Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Jak czytam posty niektórych ludzi na tym forum to w myślach klnę ile wlezie. "Dopóki nie poznałem internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów!"
/Stanisław Lem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Dopóki nie poznałem internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów!" /Stanisław Lem
Niezłe, ale ja mam odwrotne odczucia, szczególnie gdy przebywam na tym forum, chociaż zdarzają się i tzw. "głumby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do chu** kur*** nie klne jak ktos mysli cos innego to mu kur*** przypi****** w ryj i sie kur** odpier**** a tak na serio to bardzo rzadko klne chyba ze przy strzelanach jakis noob zaczyna mnie wnerwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam przekleństw do mocnego wyrażenia emocji, zbluzgania kogoś i do dowcipów żeby były bardziej śmieszne, naszczęście jeszcze nie używam k---- jako przecinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:19, Soleila napisał:

Ja nigdy. :)))

Jeszcze czego, napewno ci sie musiało zdarzyć np jak pójdziesz se do klopa, a tu jakiś dzieciak dzwoni i pyta sie gdzie jest klawisz delete, bo mu sie gra zawiesiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ,przeklinam i to nawet duzo ale tylko w szkole i na dworze nigdy w domu [rzed kompem czasami jak nikogo w domu niema przez gg czesto ale to tylko ze zlasci nie zeby to byl jakis nawyk czy cos ale kazdego czlowiek przesladuja wulgaryzmy swiat jest wulgarny to dlaczego ludzie ktorzy na nich zyja maja pozostac obojetni tak mi sie wydaje ale tak naprawde malo kto nie przeklina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować