Zaloguj się, aby obserwować  
Undertaker

Gry przez przeglądarkę

161 postów w tym temacie

Ja tam kiedyś grałem i w Ogame i Battleknight i Traviana. Powiem tak - nie miałem czasu i ze wszystkich zrezygnowałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ticket to Rice - http://www.daysofwonder.com/index.php?t=play&rid=247137&S=2e1e18db203ac5a1f64949ce35e3b6c2

Ticket to Ride zdobyła prestiżową nagrodę "Gra Roku" (Spiel des Jahres) - została oceniona przez grono ekspertów za najlepszą grę wydaną w roku 2004. Od tego czasu pozostaje jedną z najwyżej ocenianych gier planszowych na świecie!

W Ticket to Ride (T2R) gracze otrzymują na początku zestaw biletów (zadań), które mają zrealizować - na przykład "San Francisco - New Jork" czy "Los Angeles - Atlanta". W czasie gry budują trasy z wagoników na mapie Stanów Zjednoczonych, przy czym dwie osoby nie mogą przejechać tą samą trasą (chyba że jest tam podwójna linia).

Gra wymaga strategii i taktycznego myślenia, które pozwoli jak najkorzystniej zrealizować swoje zadania, zablokować przeciwników i przechwycić najlepsze trasy. Jednocześnie ma bardzo proste zasady, które można wyjaśnić w ciągu kilku minut!

Ticket to Ride jest szczególnie polecana osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z grami planszowymi, co nie znaczy jednak, że nie stanowi wyzwania także dla wyrafinowanych amatorów tej rozrywki. To gra dla każdego - mogą się w nią bawić już kilkuletnie dzieci jak i dorośli ludzie. Udane połączenie elementów strategii i szczęścia pozwala na wygraną nawet początkującym.

darmowa rejestracje i gra za darmo (niestety bez mozliwosci zakladania gry przez siebie(to juz w wersji platnej) jednakze ilosc gier ktore sie pojawiaja zakladanych przez platnych uzytkownikow jest ogromna

abonament tez nie jest drogi - 18$ za rok (lub zakup dowolnej gry planszowej producenta - w zestawie jest kod na pol roku grania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KnightsDivine jest grą strategiczną dla wymagających
W twoim biznesie, jako król swojego małego królestwa, leży powiększanie swojego świata poprzez gospodarkę, badania i dyplomację.Sprawdź się jako dowódca albo roztropny dyplomata. Podbijaj inne kraje i przyjmuj je jako twoi wasale, aby na końcu otrzymać cesarską koronę.

KnightsDivine został dwukrotnie wybrany jedną z najlepszych niemieckich gier opartych o przeglądarkę w 2007 roku!
Tekst skopiowany ze strony startowej :)
adres to http://s1.knightsdivine.pl/index.php?loc=start
Gra jest na prawdę świetna, jestem w top sto serwera 3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak nazywa się gra on-line (chyba nawet twórców TheCrims www.thecrims.com) w której trzeba było stworzyć armię żołnierzy i kupować coraz więcej żołnierzy i sprzętu wojskowego, aby podbić cały świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz w 3 gry .

1) Bitefight - Gra o wampirach i wilkołakach , Chodzimy na polowania , pracujemy na cmentarzu . Atakujemy innych userów. Do wyboru 2 rasy Wilkołaki i Wampirów. link - www.bitefight.pl

2) OGame - to budujesz własną planete i i rozbudowujesz ją . wiecej na www.ogame.pl

3) Pimpland - Polska wersja The Crims , gra o gangsterach , ta gra strasznie dużo czasu mi zajmuje link www.pimpland.pl - do wyboru dużo postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 16:51, Moloch93 BF PL napisał:

> Ja nieznam żadnych ale w jakąś z chęcią bym pograł ma ktoś może jakąś ciekawą gierke do
zaproponowania???
Plemiona, ogame, Bitefight :P


Dzięx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to ja zaproponuję www.sokker.org kolejny manager przez przeglądarkę, który ma taką zaletę nad HT choćby, że posiada flashowe animacje meczów co dodaje ciupinkę emocji co niedzielę, gdyż ogląda się praktycznie każdy mecz.
Tu link do szerszego opisu gry ze screenami http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27454&pid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 10:42, budyyn napisał:

http://www.hattrick.org/

nie widziałem by było ;)

najlepszy menadzzer piłkarski! wg mnie to i nawet lepszy do football menadzera!
POLECAM!

moze się na sparing umówimy ? ortelsburg club xD

Mnie HT znudził, wnerwiały mnie zwłaszcza te głupie komentarze w trakcie meczu, ogólnie pograłem kilka sezonów później, aby mnie nie ciągnęło postanowiłem sprzedać całą drużynę i zrobić jakiś transfer, który mi załatwi bana
Żaden manager przez przeglądarkę nie jest lepszy od FM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować