Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

U mnie akurat zależy to od otoczających mnie ludzi i od sytuacji, np.:
-Przy rodzince - never
-Przy kolegach - dość często ale to akurat zależy od tematu gadki
-Jak się kłóce [oczywiście nie wliczając rodzinki] to co 2-drugi wyraz [zdarza się]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od sytuacji. Przy rodzicach nigdy, przy dziewczynach rzadko, a w obecnosci kolegów to bardzo czesto:D Ale to tez zalezy. Umiem sie powstrzymac, ale nie zawsze jest potrzeba. Juz sie tak przyzwyczailem i dla mnie to normalne slownictwo, ale umiar zachowac umiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej rzadko na szczęście. Jak już to jak jestem zdenerwowany, albo przy kolegach jak coś się stanie. Ewentualnie jeśli jest to "nasz"(mój i kolegów)kultowy teks to wtedy tak. Ale to raczej wywołuje uśmiech niż gorszy i kale język ojczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, generalnie za często, chociaż ostatnio używam zamienników typu "kutwa" albo coś w tym stylu. Nie wiem czemu, jedyne co wywpłuje u mnie agresję jest CS. Nie wiem czemu, ale jak się nakręce to mi brakuje miejsca w lnijce na wiązanke albo i nawet jedno wulganre slowo powtarzane w kółko. Ale ot tylko przy CS''ie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeklinam dużo wśród kumpli. Przy rodzicach wcale, chyba że coś mi się wymsknie. W szkole to przeklinam...tylko na przerwach ^^ Na lekcji nigdy mi się nie zdarzyło. Wśród koleżanek...też raczej nie chyba że to takie które same klną więcej niż ja :) Najwięcej przeklinam na meczach (3 ligowych ale zawsze coś) bez okrzyków typu sędzia(jak jest słaby, albo jego sędziowanie wygląda jakby był przekupiony) ....wiecie co ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2007 o 20:15, Ari Zmc napisał:

Na lekcji nigdy mi się nie zdarzyło.


Tia a ja do kumpla ładnie powiedziałem żeby wy..padał a pani wpisała mi uwagę "X użył wulgaryzmu prosząc aby Y się przesunął " xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego, kto jest obok mnie. Jak rodzina to nigdy(oprócz brata), a tak jak kumple, to różnie, ale staram się nie za dużo, chyba, że coś mnie wkur..rza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:20, Inki napisał:


> Na lekcji nigdy mi się nie zdarzyło.

Tia a ja do kumpla ładnie powiedziałem żeby wy..padał a pani wpisała mi uwagę "X użył wulgaryzmu
prosząc aby Y się przesunął " xD


w podstawówce, jak mnie kolega z którym siedziałem wkurzył to za chwilę wylądował na ziemi-uwaga.D
Albo ostatnio robimy na technice takie rzeczy z gazet i musieliśmy je zostawić w klasie a ja doczepiłem karteczkę- "kto to ruszy to w ryj" oczywiście wychowawczyni zaraz...
A co do przeklinania-zdarza się i to niestety często, zwykle jak się zdenerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:20, Inki napisał:

Tia a ja do kumpla ładnie powiedziałem żeby wy..padał a pani wpisała mi uwagę "X użył wulgaryzmu
prosząc aby Y się przesunął " xD

Hehe, to musiało boleć ^^ Ja na szczęście potrafię się powstrzymać, ale czasami po prostu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek za parę lat nie będzie mógł się w ogóle odstresować, pić i palić mu nie pozwalają bo szkodzi, usiądzie przy kompie chce się trochę po wyżywać to mu jakieś, nie nazwę ich po imieniu, elementy non stop cenzurują gry no i jak mu się raz na jakiś czas wymsknie jakaś wiązanka to go chcą zlinczować. Nie wiem za prę lat to i oddychać nie będzie można bo też coś wymyślą aby człowiekowi umilić żywot. Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować