Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2007 o 22:32, KRIS2888 napisał:

Wejdz na www.FantasyComics.prv.pl Strona Jest Spoko
Ale Jeszcze Nie Kompletna

Fajna ale wejdę za jakieś półtora tygodnia jak będzie kompletna :)

Ja przeklinam jak się wqrwię np. net mi nie chodzi... wtedy jestem bardzo zdenerwowany, ale też jak opowiadam coś bardzo excytującego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:14, JAMES 007 napisał:

heh..... to troche ciezki mi sobie wyobrazic....ale spoko....inne pomysły??


Nie wiem co za problem. A panujesz nad sobą? Jeśli tak to spokojnie przyhamujesz przeklinanie. Jeśli nie to... odłóż ten nóż....
A tak poważniej... Naprawdę nie umiesz? Zakochaj się. Najlepsza metoda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurka ja też ostatnio dużo bardzo dużo przeklinam ale chyba znalazłem na to dobry pomysł każde przekleństwo zmień na na przykład kurka ja taak zrobiłem na początku trudno ale potem już coraz lepjej a jak się oduczysz to zacznij likwidować słowa które wcześniej były przekleństwami... allbo jak masz dobrych kumpli którzy ciągle z tobą chodzą to im powiedz żeby za każde przekleństwo które usłyszą z twoich ust dawali ci mięśniaka albo wogule jakoś cię uderzali też działa hehe :D spróbuj mówie ci ja aktualnie używam obu sposobów na początku to praktycznie na urazówce w piekarach leżałem ale teraz to coraz mniej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przeklinam jak się zdenerwuje ( na kompa, gre, osobe).
W innych przypadkach raczej rzadko, chyba że ide gdzieś z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja przeklnął to musi mnie na prawde coś zdnerwować. W innym przypadku nie widzę potrzeby przeklinania. Przeklinanie jest sposobem wyładowywania naszej agresji. Po prostu trzeba umieć nad tym zapanować (co nie jest łatwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio baaardzo, ale to baardzo przeklinam, gdy gram z moim kumplem w Fifę przez internet. Kiedy zwykle on znowu wygrywa parę do zera, napada mnie agresja. Nawet sama moja mama się zdziwiła, gdy pod nosem takie wiązanki puszczałem.:D Jednak na co dzień staram się nie przeklinać. Gdy słyszę niektóre osoby, których co drugie słowo to obelga, to ażmi się słabo robi. Dla mnie jest to po prostu głupie. Ale jeżeli ktoś już się przyzwyczaił do tego wybryku, to niestety trudno mu się tego oduczyć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, po co oduczać się przeklinania ;p. Kiedy trzeba, nie mam problemy z powstrzymaniem się, ale nie widzę żadnego powodu dlaczego miałbym przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieć ja jestem wierzący i teko się chyba nie wstydzi co nie ?? :) ja przeklinam czasami jak wkurze przyczyn jest dużo nie bende pisał jakie bo mogą być bardzo śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie przeklinać ale się człowiek zapomina... za to jak mój młotszy brat klnie to go zawsze po japie piore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czasami ja jestem bardzo wkurzony
ALe naprawde zakochanie pomaga bo myślisz tylko o Niej
Trzeba przychamować albo od niej w pysk dostaniesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować