Zaloguj się, aby obserwować  
Undertaker

Gry przez przeglądarkę

161 postów w tym temacie

www.managerzone.com - menager piłki nożej lub hokeja (do wyboru, mozna grac w oba). Gra dostępna w kilku wersjach językowych, po polsku też jest. Jest rozbudowana, wciągająca, można się zmierzyć z kumplami, choć ma też kilka bugów z którymi jednak da się żyć;) Fajna gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz ładny temacik o Ogamie. :) http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=282&u=767
Jeśli chodzi o moją ulubioną grę przeglądarkowa, to jest to właśnie Ogame. I muszę przyznać, ze tam wcale nie jest tak ciężko, jeśli chodzi o ataki silniejszych przeciwników. :) Na początku się Tobą nie interesują, bo planety prawie nie produkują surowców, a później wystarczy robić Fleet Save''y i wróg też nie będzie w stanie nic zabrać. Ewentualnie można dołączyć do jakiegoś sojusz, który pomoże. :P Więc, jeśli gracz się postara, nie będzie miał kłopotu z silniejszymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę do ludzie lepiej rozeznanych w grach przeglądarkowych. Ogólnie modele rozgrywki podzielić można na taki, który stawia na rozwój w czasie i takie, w których liczą się umiejętności. Do pierwszego typu nalezą strategie w rodzaju Ogame, czy też RPG wszelakiej maści, gdzie wystarczy zacząć grę wcześniej niż przeciwnik, by być niepokonanym. Drugi typ czerpie ideę z gier planszowych – obie strony mają takie same sytuację początkową, a sztuka polega na tym, by dysponując takimi samymi środkami jak oponent okazać się lepszym. Szukam jakiejś niezobowiązującej (i darmowej) gry przez przeglądarkę drugiego typu, najlepiej bitewniaka podobnego do http://tacticsarena.com/ Samą grę pod tym linkiem mogę zresztą polecić, ale dopiero w wersji płatnej jest ona świetna. Dostęp bezpłatny ma mnóstwo ograniczeń, począwszy od ośmiosekundowej przerwy pomiędzy wypowiedziami na chacie gry, skończywszy na comiesięcznej kasacji konta…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:19, manet napisał:

ale czy w teecrims cały cvzs bede musial kupowac kredyty esemesem czy tylko na początku
??

wogule nie trzeba!!
tam jak wlanczasz postac to gdzies pisze ze nie chcesz tego kupowac...i grasz
tez nei wiedzialem kiedys o co biega;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vendetta -- www.vendetta.pl --> bardzo ciekawa gra, jasteś mafiozem i kierujesz mafią :), rozwijasz się, zajmujesz nowe budynki, itp.

Legend of the Green Dragon -- www.lotgd.pl --> zabawna gra z elementami PvP, klepiesz się z zabawnie wymyślonymi potwirkami, gra półtekstowa

Galaxywars -- www.galaxywars.pl ---> gra niezła, przypomina "Ogejma", już dawno przestałem grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyspiarze www.wyspiarze.pl

Wyspiarze to nowa gra w stylu Crimes, Ogame, i tym podobnych gier na przegladarke. Nacisk polozylismy tu na strategie prowadzenia walk i tworzenie graczom maksymalnej swobody przy dowodzeniu flota. Teraz nie robi sie juz setek identycznych stateczkow - kazdy jest inny, kazdy ma inne wlasciwosci. W tej chwili wydajemy pierwsza bete gry - do wersji stabilnej jeszcze daleka droga, mnostwo uleprszen i wiele nowych funkcji. Tymczasem zapraszam do testow!


po więcej informacji zapraszam tu : http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=138068&highlight=wyspiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...jedyna gra na przeglądarke w jaka grałem to była polska Varia - Sterowało się gościem w średniowieczu. były gildie kupców złodziei i wojowników...dostawało się Xp-ki kradło się ludzi i ćwiczyło sie umiejętności żeby np. móc posługiwać się nowym mieczem albo mieć mocnego kopniaka XD. gra była bardzo fajna ale padła.

nie grałem od tamtego czqasu na w żadną z takich gier ale zobacze chętnei Urab Dead....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepadam za grami przez przeglądarkę. Zabawa jest na parę dni, a potem wymaga to systematycznego doglądania. A na to nie każdy ma czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować