Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Ja nie przeklinam często. Naturalnie jak się w cos walnie mocno to sie wypsnie aaaaaaauuuuuuu!!!!!!!! K....!!!
Ale oprócz tego to prawie wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 19:46, reykan napisał:

Czasem zdarza się przeklnąć, ale to raczej w gronie kolegów:D


A mi czasem zdarza się przeklnąć, ale to raczej w gronie kolegów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Przy rodzicach, dziewczynach i starszych osobach nie klnę, lecz w gronie kumpli potrafię kilka słów uznawanych powszechnie za obelżywe powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, szczerze mówiąc, brzydzę się przeklinaniem. I to nie mówię dlatego, by udowodnić, jaki to ze mnie wielki patriota i tępiciel, po prostu mnie to bardzo irytuje. Zwłaszcza, gdy co drugie słowo to wulgaryzm. Co prawda, jakaś ''cholera'' się trafi, ale to chyba nie takie straszne? ;-) Wiem, że mówi się coś takiego dla odreagowania, dla odstresowania, wtedy wybaczę. :-) Ale jeśli ktoś przeklina notorycznie i ot tak... na szczęście moje otoczenie już przyzwyczaiło się do mojego ''dziwactwa'' i się ogranicza. Ba, czasem jestem z siebie dumny, że trzymam słowo między zębami gdy normalny człowiek ułożyłby całkiem niezłą wiązankę bluzgów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Skojarzył mi się cytat z kabaretu OTTO: "(...) O ile fajniej, powiedzieć komuś - piękna twoja mać, ty kaktusie zalotny udaj się spać" :)
Co do mnie. Staram się trzymać fason przy dziewczynach, przy rodzicach (pomimo wieku), wolę nie używać słów w stylu "cholera", nie mówiąc o pozostałych uznawanych powszechnie za wulgarne. Wśród kumpli... No to już inna bajka :) Przykładem, ostatnia "moda" na powitanie słowami - "Co jest k****?!" :), ale wywołuje to bardziej uśmiech, niż obrazę. Z resztą, ciężko kogoś w ten sposób obrazić. Tym bardziej, jeżeli mówi to kumpel z uśmiechem na twarzy... Ot, takie duże dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przeklinałem często, teraz natomiast już coraz rzadziej. Najwięcej swego czasu sie naprzeklinałem grając w FarCrya jak nie mogłem przejść jednej z ostatnich misji;/ Teraz jak już to przeklinam głównie w trakcie oglądania jakiś meczy piłkarskich w których gra nasza reprezentacja albo Anglicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować