Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2007 o 09:35, Ryan Kam napisał:

No coż teraz się ograniczam , ale kiedy s bardzo mi sie zdarzało puscić wiazankę .


Czasem pomaga :)
Ostatnio wylałem pół litra wody na klawiaturę i całe biurko, to jedyne co mogło pomóc to soczyste ....... no i jakaś ścierka :)
Czasem przekleństwo ratuje życie niektórym elementom mojego kompa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz pozdrów komputer ode mnie :) No mi przekleństwo pomogło tylko raz gdy chciałem przyłożyc koledze . Nazwałem go po cichu ładnie iii nie dotstał :)

ale ogolnie staram sie ograniczać , lae teraz mnie naparawde bierze na soczyste słowo na k ... ( nie degrad oczywiscie ;) tylko buda )

Udało sie uratować kalwiaturę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeklinam nic a nic.. jakoś mnie to nie kręci.... a gdy słyszę jak ktoś idzie i za przecinek bądź kropkę uważa łacińskie określenie wiadomego pokroju to taka osoba mnie śmieszy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się przeklinać jak najrzadziej. Wytrzymałem miesiąc bez żadnego przekleństwa i mam nadzieje, że się od tego odzwyczaje :) Ciężko będzie bo teraz gram w Call of Duty pierwszą część a nienawidzę jak ginę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:11, olcia13 napisał:

Ostatnio wogóle nie przeklinam ;D


Jesteś na odwyku?

Trzeba przeklinać żeby jakoś wyrazić swoje emocje... albo zeby uatrakcyjnić język polski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie powstrzymoje no chyba ze mi nerwy calkowicie puszcza jedynym wyjatkiem jest shit i cholera (te pierwsze raz wypsnelo mi sie na technice i nie wiem czemu omalo co nie dostalem dodatkowej pracy domowej ehh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować