Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Dzieci forumowiczów

831 postów w tym temacie

Ten wątek poświęcam naszym pociechom,, czyli dzieciom forumowiczów. Ja niedawno dowiedziałem się, że zostanę ojcem i bardzo mnie to ucieszyło :) Poniżej przedstawiam pierwsze zdjęcie mojego potomka (na razie niekreślonej płci), które moja żona wykonała tydzień temu w gabinecie lakarskim. Jeżeli macie zdjęcia Waszych pociech (tych "wyklutych" również), to dzielcie się nimi :) Pozdrowienia dla wszystkich rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 18:59, Abi Dalzim napisał:

Ten wątek poświęcam naszym pociechom,, czyli dzieciom forumowiczów. Ja niedawno dowiedziałem się, że zostanę ojcem
i bardzo mnie to ucieszyło :) Poniżej przedstawiam pierwsze zdjęcie mojego potomka (na razie niekreślonej płci), które moja
żona wykonała tydzień temu w gabinecie lakarskim. Jeżeli macie zdjęcia Waszych pociech (tych "wyklutych" również), to dzielcie
się nimi :) Pozdrowienia dla wszystkich rodziców!


Gratuluję potomka! Pozdrowienia dla ciebie i twojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 19:05, Yamamoto napisał:

Gratulacje! Chcesz mieć syna, czy córke?


Wolałbym córkę :) ale jak będzie syn, to też spoko (najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>


Szykuj się na nieprzespane noce, maximum czasu dla swojego dziecka itp. Ale myśle że Ci się to spodoba. Ja nie wiem bo nie mam jak narazie i narazie się do tego nie szykuje :p ale znam ojców takich w wieku 25-28 lat i znam ich odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej syna ;)
Chlopaki czasem stwarzaja problemy ale za to dziewczyny przynosza je do domu ;)

A tak powaznie to gratuluje. Jeszcze nie mam potomkow (na razie sie nie zanosi :D) wiec nie mam fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toś się spisał chłopie! :-D Gratuluje serdecznie!
Ja jeszcze nie planuje nic zmajstrować. Na razie jestem w fazie rozmyślań nad dalszym przebiegiem studiów i kariery zwodowej. Ale za kilka (-naście?) lat zamierzam spłodzić dwóch synów i córkę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 19:30, HumanGhost napisał:

Toś się spisał chłopie! :-D Gratuluje serdecznie!
Ja jeszcze nie planuje nic zmajstrować. Na razie jestem w fazie rozmyślań
nad dalszym przebiegiem studiów i kariery zwodowej. Ale za kilka (-naście?) lat zamierzam spłodzić dwóch synów i córkę.
:-D


A tu niespodzianka i pięcioraczki, na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i zycze udanej corki. Bo jakby byl syn to by Ci w pszyszlosci mogl kompa zajmowac, a to bylaby nie powetowana strata dla nas forumowiczow ;-). Aha tak a propo pozdrow zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 22:40, kowalov napisał:

Gratuluje i zycze udanej corki. Bo jakby byl syn to by Ci w pszyszlosci mogl kompa zajmowac, a to bylaby nie powetowana
strata dla nas forumowiczow ;-).


Nie wiesz co z kompem może dziewczynka zrobić. Moja mała siostra cioteczna ma takiego kompa że sięboję zbliżać. Poza tym są na nim tylko simsy i takie skórki na windowsa że strach się bać... A zamula to to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 22:51, michal19 napisał:

Nie wiesz co z kompem może dziewczynka zrobić. Moja mała siostra cioteczna ma takiego
kompa że sięboję zbliżać. Poza tym są na nim tylko simsy i takie skórki na windowsa że strach się bać... A zamula to to..


To zabiles mi klina jednym slowem. To zycze ci zebys mial taki dziecko co by nie bylo zainteresowane komputerem. I zeby zdrowe bylo bo to najwazniejsze. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to i ja się przyłącze do gratulacji a co do małych dzieci to koszmar ( oczywiście nie zniechęcam ) mam akurat półtorarocznego siostrzeńca strasznie niedobry płacz mniejwięcej co dziesięć minut a jak dorwie się do kompa to już tragedia ostanio co kupiłem sobię gre a on był w moim pokoju płyta była w komputerze a on sobie go włączył wyją i porysował płytę ( bardzo i szczęście że jest dożywotnia gwarancja ) i wsadził z powrotem ( nie mam pojęcia jak tak małe dziecko mogło to zrobić ) ale zdradziło go że położył ją złą stroną czyli ta strona do odczytu była na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to ja też mam dziecko :P Co prawda nie jestem realnym ojcem, a ojcem chrzestnym ale bardzo się ciesze z tego że mam taką "córkę".

1,5 roku - huh - czasem jak się drze to uciekać się chce ;-) ale i tak się ciesze :].

Bym zapomniał - to dziewczynka :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje.Teraz skaczysz z forum!Jak dziecko sie urodzi to Trza wychować więc tutaj już raczej żadko bedziesz zaglądał...jeszcze raz gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować