Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Ja nie przeklinam. Wszyscy u mnie w klasie (oprócz mnie) używają wulgaryzmów. Jak do tej pory nie przeklinam to mam zamiar wytrwać do końca życia bez tych zbędnych słów. Nie wiem dlaczego niktórzy z was uważają wulgaryzmy za normalne, ale szanuje wasze zdanie. Przyłączam się do apelu JayC''a. Trzymam kciuki za tych co chcą się oduczyć przeklinania i oby było więcej osób, które chcą się oduczyć. Niech moc będzie z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przeklinam, choć nie uważam tego za jakąś cnotę. Czasami się nawet przesadzam;p... chociasz nie powiedziałbym ze przeklinanie jest do końca złe i wogóle fuj. Niekiedy tzeba podkreślić swoje samopoczucie właśnie jakąś Ku.... albo do podkreślenia nastroju albo żartu. poprostu tzeba umieć przeklinać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nie przeklinam. Przeklinanie nic nie daje jak chcę sie wyżyć to zazwyczaj coś mam zawsze przysobie starego co mogę zniszczyc i na tym wyładowuję swoją złość a gdy się zdaży, że nie mam takiej rzeczy to poprostu zaciskam pięści i liczę do 10 zazwyczaj pomaga. Jeszcze ani razu nie użyłem wulgaryzmu. Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeszcze

Dnia 22.10.2006 o 23:04, wdowiakm napisał:

ani razu nie użyłem wulgaryzmu. Pozdrawiam ;))


Nie wierzę ;]

The-Darkest----> to kawał chama z Ciebie, jak reaguje otoczenie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 23:04, wdowiakm napisał:

Ja wogóle nie przeklinam. Przeklinanie nic nie daje jak chcę sie wyżyć to zazwyczaj coś mam
zawsze przysobie starego co mogę zniszczyc i na tym wyładowuję swoją złość a gdy się zdaży,
że nie mam takiej rzeczy to poprostu zaciskam pięści i liczę do 10 zazwyczaj pomaga. Jeszcze
ani razu nie użyłem wulgaryzmu. Pozdrawiam ;))


No to tylko pogratulować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


E, to może ja sie rozwine jak wdowiakm nie chce ;]
Nie wierzę że komuś sie zdarzyło nigdy nie przeklnąć nawet w młodym (hyhy) wieku. Nie wierze po prostu że ktokolwiek ani razu nie był tak wkurzony żeby nie bluznąć- obojętnie czy podczas gry, w trakcje meczu (Polska- Niemcy i brama w doliczonym czasie gry), czy jakiejś imprezy (zakrapaniej, albo i nie ;]). To mi sie w bani nie mięsci po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 23:18, Budo napisał:

Nie wierzę że komuś sie zdarzyło nigdy nie przeklnąć nawet w młodym (hyhy) wieku. Nie wierze
po prostu że ktokolwiek ani razu nie był tak wkurzony żeby nie bluznąć- obojętnie czy podczas
gry, w trakcje meczu (Polska- Niemcy i brama w doliczonym czasie gry), czy jakiejś imprezy
(zakrapaniej, albo i nie ;]). To mi sie w bani nie mięsci po prostu :P


Aż mi się wierzyć nie chcę, ale w pełni zgadzam się z Budem.
wdowiakm chyba trochę przesadziłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 23:33, Vaxinar napisał:

wdowiakm chyba trochę przesadziłeś...


Czy ja przesadziłem?? A co w tym dziwnego, że człowiek nie przeklina?? Zresztą po co ;))
Jak oglądam np. mecz i mój faworyt przegrywa to się nie przejmuję bo to tylko gra a jak się zdenerwuję to poprostu wyłaczam telewizor i po kłopocie ;))
Moim zdaniem przeklinanie nic nie daje mój braciszek przeklina ale to moja przeciwność. Mozecie mi nie wierzyć ale powtórzę ani razu jeszcze nie przeklnąłem!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet kiedyś przeklinałem nie wiedząc o tym(miałem w tedy ok 6 - 7 lat) bo non stop zadawałem tacie i mamie
co to znaczy "sukinsyn" ? (usłyszałem na pewnym) filmie:D - a oni zawsze: " tak nie wolno mówić" kiedyś się dowiesz ;].

P.S. Może ktoś kojarzy ten tytuł???: mniej więcej scenariusz tego filmu był taki: pewien męszczyzna o złej reputacji
ze mściwości zabijał kobiety w lesie ale nie z broni palnej tylko z kuszy, trochę to dziwne bo w czasach współczesnych jest splówa i tłumnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę - w RPG grasz tylko palladynem ;)

A tak szczerze, jeśli to jest prawda (oczywiście nie musisz mnie do tego przekonywać) to gratuluję. Jesteś pierwszą taką osobą jaką znam. Nawet mojemu synowi (2,5 roku) zdarzyło się zakląć - oczywiście nie było to zamierzone ale jednak się wydarzyło:
Kiedyś ubierałem malucha i powiedziałem "Szymek, teraz ubierzemy kurtasie (że niby kurteczke) a że chłopak powtarzał ostatni wyraz i do tego nie mówił w ogóle literki "r" to sobie wyobraźcie co wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 10:04, Jarys napisał:

Niech zgadnę - w RPG grasz tylko palladynem ;)

A tak szczerze, jeśli to jest prawda (oczywiście nie musisz mnie do tego przekonywać) to gratuluję.
Jesteś pierwszą taką osobą jaką znam. Nawet mojemu synowi (2,5 roku) zdarzyło się zakląć -
oczywiście nie było to zamierzone ale jednak się wydarzyło:
Kiedyś ubierałem malucha i powiedziałem "Szymek, teraz ubierzemy kurtasie (że niby kurteczke)
a że chłopak powtarzał ostatni wyraz i do tego nie mówił w ogóle literki "r" to sobie wyobraźcie
co wyszło :)


Tak w RPG gram tylko paladynem ;))
Nie będę Ciebie przekonywał ;))
Fajnie to musiało wyglądać jak takie dziecko tak powiedziało ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi w to co mówisz uwierzyć, ale nie twierdze, ze to niemożliwe. :-)
W myślach tez nigdy nie przeklinacz? Ja się staram nie przeklinać, ale to różnie wychodzi. Zależnie od sytuacji. Ale i tak sądzę, ze mało inwektywów używam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu - nigdy. W szklole - często :( Mam takich "mondryh'' rówieśników w klasie że słowa bez ku... i innych "ładnych inaczej" słów do nich nie docierają. Ale staram się ograniczać, i nie kalać własnego języka :P(za bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, powiedzmy ze * zostawiam na specjalne okaje. w normalnych sytuacjach nigdy nie przeklinam ale np jak kilka dni temu do pracujacego kompa wszedl mi kot (co skonczylo sie naszczescie tylko zwiecha i utrata jednego wiatraka i zapachm palonego plastiku) to w ciagu kolejnych 5min tylko spójniki i "siersciuch" byly przyzwoite...

swoja droga mam znojomego u ktorego zawsze miedzy trzema slowami znajdzsie sie jedno na k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 10:54, gmx napisał:

ale np jak kilka dni temu do pracujacego kompa wszedl mi kot (co skonczylo sie naszczescie
tylko zwiecha i utrata jednego wiatraka i zapachm palonego plastiku) to w ciagu kolejnych 5min
tylko spójniki i "siersciuch" byly przyzwoite...


ale sie usmialem jak to przeczytalem :D moj kot tez chcial zrobic to samo, ale w pore zauwazylem, ze spodobal mu sie krecacy sie wiatrak.
ja rzadko przeklinam, najczesciej w myslach lub wsrod znajomych. w domu nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 09:36, wdowiakm napisał:

Czy ja przesadziłem?? A co w tym dziwnego, że człowiek nie przeklina?? Zresztą po co ;))

Akurat to nie jest dziwne ani trochę.
Nie wierzę natomiast w to, że ani raz w życiu Ci się nie zdarzyło.

Dnia 23.10.2006 o 09:36, wdowiakm napisał:

Jak oglądam np. mecz i mój faworyt przegrywa to się nie przejmuję bo to tylko gra a jak się
zdenerwuję to poprostu wyłaczam telewizor i po kłopocie ;))

Tego postępowania zupełnie nie rozumiem. Jak gra moje drużyna to oglądam do ostatniej minuty, bo wierzę, że może strzelić. Emocje w piłce to plus, a nie minus, ale to nieważne dla tematu.

Dnia 23.10.2006 o 09:36, wdowiakm napisał:

Mozecie mi nie wierzyć ale powtórzę ani razu jeszcze nie przeklnąłem!

Właśnie w to Ci nie wierzę...

Dnia 23.10.2006 o 09:36, wdowiakm napisał:

Pozdrawiam

Ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować