Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Czy często przeklinasz?

1145 postów w tym temacie

W życiu codziennym przeklinam rzadko, no chyba, że przy opowiadaniu kawałów lub przy chęci wyraźnego podkreślenia jakiegoś zagadnienia :)
Przy grach (jak coś mi nie idzie) to lecą takie k*** i sk***, że uszy więdną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się, jak już muszę bo się uduszę, używać określeń zastępczych np "o karwia/kutwa", "psia jego melodyjka/jucha" oraz co strasznie bawi moich znajomych "sukinkot w kontrabas kopany".

Nie, nie wiem skąd mi się ten kontrabas wziął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywa. Pamiętam kiedyś jak mnie sfaulowali na boisku to puściłem taką wiązankę, że mnie wykluczyli z meczu, i na 2 kolejne :) A tak naprawdę to raczej często, ale bardzo staram się ograniczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 07:42, Mithfalathiel napisał:

Wy mówicie, że nie klniecie przy dziewczynach, a przecież dziewczyny (przynajmniej te z mojej
szkoły) też bluźnia, czasami bardziej niż nie jeden chłopak...


Z mojej też podobno dziewczyny mają w tym swój system obronny, ponieważ nie potrafią przywaliż. Jeśli sądzicie inaczej to nie miejcie pretensji do mnie to moja nauczycielka od Wychowania do życia w rodzinie nam tak tłumaczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 08:46, Abi Dalzim napisał:

Przy grach (jak coś mi nie idzie) to lecą takie k*** i sk***, że uszy więdną :)


Teraz też ? :> Bo chyba się trochę hamujesz ? :D
Spoko, żeś się przyznał, a nie jak większość tutaj, nie przeklinam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:37, Konrades napisał:

> Przy dziewczynie nie przeklinam, chyba ze naprawde jest swietna rozmowa.
Świetna rozmowa czy mam rozumieć dosłownie, czyli jak się czujecie swobodnie to zaczynasz przeklinać??
Ja z ogółu nie przeklinam i jest mi z tym dobrze. :)



Nie chodzi mi o przeklinanie co kilka słow, tylko odpowiednio do tematu i nastroju atmosfery mozna przeklnac.

Na ogol czesto pod nosem cos mamrocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:28, Mithfalathiel napisał:

Small Off Top:
Matko chodzisz na to? Dla nas to co ona tam mówiła było nudne, i tak wszystko już wiedzieliśmy,
więc prawie wszyscy uciekali ^^

Zgadzam się... szczególnie klną na nauczycieli =)


Raz dwa lata temu poszedłem i wtedy razem z jednym kolegą (było nas tylko dwóch) jej posłuchaliśmy, a żeby nie robić offtopu powiem, że nie znam takiego ucznia w naszej szkole (razem z podstawówką jest nas 400 osób), który nie przeklina i mówią tu o obu płciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:43, Vaxinar napisał:

Teraz też ? :> Bo chyba się trochę hamujesz ? :D

Kiedyś było znaaaaacznie gorzej. Jak mieszkałem w internacie, to już zamiast przecinków k*** leciały... Wszystko zależy od towarzystwa w jakim się człowiek obraca. Teraz to nawet mnie razi jak ktoś za dużo przeklina, a jak dziewczyny, to już w ogóle...

Dnia 24.10.2006 o 18:43, Vaxinar napisał:

Spoko, żeś się przyznał, a nie jak większość tutaj, nie przeklinam... :)

A niby dlaczego nie miałbym się przyznawać? Przeklinanie ludzka rzecz (choć niekulturalna) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze przez całą szkołę średnią w zasadzie bardzo rzadko przeklinałem (Naprawde bardzo sporadycznie), a w domu w praktycznie wcale. Niestety od początku (lub mniej więcej od połowy) studiów życie zaczęło mi się układać troche nie po myśli (generalizując :). I od tego czasu przeklinałem coraz częściej i częściej w porywach złego humoru : /
Obecnie jest juz troche lepiej ale niestety pewne złe nawyki zostały mi do dzisiaj i bardzo często muszę się obecnie sam kontrolować w pracy, na wykładowcach :) czy choćby w domu przy obiedzie :O aby trzymać język za zębami.
I oczywiście jeśli jestem tak naprawdę zły (co nie zdarza się na szczęście zbyt nagminnie), to nie ma zmiłuj się :P ... co drugie-trzecie słowo jest wtedy na ''k'', ''h'' itd : / (aż sam siebie czasami zaskakuję, co to ja też wygaduję :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się cytat przypomniał: "Przeklinanie to grzech jak ch..." :) A na serio to mam zasadę - nie przeklinam przy dziewczynach, nie wypada po prostu. No i ogólnie nie przesadzam ze słowami na ka na cha i na dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:59, Abi Dalzim napisał:

Przeklinanie ludzka rzecz (choć niekulturalna)


No ba, święta prawda :) Chociaż wiesz będąc przynależnym do pewnych subkultur nawijając starą trudną polszczyzną bądź wyrazami obcymi można w pewnych "grupach społecznych" zostac wyśmianym, bo wiadomo co w nich przeważa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:59, Abi Dalzim napisał:

Kiedyś było znaaaaacznie gorzej. Jak mieszkałem w internacie, to już zamiast przecinków k***
leciały... Wszystko zależy od towarzystwa w jakim się człowiek obraca. Teraz to nawet mnie
razi jak ktoś za dużo przeklina, a jak dziewczyny, to już w ogóle...

Hyh, nie spodziewałbym się. :D Ale w końcu Cię nie znam... :>
W każdym razie ta Twoja reguła z towarzystwem... ja bym chyba musiał co drugie słowa kur***, taką mam klasę kulturalną....

Dnia 24.10.2006 o 18:59, Abi Dalzim napisał:

A niby dlaczego nie miałbym się przyznawać? Przeklinanie ludzka rzecz (choć niekulturalna) ;)

Wiesz, wielu klnie jak nic, ale się nie przyznają. Jestem tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że jak musze to trzy razy na tydzień...
Są w mojej klasie osobnicy, którzy nie potrafią powiedzieć ani jednego zdania bez ku...rcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować