Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2008 o 21:23, bobbi legitka napisał:

A pozatym mnie to nie krępuje, jakoś odpręża ^^. Jak zrobie coś źle i będe
> na siłe dusił w sobie słowo kur** to mi niedobrze, a gdy je wypowiem to ulga.

no szczezrze mówiąc też czasem mam wielką ochotę zaklnąć ostrzej, ale bądź co bądź nie
lubię się tym:
1. popisywać
2. mówić głośno w miejscach publicznych, jak raz jechałem z kolegą autobusem a ten ciągle
rzucał jakieś słowa to po pierwsze było mi głupio bo czułem się przy nim jak niewiniątko
(wtedy byłem jeszcze grzeszny :P) a po drugie szczerzę mówiąc nie było mi wstyd ale właśnie
jakoś głupio... pełny autobus, a tu każde słowo słychać... ja nie zwracam uwagi na opinie
ludzi o mnie ale tylko jak robię coś co mi sie podoba, i co akceptuję :)


Porządny człowiek z ciebie ;) ja też sie nie popisuje a jak już pisałem to głośno tego nie mówię (tak poruszam wargami jakbym miał to powiedzieć) no chyba że naprawde 50 raz coś mi nie wychodzi to normalnie @ @ @ @ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:26, Piwomaniak napisał:

Porządny człowiek z ciebie ;)


nie no tego bym nie powiedział... :)
ale ja mimo wszystko czasem naprawde jak nie zdzierżę to zamiast moich teraźniejszych słówek (głównie "kuźwa", taki wpływ :P) to puszczam wiązankę jak jakiś grabarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:28, bobbi legitka napisał:

> Porządny człowiek z ciebie ;)

nie no tego bym nie powiedział... :)
ale ja mimo wszystko czasem naprawde jak nie zdzierżę to zamiast moich teraźniejszych
słówek (głównie "kuźwa", taki wpływ :P) to puszczam wiązankę jak jakiś grabarz :P

Wiązanka nie wiązanka, przekleństwa są po to żeby je mówić ;/ i sie odprężyć bo ja nie mówiąc paru słów nie potrafię sie skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2008 o 21:31, Piwomaniak napisał:

>
Wiązanka nie wiązanka, przekleństwa są po to żeby je mówić ;/ i sie odprężyć bo ja nie
mówiąc paru słów nie potrafię sie skupić.


tu się zgodzę. mimo wszystko życia bez przekleństw se nie wyobrażam - są w jakiś sposób "potrzebne". wiem że to głupio brzmi ale tak jest. tera to już nie mogę myśleć, że kiedyś krytykowałem tych co mówią choć raz "ku**a :/ ale to nie jest dobrze że jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:33, bobbi legitka napisał:


> >
> Wiązanka nie wiązanka, przekleństwa są po to żeby je mówić ;/ i sie odprężyć bo
ja nie
> mówiąc paru słów nie potrafię sie skupić.

tu się zgodzę. mimo wszystko życia bez przekleństw se nie wyobrażam - są w jakiś sposób
"potrzebne". wiem że to głupio brzmi ale tak jest. tera to już nie mogę myśleć, że kiedyś
krytykowałem tych co mówią choć raz "ku**a :/ ale to nie jest dobrze że jest jak jest


Taaaa miałeś 8 lat i widziałeś gościów w BMW co se powiązują kur** ja pier***** te cio** i se myślisz ,,oj co za łobuzy" XD znam to skądś. Akurat może tak nie wiążę słów ale taka wiązka lekko przegina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie lubię jakichkolwiek wiązanek, a jak mam problem to sę "kurde" powiem.

Nie czuję żadnej różnicy, to po co przeklinac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:36, Piwomaniak napisał:

Taaaa miałeś 8 lat i widziałeś gościów w BMW co se powiązują kur** ja pier***** te cio**
i se myślisz ,,oj co za łobuzy" XD


dokładnie... i się oburzałem na filmy z brzydkimi wyrazami, a teraz - cóż, czasem oglądam dla zabawy na youtubie filmiki z podkładem "IVONY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:38, EhoX napisał:

Zasadniczo nie lubię jakichkolwiek wiązanek, a jak mam problem to sę "kurde" powiem.

Nie czuję żadnej różnicy, to po co przeklinac?:)

Bo po to są przekleństwa ^^ napisałem to pare postów w góre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:40, bobbi legitka napisał:

> Taaaa miałeś 8 lat i widziałeś gościów w BMW co se powiązują kur** ja pier*****
te cio**
> i se myślisz ,,oj co za łobuzy" XD

dokładnie... i się oburzałem na filmy z brzydkimi wyrazami, a teraz - cóż, czasem oglądam
dla zabawy na youtubie filmiki z podkładem "IVONY"


A jak podkład z IVONY to już wiadomo co za treści ma ten film :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:41, Piwomaniak napisał:

> Zasadniczo nie lubię jakichkolwiek wiązanek, a jak mam problem to sę "kurde" powiem.

>
> Nie czuję żadnej różnicy, to po co przeklinac?:)
>
Bo po to są przekleństwa ^^


smutne ale prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:42, Piwomaniak napisał:

A jak podkład z IVONY to już wiadomo co za treści ma ten film :/


Tak, masz rację. ale mimo to jak oglądam takich "władców pierścieni" z tym podkładem to - przyznam - śmieję się w głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:43, bobbi legitka napisał:

> A jak podkład z IVONY to już wiadomo co za treści ma ten film :/

Tak, masz rację. ale mimo to jak oglądam takich "władców pierścieni" z tym podkładem
to - przyznam - śmieję się w głos


Oglądałem alfa z ivoną. Troche nie zrozumiałem bo stosowali slang WoWa ale wiadomo o co biega. Stary z synem sie bili szamanagmi czy coś. Albo sąsiad przyszedł itemami szpanować XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:44, Piwomaniak napisał:

Mam nadzieje że to nieprawda że Bóg stworzył człowieka na własne podobieństwo...
chyba przecenił swoje moce.


Eee, już nie przesadzaj - nie wiem jak stoi sprawa z twoją wiarą, ale ja jestem katolikiem, i chociaż nie mocnej wiary i o niektórych elementach biblii myślę że to... kicz, to nie myślę aby była w tym rę ka Boga. no wiesz, zawsze można zasłonić te sprawy chędożonym szatanem - poprzeklinaj na takiego to sprawisz uciechę sobie i jemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2008 o 21:45, Piwomaniak napisał:

Oglądałem alfa z ivoną. Troche nie zrozumiałem bo stosowali slang WoWa ale wiadomo o
co biega. Stary z synem sie bili szamanagmi czy coś. Albo sąsiad przyszedł itemami szpanować
XD


no, to jest masakryczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla próbujących sie odzwyczaić od przeklinania - warto ćwiczyć zastępowanie wulgaryzmów innymi akceptowanymi publicznie określeniami, np. "kurka wodna", zamiast wiadomo co. do dzisiaj pamiętam, jak mój stary sąsiad wzburzony jakaś decyzją sędziego podczas meczu klął: "cie parasol".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to już mi trudno będzie się odzwyczaić kląć. Tyle tego już padło z moich ust, że to będzie jak rzucanie palenia :D (chociaż niewiem bo nie pale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż,gdy jestem zdenerwowany to mi sie wymsknie,ale raczej staram sie jak najmniej przeklinać lecz niestety nie zawsze sie to udaje ;/
ech... nie będę kłamał często... xD

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:04, jaceloth napisał:

dla próbujących sie odzwyczaić od przeklinania - warto ćwiczyć zastępowanie wulgaryzmów
innymi akceptowanymi publicznie określeniami, np. "kurka wodna", zamiast wiadomo co.
do dzisiaj pamiętam, jak mój stary sąsiad wzburzony jakaś decyzją sędziego podczas meczu
klął: "cie parasol".


heh mój znajomy jak na przykład się poparzył to mówił "o krótki szpic" czy coś w tym rodzaju.
ja jestem właśnie w tym etapie, tyle że nie mówię takich bezsensownych zwrotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować