany multiplayerowe, no i masz, singla popsuli. Multi już nie chciało mi się sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:04, Gevon Slicer napisał:

Z polskich gier zdecydowanie rewelacyjny Chrome. Cała gra jest świetna, ale baza Zetroxu i trzy możliwe zakończenia to jest
duże coś. Kilka świetnych map w multiplayerze.
Kontynuacja tej gry, czyli Specforce, jest niestety słabszy. Dopuścili do
produkcji klany multiplayerowe, no i masz, singla popsuli. Multi już nie chciało mi się sprawdzać.


Niestety MP w Chromie nie znam, bo wtedy miałem UWAGA ! tu ból dla wszystkich z łączem stałym :D MODEM ( brrr :) ) No, ale jakoś mi ogólnie produkcja Techlandu nie przypada już na samym początku z tym snajperem na wieży :P Niezłym pomysłem były implanty - w coś ostatnio grałem i było coś podobnego :) Z trzema zakończeniami to nie pamiętałem, ale wiem, że tyle ich było. Polski rynek produkcji gier jest słaby, ale raz na sto lat wypuszczą takiego Painkillera i jest git - no może nie do końca ! Polska gra, a na dwóch zamiast 3 płyt - czemu ? Ano filmiki u nas "lepiej" skompresowane ( tu wiedzą Ci co grali czemu taka kiepwaa jakość filmików ) i zresztą mniej muzy. Tak to polskie gry są spoko - brakuje tylko czegoś takiego co by cały świat ogranęło jak kiedyś np: Half-Life...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, jak mogłem zapomnieć o Earth 2160!! Rozgrywka jednak podobała mi się bardziej w 2150(co nie znaczy, że mnie nie wciągnęła), ale ta grafa... Zauważyłem, że charakterem jest podobna do tej w doomie 3, no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:16, krzywan napisał:

FRANKO na amigę - ale czy ktoś to jeszcze pamięta?


Pamietamy :)
Zreszta FRANKO byl nie tylko na amige :) - ale na PieCu, to juz nie to.
Przez wrodzona skromnosc :) wspomne jeszcze tylko o grze na tym samym silniku ktory nosila tytul "DOMAN" i niestety (a moze - na szczescie) na PC juz nie wyszla.

Zas z gier na PC - moim faworytem jest do dzis:
Blockout (taki tetris w 3d) - tak, nasi go zrobili :)

Zas za rodzima gre wszechczasow uwazam Robbo w wersji na "male Atari"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować