Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Dzieci forumowiczów

831 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2005 o 20:22, BaRt3k. napisał:

Gratuluje.Teraz skaczysz z forum!Jak dziecko sie urodzi to Trza wychować więc tutaj już raczej żadko bedziesz zaglądał...jeszcze
raz gratuluje :D


Dzięki, ale do urodzenia jest jeszcze trochę czasu, więc jeszcze mnie będzięcie mięli dość na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 20:22, BaRt3k. napisał:

Gratuluje.Teraz skaczysz z forum!Jak dziecko sie urodzi to Trza wychować więc tutaj już raczej żadko bedziesz zaglądał...jeszcze
raz gratuluje :D


Albo zwalą się wszystkie obowiązki na biedną żonę :P

------> Abi Dalzim
Czemu dziewczynka ? ;) Z dziewczynkami później więcej problemów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 20:35, Vaxinar napisał:

------> Abi Dalzim
Czemu dziewczynka
? ;) Z dziewczynkami później więcej problemów. ;)


Bo chłopaki to gangstery :) A tak serio, to razem chcemy dziewczynkę. Chłopca też, ale dopiero potem - za drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 20:37, Abi Dalzim napisał:

Bo chłopaki
to gangstery :) A tak serio, to razem chcemy dziewczynkę. Chłopca też, ale dopiero potem - za drugim razem.


Aha no ja tam bym wolał najpierw syna :P Ale tu się moje zdanie nie liczy.
Jeszcze raz gratulacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się do gratulacji przyłączę.
A co do tego jakie są dzieci: jak kto wychowa, tak ma. Ja z moim problemów większych nie mam, tylko czasem bym go udusiła za np. "mama, pograj w Spellforce" gdy akurat w BG bym sobie zagrała.

Jak znajdę zdjęcie, to dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 20:34, Abi Dalzim napisał:

> /.../
Dzięki, ale do urodzenia jest jeszcze trochę czasu, więc jeszcze mnie będzięcie mięli dość na tym
forum :)

Ja też gratuluję. A łóżeczko i pieluchy już są? Wprawiaj się w gotowaniu, żona nie będzie miała czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 14:32, KrzysztofMarek napisał:

Wprawiaj się w gotowaniu, żona nie będzie miała czasu...


Nie zhańbię się! Gotowanie... a fe! :)

--> minimysz daj te zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 14:35, Abi Dalzim napisał:

> /.../
Nie zhańbię się! Gotowanie... a fe! :)/.../

Żadna hańba, mężczyźni lepiej gotują, zresztą żona nie będzie mogła tak dbać o męża jak dotąd.Będzie miała więcej i ważniejszych rzeczy na głowie... No i zajmiesz się praniem, suszeniem pieluch... I przygotuj się na różne niespodzianki - weźmiesz dziecko na rączki a ono zafajda Ci garnitur. Chłopak to nawet sikać potrafi tak, że leżąc w łóżeczku sika za głowę :) Ja już to przerabiałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 20:37, Abi Dalzim napisał:

Bo chłopaki to gangstery :) A tak serio, to razem chcemy dziewczynkę. Chłopca też, ale dopiero potem - za drugim razem.


Abi Dalzim, przyjmij gratulację od całego gram.pl i CD Projekt :). Koniecznie daj nam znać, gdy pociecha się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych chłopaków gangserów...

Nie chce cię Abi Dalzim stresować, ale u mnie w klasie "gagstery" to raczej dziewczyny i to zwykle one mają właśnie problemy pod postacimi (oczywiście nie wszystkie, ale np u moich kolegów nie ma takich "cech" Nie wiem jak to jest gdzie indziej, ale tak ogólnie mówię co zaobserwowałem):

1) Egzystencjonalnymi - po co żyć, dlaczego itd... może by się zabić etc....;

2) Dorastaniem - alkochol jest trendy, najebać się jest trendy, podemolować/ukraść coś jest trendy.

3) I inne różne ciekawe, zwykle pod włypwem punktu dwa i alkocholu, którę pominę by cię nie stresować :].


Reasumując jak będzie córka to pilnuj jej jak oka w głowie, bo te "nastolatki" to się strasznie łatwo "staczają", "upodlają" - nie wiem jakie tu słowo najbardziej pasuje.

Ps. Nie traktujcie tego, jako generalizacji dziewczyn. Opisałem tu przykłady działań, które mogę zaobserwować u siebie w klasie...

Ps2. Nie wszyscy tacy są i to jest bardzo ważne. Ba - mniejszość taka jest, ale jak to wiadomo - zawsze co gorsze na wierzch wypływa.

Ps3. Jeszcze Ci nie gratulowałem - moje gratulację, obyś miał z niej kupe radości i zero smutków :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 15:58, Destro napisał:

Abi Dalzim, przyjmij gratulację od całego gram.pl i CD Projekt :). Koniecznie daj nam znać, gdy pociecha się urodzi.


Dziękuję bardzo! Jak sie urodzi to na pewno dam znać i zasypię ten wątek zdjęciami mojego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ludzie, nie straszcie Abi Dalzim''a. Jeszcze mu sie nawet nie urodziło a Wy już o problemach alkoholowych i trudnościach dorastania. ;-D hehe Jeszcze sie rozmyśli. ;-)
Ja nie lubiłem kiedyś dzieci. Do czasu jak jednego niemowlaka wziąłem na ręce. Hehe dzieciaki małe są fajne, szczególnie kiedy nie płaczą. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 16:46, HumanGhost napisał:

Hehe ludzie, nie straszcie Abi Dalzim''a. Jeszcze mu sie nawet nie urodziło a Wy już o problemach alkoholowych i trudnościach
dorastania.


No właśnie... Jak na razie się barzdo cieszę. I choć wiem, że czasami będzie ciężko, to i tak nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zostałem ojcem i do tego mi naprawde daleko :D ja tam lubie dzieci(prosze bez skojażeń :]). Zawsze lubiłem się nimi opiekować i się z nimi bawić bo to mi sprawia frajde gdy widźe uśmiechniętego dzieciaka :). Małe jest fajne nie ma co :D ale zawsze cierpią na tym moje włosy bo rączki tych berbeciów to małe obcążki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 16:53, WoWmen napisał:

Ja jeszcze nie zostałem ojcem i do tego mi naprawde daleko :D ja tam lubie dzieci(prosze bez skojażeń :]). Zawsze lubiłem
się nimi opiekować i się z nimi bawić bo to mi sprawia frajde gdy widźe uśmiechniętego dzieciaka :). Małe jest fajne nie
ma co :D ale zawsze cierpią na tym moje włosy bo rączki tych berbeciów to małe obcążki :D



Coś tu podejrzanego :D
Jest tu ktoś z w11 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra to tak swojego synka który ma półtora roku, wyszkoliła że jak mnie zobaczy to odrazu podchodzi do mnie i bije. Nie przejmuję się tym ale to denerwujące jak mały dzieciak przychodzi do ciebie i cię bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 23:31, Patryk R napisał:

Nie przejmuję się tym ale to denerwujące jak mały dzieciak przychodzi do ciebie i cię bije.

Strzel szczeniaka w łeb aż sie nogami nakryje, będzie wiedział kto rządzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 14:56, KrzysztofMarek napisał:

zajmiesz się praniem, suszeniem pieluch...

Widać żeś niedzisiejszy :) Kto teraz pierze pieluchy?! To nie te czasy, teraz są jednorazówki.
Swoją drogą teraz to mają życie. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 00:34, A-cis napisał:

> zajmiesz się praniem, suszeniem pieluch...
Widać żeś niedzisiejszy :) Kto teraz pierze pieluchy?! To nie te czasy,
teraz są jednorazówki.
Swoją drogą teraz to mają życie. Ehhh...

Dla zdrowia dziecka lepsze jest aby przez pierwsze miesiące życia miało zakładane pieluchy tetrowe. Jednorazówki są wygodniejsze dla rodziców, ale łatwiej o odparzenia u dziecka.

Aha, płytę ze zdjęciami odzyskam dopiero w następnym tygodniu, więc chwilowo się synem nie pochwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować