Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 19:21, Skarmory napisał:

Czy zdarza Ci się przeklinać jak grasz ??? Czy przeklinasz na codzień ??? Czy przeklinasz z
byle powodu ???

Dziwne pytania tu zadajesz... ;D Odpowiedź oczywista, domyśl się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny temat, ale odpowiadając na pytanie, muszę stwierdzić że niestety TAK :P Czasem z nerwów (czasem przy grach z tego powodu), czasem bez powodu, przy swobodnej rozpowie, codziennie niestety pare(naście) razy mi się zdzarzy, jeśli nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:21, Skarmory napisał:

Czy zdarza Ci się przeklinać jak grasz ??? Czy przeklinasz na codzień ??? Czy przeklinasz z
byle powodu ???


Hehe,spoko temacik...Myślę,że chyba aż za często rzucam mięsem.Albo gra mnie wkurza (jak dzisiaj Gruntz :),albo coś innego.W rozmowach z kolegami też w zasadzie nasze wypowiedzi ubarwiamy łaciną kuchenną (hehe,ale z nas poligloci:).To wszystko przez tego KoRna i Limp Bizkit;).A tak na serio,to nie powinno tak być!Nasz język jest chyba piękny w końcu (ja to powiedziałem?;P),a my go tak plugawimy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za tematy... nie długo pojawią się wątki w stylu: jak często często jesz, jak często śpisz, jak często mrugasz oczami. Ttrochę bezsensu.
Jednak skoro już temat powstał to powiem, że nie przeklinam w domu. Nawet przy bracie, czy siostrze. Jedynie na dworze, lub w szkole. ;) Oczywiście jak się zdenerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przeklinam gdy naprawdę muszę... Ogólnie to się powstrzymuje od tego... A wogóle, słyszał ktoś "relacje" jak paru gosci grało w Quake''a 3... To były jaja... Cytat: "A ty farcie pier...." :) Przyznam się też, że poprzeklinałem w domu, jak mnie roztłukli w Battlefield 2... Było ok. 10:1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że o ile w szkole przeklinam sporo (choć staram sie ograniczać, a przy dziewczynach nie przeklinam prawie wogule) to wchodząc do domu nakłada się taki filtr, że bez problemu wysławiam się bez przeklinania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:34, PsychoMan napisał:

Ciekawe jest to, że o ile w szkole przeklinam sporo (choć staram sie ograniczać, a przy dziewczynach
nie przeklinam prawie wogule) to wchodząc do domu nakłada się taki filtr, że bez problemu wysławiam
się bez przeklinania.

Dziwne, u mnie identycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:34, PsychoMan napisał:

Ciekawe jest to, że o ile w szkole przeklinam sporo (choć staram sie ograniczać, a przy dziewczynach
nie przeklinam prawie wogule) to wchodząc do domu nakłada się taki filtr, że bez problemu wysławiam
się bez przeklinania.


Ja tak samo w szkole jak szewc a w domu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem lubię poklonąć podczas meczyka. Stoję na budzie w młodzieżówcę i czasem lubię na kogoś rzucić mięsem. Choć potem mam "bęcki" od trenera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować