Zaloguj się, aby obserwować  
vauxhall

hans kloss został zbanowany

42 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 20:16, Night Elf napisał:

Nie uwazasz, ze banowanie za nie przestrzeganie regulaminu danego tematu jest conajmniej bezsensem...


Owszem... chyba, ze już wczesniej ma się status bumelanta. A wtedy degrad=ban. O to chodziło. Dobra koniec off-topu, bo wpadnie moderator i zrobi nam z "d*p jesień średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w różowym wątku, zgodnie z regulaminem. "GTA 1 stara ale jara"; "Znajdź mi brykę"; "Ostatnia Literka" ; "Co jest na zdjęciu.." ; "Kacik Wszystkowidzących" ; "Szkoła i sprawy wokół niej"; "Zagubieni - premiera na TVP"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:18, Mich160 napisał:

A mnie śmieszą ludzie, którzy bawią się w moderatorów i uważają, że są mądrzejsi niż inni.


Przyganiał kocioł garnkowi...

Wskaz mi, która czesc mojej wypowiedzi chocby sugeruje, ze uwazam sie za madrzejszego od reszty swiata, czy chocby bawie sie w moderatora?

Moim zdaniem to ty na samym poczatku chciales pokazac, jaki to z ciebie poliglota i w ogole... kiedy ja spokojnie zyje i nie jestem natarczywy jak ktos popelnia błedy... bo kazdy je robi... ja napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Brat olał konto, to ja mallard. Olał 22.X.2006. Teraz pod tym nickiem to ja Mallard. Postaram się być w porządku. Przepraszam tych, których kilka dni temu obgadałem. Poprawię się."


Może to ma coś z tym spólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy ci pomóc? Na pewno petycji do modów o odbanowanie cię nie wyślemy, bo ban z pewnościa nie był bezpodstawny, poczekaj aż moderator sie wypowie. Dodam tylko, że po przejrzeniu tematów podanych przez ciebie nie zauwazyłem żadnej wypowiedzi moda mówiącej "Żegnam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:26, vauxhall napisał:

Ale ja to dałem wczoraj! Dziś dostałem awans na obywatela! A potem nie wiadomo dlaczego bana!


Bo awanse przydziela komputer, a pewnie jakis modek zobaczył twój opis. Nie pamiętam czy się podaje przy zakładaniu konta dane osobowe, ale jeśli tak to powód oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:29, vauxhall napisał:

Nie kłóćcie się! Pomóżcie mi!


My ci nie pomożemy pomoże ci moderator. troche to dziwne bo z forum sie nie wylatuje od tak za nic ale prawda zawsze leży gdzieś po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może teraz sięjeszcze zalogować na tamto konto - kiedyś też miałem coś takiego że niechciało mnie zalogować i myślałem że mnie zabanowali (niepamiętam jak to dokładnie było). Ale potem jakoś na drugi dzień po wysłaniu maila do CDProjektu było już ok.

PS. Co się klossa czepiacie skoro od początku pisze że nic niezrobił? Troche więcej wiary w ludzi... No i zamiast bawić się w moderatora i wieszać na nim psy bez powodów (no chyba że jakieś macie ale niepisaliśce o tym :P) postarajcię się pomóc kolesiowi (jak chociażby Mistic). No i zresztą wystarczy jak jedna osoba powie że to wbrew regulaminowi zakładanie takich tematów (tak jak spamowanie nie na temat i to jeszcze w tematach o których uważa się że niepowinny powstać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do hansa klossa nic nie miałem, i w sumie sam dziwiłem się,czego miał degrady.Pisał przecież całkiem poprawnie i sensowne posty,a przy tym wcale nie były one krótkie,jak to się u wielu forumowiczów zdarza...więc nie wiem,czego ma bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:16, Night Elf napisał:

Btw. smieszycie mnie ludzie... Ci, ktorzy juz hej.. biegna by wkleic tylko cytat z regulaminu
i nabic sobie posta, czy tez powytykac bledy ortograficzne...

Mów co chcesz - chciałem tylko pomóc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Myśle że mozna przestać już tu nabijać posty- vauxhall niech poczeka aż jakiś mod tu zajrzy, lub lepiej niech wyjaśni sprawe osobiście pisząc na moderator@gram.pl
I to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować