Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Dzieci forumowiczów

831 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2007 o 08:45, Abi Dalzim napisał:

Fajowa czapka :)
Duży już Twój synek. Ile on tak właściwie ma lat?

W maju skończy 3 latka (ależ ten czas leci :) )

A jeśli chodzi o post chabra to proponuję go ignorować, trochę szumu na forum robi ale przypuszczam, że już niedługo to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie dawałem żadnych zdjęć mojego synka. Dlatego też naprawiam to rażące zaniedbanie ;)
Jak widzicie kąpie się już w "dorosłej" wannie. Na chwilę obecną (10 miesięcy i 5 dni) już próbuje od jakiegoś czasu zaczynać chodzić (trzyma się tylko jedną ręką jakiegoś odparcia i idzie). Samodzielnie ustoi na nogach najwyżej kilka sekund, ale ja i tak uważam, że wcześnie zaczyna :)
Ma już 7 ząbków w różnym stopniu zaawansowania w wychodzeniu :)
Wszytko jest w porządku (ostatnio co prawda troszkę chorował, ale już spoko jest), tylko spać nie chce mała gadzina. Czasami w dzień sypia 1-2 godziny, a w nocy budzi się co godzinę. Zgroza. Najgorsze jest to, że o 5 30 to on już w ogóle wstaje i zaczyna się dla niego normalny dzień pracy, czyli brykania po podłodze całego domu, rozwalania zabawek, które interesują go może 2 minuty (najlepsze zabawki to żelazko i wszelkiego rodzaju przewody elektryczne -od lampki, żelazka, komputera itp). Strasznie interesuje go pralka jak pierze.
Guzów na głowie musi mieć na raz co najmniej dwa, bo strasznie szybki jest a przy tym nieuważny.

20070419063115

20070419063123

20070419063132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny maluch:) Ciężko jest sie wyspać z dziećmi w tym wieku, ale dopóki mały budzi się o 5 rano, a nie zasypia (jak to robiła moja córeczka przez kilka miesięcy) to jeszcze chyba da się przeżyć:) Co do ,,zabawek", to fakt, dzieci przepadają za elektroniką. Ja muszę zabarykadowywać komputer w trakcie pracy bo inaczej bym osiwiał od ciągłych resetów, a żeby zapewnić spokój mojej komórce, musiałem kupić zabawkową:) Jak znajdę dzisiaj trochę czasu, to wstawię zdjęcia mojej pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 06:45, Abi Dalzim napisał:

Dawno już nie dawałem żadnych zdjęć mojego synka. Dlatego też naprawiam to rażące zaniedbanie
;)


No już ładnie - sporo ich było - każde jak zwykle piękne, a można byłoby nawet powiedzieć, że każde następne jeszcze lepsze =)
Pozdrowienia dla rodziny &]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 07:08, hito_kun napisał:

żeby zapewnić spokój mojej komórce, musiałem kupić zabawkową:)

Dokładnie o tym samym myślałem, bo coś go strasznie ciągnie do mojego telefonu. Może uda mi się też znaleźć taką jakąś grającą, to by była dodatkowa atrakcja :)

Dnia 19.04.2007 o 07:08, hito_kun napisał:

Jak znajdę dzisiaj trochę czasu, to wstawię zdjęcia mojej pociechy:)

Czekamy :)

@ stiffyone

Dnia 19.04.2007 o 07:08, hito_kun napisał:

każde następne jeszcze lepsze =)

Fajnie, że się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 06:45, Abi Dalzim napisał:

Dawno już nie dawałem żadnych zdjęć mojego synka. Dlatego też naprawiam to rażące zaniedbanie

Ano, fakt też się przyłącze w takim razie :)

Dnia 19.04.2007 o 06:45, Abi Dalzim napisał:

Jak widzicie kąpie się już w "dorosłej" wannie.

<brawo>
No to teraz masz problem :) Żona rano w łazience (1 godzina) a teraz dochodzi jeszcze synek ;)

Dnia 19.04.2007 o 06:45, Abi Dalzim napisał:

Ma już 7 ząbków w różnym stopniu zaawansowania w wychodzeniu :)

A gryzie (chodzi mi o Was). Moja żona kiedyś, tak dla zabawy, powiedziała Szymkowi żeby ugryzł tatę w palec.
Jak mnie sieknął to nie wiedziałem gdzie się znajduję - nie wyobrażacie sobie jaki takie maluchy mają ścisk w szczęce - pewnie jak pitbule - parę ton ;))
Po tym zdarzeniu, Szymkowi często zdarzało się ugryźć tatę - mamę na szczęście też.
W każdym bądź razie przestrzegam przed tego typu "zabawami" :)

Dnia 19.04.2007 o 06:45, Abi Dalzim napisał:

Czasami w dzień sypia 1-2 godziny, a w nocy budzi się co godzinę. Zgroza.
Najgorsze jest to, że o 5 30 to on już w ogóle wstaje i zaczyna się dla niego normalny dzień pracy

Hehe - zostało Ci jeszcze półtorej miesiąca ;)

No i wrzucę Szymka sprzed paru dni :)
Ostatnio praktycznie nic się nie zmienia ale to już stary chłop jest (3 latka w maju)

BTW - czemu żonę obciąłeś? Nie będzie Ci miała za złe?
Pozdrawiam i życzę rychłego okresu wysypiania się w nocy ;)

20070419081244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 08:15, Jarys napisał:

Żona rano w łazience (1 godzina) a teraz dochodzi jeszcze synek ;)

Na szczęście to ja wcześniej wychodzę do pracy więc to ja okupuje łazienkę. A Filipa kąpiemy wieczorem :)

Dnia 19.04.2007 o 08:15, Jarys napisał:

W każdym bądź razie przestrzegam przed tego typu "zabawami" :)

Gryzie tylko babcię, bo ona mu na to pozwala :)

Dnia 19.04.2007 o 08:15, Jarys napisał:

Hehe - zostało Ci jeszcze półtorej miesiąca ;)

Myślisz, że potem się to unormuje? Mam nadzieję...

Dnia 19.04.2007 o 08:15, Jarys napisał:

No i wrzucę Szymka sprzed paru dni :)

Łopatką chce w pniu kopać? Taki twardziel? ;)

Dnia 19.04.2007 o 08:15, Jarys napisał:

Ostatnio praktycznie nic się nie zmienia ale to już stary chłop jest (3 latka w maju)

Fajny jest chłopak z niego :D

Dnia 19.04.2007 o 08:15, Jarys napisał:

BTW - czemu żonę obciąłeś? Nie będzie Ci miała za złe?

Nie... Poza tym to wątek o dzieciach a nie o żonach forumowiczów ;)

Dnia 19.04.2007 o 08:15, Jarys napisał:

Pozdrawiam i życzę rychłego okresu wysypiania się w nocy ;)

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajni Ci Wasi synowie :) A mój już wielki i pyskaty.... Może uda mi się go nakłonić jutro do zrobienia fotki "mundurowej", to Wam go pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 09:45, minimysz napisał:

Fajni Ci Wasi synowie :) A mój już wielki i pyskaty.... Może uda mi się go nakłonić jutro do
zrobienia fotki "mundurowej", to Wam go pokażę.

Mundurowej? To chodzi do szkoły gdzie już obowiązują giertychowskie mundurki?

Ja tak sobie myślę, że mój syn nie chce teraz spać, a będzie to odrabiał jak mu przyjdzie chodzić do szkoły. Wtedy to pewnie będzie spał aż miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 10:22, Abi Dalzim napisał:

Mundurowej? To chodzi do szkoły gdzie już obowiązują giertychowskie mundurki?

Nie. Jest (prawie, bo jeszcze biegu nie zaliczył) harcerzem.

Dnia 19.04.2007 o 10:22, Abi Dalzim napisał:

Ja tak sobie myślę, że mój syn nie chce teraz spać, a będzie to odrabiał jak mu przyjdzie chodzić
do szkoły. Wtedy to pewnie będzie spał aż miło ;)

Ja bym na to nie liczyła na Twoim miejscu. Mój nadal nie chce spać wieczorem. Choć teraz doszło to, że nie chce mu się wstawać rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 10:34, minimysz napisał:

Ja bym na to nie liczyła na Twoim miejscu. Mój nadal nie chce spać wieczorem. Choć teraz doszło
to, że nie chce mu się wstawać rano...

Ze mną było podobnie, to normalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czas na kolejnego szczęśliwego tatusia:D Moja córeczka, ma już 11 miesięcy. Próbuje już sama chodzić i kłóci się o wszystko gaworząc na całego. Obecnie biega po domu cała fioletowa (ospa:/). Jest bardzo żywym i inteligentnym dzieckiem i dużo się uśmiecha. Czasem jak sie wkurzy to przybiera minę jak na drugim zdjęciu:) Picture no.1 przedstawia małą w kilka godzin po narodzinach. Jak widać, od samego początku miała czuprynkę:) Trzecia fotografia jest w miarę świeża, bo robiona miesiąc temu. Jakość taka sobie bo to webcam, który po chwili został wyrwany z rąk operatora:) P.S.: Nie patrzcie na datę na pierwszym zdjęciu. Fotograf był pijany i coś namieszał (za dużo przycisków) :D Zaraz wstawię brakujące fotki

20070419135253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na 11 miesięcy to ma strasznie długie włosy (a może to ja nie mam rozeznania, bo mój Filip urodził się z bujną czarną czupryną, ale po miesiącu całkowicie wyłysiał ;) i teraz musi nadrabiać).
Fajne minki strzela Twoja córa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ma 10,5 miesiąca, ale że jednocześnie musiałem ją zabawiać to krócej mi było 2 razy 1 wcisnąć:) A włosy ma faktycznie długie. Już jej grzywkę 2 razy trzeba było skracać, bo włosy na oczy zachodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:02, hito_kun napisał:

I ostatnie zdjęcie. Jakość może nie najlepsza, ale oddaje charakter maleństwa, na co dzień:)


co tam jakosć . ładna buźka dziecka nadrabia wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki śliczny dziudziuś ;D Zazdroszcze Ci tak ślicznego maleństwa, ale na mnie jeszcze przyjdzie czas :P.
Co do jego zabaw, to normalne w jego wieku ;-) Ty też taki byłeś hehe ;] A co do spania, to też jak na jego wiek dość normalne ;p

Pozdrawiam, i życzę, aby maluszek rozwijał się jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkim rodzicom pogratulować :) Przepraszam że dopiero teraz, ale wcześniej mnie na forum nie było, albo nie wiedziałem o takim wątku. Moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować