Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

Ja się muszę przyznać, że przy rodzicach nigdy mi się nie zdarza przeklnąć. Ale tak to w sumie bardzo często klnę, ale staram się ograniczać, ale zazwyczaj jak gram to pod nosem idą naprawdę niezłe wiązanki;). A jeszcze - przy dziewczynach także staram się nie przeklinać - nie wypada...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz się fajnie że możesz to kontrolować ja ostatnio przez szkołę coraz więcej przeklinam bo dużo stresu mam i tak jakoś samo wychodzi zawsze jak chce coś określić związanego o szkole to lepsze słowa znajduje w przekleństwach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak coś mnie denerwuje albo się wywalę itp. szczególnie przy niepowodzeniach lub nadmiernej fascynacji aż po wyzywanie kogoś. Czyli zawsze :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszystko zależy od polonisty, ja mówię ze swojej perspektywy, bo lekcji polskiego nie mam od ładnych paru lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze elegancki post założyłeś. Ja osobiście lubię krzyczeć na Ciebie, panie Czerwony: Łysy ku**a masz wpie**ol, ale jest to jedynie cytat pewnej osoby :S Na co dzień przeklinam dużo, często pod wpływem emocji, jednak staram się bezpośrednio nie zwracać do ludzi z takimi treściami na ustach. No chyba, że to zamierzony żart rozumiany przez drugą osobę (dziwny to humor, nie powiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu przeklinałem bardzo dużo. Teraz już zdecydowanie rzadziej. Przeklinam najczęściej kiedy się na coś wkurze(np. gdy nie mogę przejść jakiegoś fragmentu z gry albo dostałem 1 z jakiegoś przedmiotu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować