Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 10:07, ROMUŚŚŚŚ napisał:

KURDE BABKA!
JA MAM POMYSŁA I TY MIE TU NIE DEMORALOLIZUJ !

Panie, proszę mie tu nie obrażać, bo ja żem dużo w życiu osiągnął, a pan żeś osiągnął....

[tu pozwolę sobie nie cytować dalszej części tej wypowiedzi, ze względu na wczesną porę dzisejszego dnia]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:13, ROMUŚŚŚŚ napisał:

ty moze zalozysz historyjkę KIEPSCY I ICH ŚWIAT ( tylko takoi przykład) lub kiepscy RPG.
co ty na to?

Ech... wolę nie ryzykować, zwłaszcza że teraz podpadliśmy [chyba] moderatorom za to cytowanie tekstów i "zaśmiecanie" wątku...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu... właśnie przeszłam samą siebie. Po egzaminie zaczełam k.... na lewo i prawo aż się sama sobie dziwie... obiecałam aż tyle nie przeklinać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o przeklinannie to robie to niestety zbyt czesto, powodami jest najczesciej albo zlosc albo radosc z czegos, np. ktos cos smiesznego powie to wtedy: "O k**** ale zwala xD" itd. trzeba z tym skonczyc ... koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 09:45, ROMUŚŚŚŚ napisał:

ale to nic bo moi kumple mówią do nauczycieli, że są... no wiecie :D

Chamstwo w państwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:39, xbit71 napisał:

> ale to nic bo moi kumple mówią do nauczycieli, że są... no wiecie :D
Chamstwo w państwie!

A W KUPIE SIŁA ! :P
zaczyna sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:21, ReWelot napisał:

Jesli chodzi o przeklinannie to robie to niestety zbyt czesto, powodami jest najczesciej albo
zlosc albo radosc z czegos, np. ktos cos smiesznego powie to wtedy: "O k**** ale zwala xD"
itd. trzeba z tym skonczyc ... koniecznie :)


czasem się tez przeklina od tak albo z przyzwyczajenia:P dużo ludzi używa tych słów jako przecinki w zdaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż, w zalezności od okazji, zmienia się natężenie mojego przeklinania. Staram się to ograniczać, ale czasem po prostu nie da się użyć innych słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeklinam gdy coś mnie wkurza albo gdy jestem po prostu zły...zazwyczaj przeklinam sobie bo jestem przyzwyczajony :P(jest tylko 1 miejsce gdzie nie przeklinam---->forum :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:18, Baluk25 napisał:

Ja przeklinam gdy coś mnie wkurza albo gdy jestem po prostu zły...zazwyczaj przeklinam sobie
bo jestem przyzwyczajony :P(jest tylko 1 miejsce gdzie nie przeklinam---->forum :])

lol ja nie przeklinam na forum ale też nie przeklinam w domu ani w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:42, Gracz 23 napisał:

> Ja przeklinam gdy coś mnie wkurza albo gdy jestem po prostu zły...zazwyczaj przeklinam
sobie
> bo jestem przyzwyczajony :P(jest tylko 1 miejsce gdzie nie przeklinam---->forum :])

lol ja nie przeklinam na forum ale też nie przeklinam w domu ani w kościele


lol - jak można w kościele przeklinać ? ;p

Mi się już nawet w chacie zdarza przeklinać. Nie mówię o szkole bo tam mój słownik zaczyna się właśnie od łaciny podwórkowej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym widzę bardzo spodobała się możliwość popisania jakim to słownictwem się nagminnie posługują :/ Ech ludziska naprawdę nie ma się czym chwalić, mnie też zdarza się puścić ciężką wiązankę, szczególnie przy jakiejś grze, ale na codzień staram się z tym walczyć, żaden powód do dumy, wręcz przeciwnie. A tak do wszystkich dziewczyn które chcą być "cool": Nie cierpię kiedy rozmawiam z jakąś fajną laską, a ona co trzecie słowo wrzuca ku*wa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 10:21, SlimPole napisał:

Niektórym widzę bardzo spodobała się możliwość popisania jakim to słownictwem się nagminnie
posługują :/ Ech ludziska naprawdę nie ma się czym chwalić, mnie też zdarza się puścić ciężką
wiązankę, szczególnie przy jakiejś grze, ale na codzień staram się z tym walczyć, żaden powód
do dumy, wręcz przeciwnie. A tak do wszystkich dziewczyn które chcą być "cool": Nie cierpię
kiedy rozmawiam z jakąś fajną laską, a ona co trzecie słowo wrzuca ku*wa :|

Ja też nie lubię kiedy dziewczyny przeklinają... To do nich nie pasuje :)
...a jeśli chodzi o mnie to przeklinam wyłącznie przez szkołę, ale nieczęsto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja klnę tylko przy mamie :) Bo w towarzystwie nie wypada. A tak to się wyładujemy i jesteśmy wyluzowani w społeczeństwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować