Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkursy rocznicowe – wyników część pierwsza

80 postów w tym temacie

spokojnie, kiedys ci sie napewno uda, mi tez :D ja niestety nie bralem w nich udzialu i czekam na nowe konkursy zeby to zmienic !! alleluja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na jednej liście ale na drugą się nie załapałem w pierwszą dziesiątkę - czy to znaczy że nie mam już szans ? A jak ktoś jest 11 to co ? ile ma punktów ?
Bzdurne zasady - między Bogiem a prawdą ...
Pozatym dziwne to bo na konkurs S. Kinga odpowiedziałem jako jeden z pierwszych a tu anwet zakładki nie wygrałem...

Ech...pozostaje liczyć na wygraną w Extra Klasyce Next....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:14, Slave napisał:

na razie prowadze :P
na pozostale 2 konkursy nie wyslalem prac, wiec szans na nagrode glowna nie mam, ale z ksiazek
sie ciesze :D

szybkiś, sprytnyś - congratki od evila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:16, Evil Khan napisał:

szybkiś, sprytnyś - congratki od evila ;)


dzieki :] jezeli chodzi o konkurs z Wilkami to chyba kazdy mial szanse, kto wtedy przegladal gram.pl. ja ich piosenek nie znalem, wszedlem na ich oficjalna strone i sluchalem. a odpowiedzi wyslalem chyba po ponad pol godziny od rozpoczecia konkursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuż za podium. ;-/
A czy ktoś może powiedziec jak wyłonieni zostali zwycięscy? Bo z tego co widzę w konkursie Stevena Kinga wysłałem prawidlowe odpowiedzi a nie wygrałem. Było losowanie czy jak? I czemu ktoś z 2-3 pkt zdobył nagrodę a ktoś z 1 nie? Przydałoby się dowiedzieć. :-/
Gratulacje dla zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do CDP - wziąłem udział we wszystkich konkursach, lecz. np byłem 11. Czy dostałem 11 punktów? Bo jak na razie to punkty w obu konkursach dostało tylko 3 użytkowników: slave99@, bajuj@, bambus0000@; czy tylko oni mają szanse na wygraną płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:29, HumanGhost napisał:

A czy ktoś może powiedziec jak wyłonieni zostali zwycięscy? Bo z tego co widzę w konkursie
Stevena Kinga wysłałem prawidlowe odpowiedzi a nie wygrałem. Było losowanie czy jak? I czemu
ktoś z 2-3 pkt zdobył nagrodę a ktoś z 1 nie? Przydałoby się dowiedzieć. :-/
Gratulacje dla zwycięzców.


z tego co widze to bylo "kto pierwszy ten lepszy". przeciez ten, kto mial 1 miejsce wygral 4 ksiazki, za 2 miejsce 3 ksiazki a za 3 miejsce 2 ksiazki.
prefix: wszystkie 10 osob w obydwu konkursach dostalo punkty. szanse na glowna nagrode maja wszyscy, ktorzy wyslali odpowiedzi na 4 konkursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:35, HumanGhost napisał:

No właśnie. Przydałby się jasny i dokładny regulamin, bo mnie tez juz się wszystko miesza.
Za co ja mam te 6 pkt? Przecież wszystko miałem dobrze. :-?



Kto pierwszy ten lepszy...

Pierwsza osoba, ktora nadesłała odpowiedz ma 1 ptk., druga osoba, ktora nadesłała prawidłowa odpowiedz ma 2ptk.. i tak dalej i tak dalej...

Tym mniej punktów tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czemu nie uprzedzono, ze wygrają tylko najszybsi? Bym się bardziej streścił z wysyłką odpowiedzi.

Mistic -->> Weź mi nie mów, ja jestem za podium w wilkach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zajarzyłem pewną rzecz. Żeby wygrać cały konkurs wystarczy wygrać jeden konkurs na 1 miejscu a następne przegrac, byle tylko wziąść w nich udział?? I czyli np. slave99 co wygrął konkurs Kinga na 2 miejscu i ma nagrode i jest na 7 w Wilkach nie ma szans już bo ma punktów 9? W teorii wygląda to troche idiotycznie, albo ja mam problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego za co przepraszam gorąco. I żeby nie było, ja się nie rzucam, że przegrałem.

A zwycięzcom tak czy siak gratuluje :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:41, HumanGhost napisał:

Pytanie czemu nie uprzedzono, ze wygrają tylko najszybsi? Bym się bardziej streścił z wysyłką
odpowiedzi.


bo to byly konkursy na szybkosc a pozostale 2 na jakosc :P teraz sie zastanawiam jak to bedzie z ta rywalizacja. teoretycznie kazdy powinien miec szanse na nagrode glowna, kto wial udzial we wszystkich konkursach. jednak jezeli ktos bedzie mial za jeden z tamtych konkursow pierwsze miejsce to bedzie mial 1 punkt i wygra? jezeli tak, to pokrzywdzone beda osoby, ktore byly w pierwszej dziesiatce takze w innym konkursie, bo automatycznie beda miec wiecej punktow. a jezeli jest wymagane bycie w pierwszej dziesiatce we wszystkich konursach, to byc moze bajuj wygra, jezeli wzial w nich udzial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gz dla wszystki zwycięzców:):):)...mi szczerze mówiąc trochę się nie chciało brać w tym konkursie udziału;)...jeszcze raz wielkie gratulacje:]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE ALE MAM RADOCHE BIEGALEM 5 MIN az mnie glowa jeszcze bardziej boli ... wygralem w obu :p YES YES YES KOCHAM GRAM.PL co z tego, że nie wiem czy mi przypadna do gustu nagrody wazne ze wygralem. Nic w zyciu nie wygrywalem a teraz z gram.pl wygrywam 3 RAZ !!! THX WIELKIE GRAM.PL, czekam na nastepne rozwiazania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować