Zaloguj się, aby obserwować  
Undertaker

Gry przez przeglądarkę

161 postów w tym temacie

Plemiona
Bite Fight
Knight Fight
Gladiatus
Travian
Monsters
Mafia
Piraci
O-Game
Arena Albionu
Metal Damage
Wiedźmin: DuelMail
Arthic
Blood Wars
Ikariam

Wierzcie czy nie ale ja gram we wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem kiedyś w Ogame, a później w Bitefight. Moje zdanie jest takie: WIELKA STRATA CZASU.
Po pewnym czasie robi się paskudnie nudno, chociaż na początku jest to dość wciągające.
Ogame jest grą lepsze od Bitefight ponieważ jeżeli bardzo się chce, można się utrzymać dosyć wysoko w rankingach nie płacąc haraczu. Niestety w BF aby coś osiągnąć potrzeba premium i innych płatnych wspomagaczy. Także jeżeli już ktoś chce jakieś MMO z prawdziwego zdarzenia to niech lepiej kupi WoW, GW czy nowego AoC. O niebo lepsze niż te szitki przeglądarkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:24, Pawlo09 napisał:

Z tym 1 się zgodzę strata czasu ale później za ładne pieniądze można konto sprzedać.

Wątpię czy to wynagrodzi wiele, wiele godzin spędzonych na granie + dodatkowe opłaty w stylu konta premium. W każdym razie na handlu kontami wyżyć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:22, Konował napisał:

Ja grałem kiedyś w Ogame, a później w Bitefight. Moje zdanie jest takie: WIELKA STRATA
CZASU.
Po pewnym czasie robi się paskudnie nudno, chociaż na początku jest to dość wciągające.

Ogame jest grą lepsze od Bitefight ponieważ jeżeli bardzo się chce, można się utrzymać
dosyć wysoko w rankingach nie płacąc haraczu. Niestety w BF aby coś osiągnąć potrzeba
premium i innych płatnych wspomagaczy. Także jeżeli już ktoś chce jakieś MMO z prawdziwego
zdarzenia to niech lepiej kupi WoW, GW czy nowego AoC. O niebo lepsze niż te szitki przeglądarkowe.


Właśnie między innymi dlatego tworzę z grupą własnego BBMMO, żeby "odprowadzić" od takich standardów. 100% za darmo, żadnych płatnych "dopalaczy" (nawet próbujemy nawiązać współpracę z Gram.pl, ale chyba popełniłem głupotę wysyłając email z propozycją do... redakcji Gram.pl :F).
Co mam do OGame i podobnych? To, że w takich grach w jeden dzień (a nawet godzinę!) praktycznie można stracić efekty pracy kilku miesięcy.
Co mam do Bitefight i podobnych? To, że ich użytkownicy tylko spamują wszelkie fora i komentarze na stronach internetowych tymi durnymi linkami.
Co mam do Arthic? W sumie nic, ale moje łącze (Orange Freedom, jak wykończę limit 1 GB na miesiąc [swoją drogą śmiechu warte, ten limit to można w dwa dni wykorzystać...], to oczekiwanie na załadowanie flashowych plansz trwa zdecydowanie za długo. :D Ale to już nie minus gry, ale mojego łącza.

W swojej grze będę kładł nacisk na grywalność i myślenie, a nie na jak najszybszym rozwoju, tylko po to, żeby na końcu móc zgnieść każdego innego jak robala.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:42, Machoni92 napisał:

Właśnie między innymi dlatego tworzę z grupą własnego BBMMO, żeby "odprowadzić" od takich
standardów. 100% za darmo, żadnych płatnych "dopalaczy" (nawet próbujemy nawiązać współpracę
z Gram.pl, ale chyba popełniłem głupotę wysyłając email z propozycją do... redakcji
Gram.pl :F).
Co mam do OGame i podobnych? To, że w takich grach w jeden dzień (a nawet godzinę!) praktycznie
można stracić efekty pracy kilku miesięcy.
Co mam do Bitefight i podobnych? To, że ich użytkownicy tylko spamują wszelkie fora i
komentarze na stronach internetowych tymi durnymi linkami.
Co mam do Arthic? W sumie nic, ale moje łącze (Orange Freedom, jak wykończę limit 1 GB
na miesiąc [swoją drogą śmiechu warte, ten limit to można w dwa dni wykorzystać...],
to oczekiwanie na załadowanie flashowych plansz trwa zdecydowanie za długo. :D Ale to
już nie minus gry, ale mojego łącza.

W swojej grze będę kładł nacisk na grywalność i myślenie, a nie na jak najszybszym rozwoju,
tylko po to, żeby na końcu móc zgnieść każdego innego jak robala.

Pozdrawiam


Heh takie pytanie to będzie 2d czy 3d? Bo my też robimy grę tyle że typu FPP.

Cóż nie zbaczając z tematu ja myślę że lepszym rozwiązaniem jest pójście na dwór i pokopanie w piłke bo granie w te gry jak napisał Konował to naprawdę strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na dłużej wciągają jedynie browserowe managery piłkarskie, reszta się nudzi równie szybko, co uzależnia - krótki okres, kiedy jesteśmy zalogowani codziennie, a później nagłe znużenie. Obecnie od 2005-11-03 gram w sokkera, nawet sobie konto premium na rok wykupiłem, oraz od jakiegoś pół roku w Goal United, który jednak mnie wciągnął o wiele słabiej. Może dlatego mnie nie nudzą, że właściwie nie wymagają jakiegoś szczególnie regularnego logowania, zazwyczaj wystarczy się w tygodniu zalogować sprawdzić wynik ustawić taktykę, a częstsza obecność online jest konieczna jedynie w momencie gdy chcemy kogoś kupić.

PS. Ufff zalałem sobie klawiaturę, ale na szczęście mój "tanioszek" nadal działa :) jeno obce formy życia będą miały pożywkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie się nazywała Deltus Terra, co z łaciny oznacza "Ziemia Zniszczona". Akcja będzie się działa w przyszłości, konkretnie końcówka XXI wieku. Skopiuję tutaj tekst fabuły napisanej przez mojego kolegę do gry:

"W roku 2034 uchwalono ustawę o demilitaryzacji wszystkich krajów na świecie, nazwaną "Jeanette". Po wielu lokalnych konfliktach i najróżniejszych perypetiach udało się tego dokonać, w roku 2051.
Ledwo kilkanaście lat później w Rosji do władzy doszła ultrakomunistycna partia "Patia". Wadim Kiripczenko, jej przewodniczący, i zarazem nowy prezydent Rosji, przeprowadził referendum w sprawie zakończenia epoki demilitaryzacji i przywrócenia do życia Związku Radzieckiego. Wyniki wstrząsnęły światem - 87% Rosjan odpowiedziało na obydwa pytania "TAK". Nowe ZSRR natychmiast zerwało pakt "Jeanette", i rozpoczęło zbrojenia od nowa. Z przyczyn oczywistych po kilku miesiącach jako drugie z paktu wyłamało się USA, potem zaś nastąpiło lawinowe występowanie z sojuszu krajów na całym świecie. Po kolejnych kilkunastu latach nastąpiło to, czego należało się spodziewać - wojna! Korpusy ekspedycyjne amerykańskich Marines wylądowały na zachodnim brzegu Europy, i ruszyły na Moskwę, która nie pozostała dłużna, wysyłając Krasną Armiję na wschód. Obydwie armie zetknęły się w Niemczech, gdzie nastąpiła natychmiastowa stagnacja frontu. Rozpoczęły się rozpaczliwe próby przełamania go i rozpoczęcia wojny manewrowej.
Naukowcy w tym celu tworzyli setki najróżniejszych broni, wysyłanych na front praktycznie bez żadnych testów, żeby zaoszczędzić czas. Jeden ze stworzonych w ten sposób wirusów, nazwany później "Swabodą", został wypuszczony na amerykańskie pozycje w Bawarii dnia 23 lipca roku 2091. Okazał się wybitnie skuteczny.
Okazało się również, że ma nietypowe skutki uboczne, mianowicie oprócz tego, że zabija co trzeciego żołnierza, daje dziwne, acz pożyteczne na polu bitwy zdolności co piątemu. Do potraktowanych w ten sposób żołnierzy szybko przywarła nazwa mutantów. A ludzkość ma to do siebie, że mutacje tępi.
Oni sami, nie chcąc znosić prześladowań, uformowali własne oddziały, nazywane po prostu "Armią mutantów", a przez nich samych "Armią wolności", zajmując odgórnie pozycje na
południu niemiec. Powstał front południowy.
Tymczasem "Swaboda", niesiona wiatrem, rozpyliła siępo całym świecie, zabijając dziesiątki tysięcy ludzi. Opracowano antidotum, serum, wysyłane w pierwszej kolejności na front, aby uchrnic ciągle jeszcze walczące resztki armii przed nieuchronną śmiercią. To był błąd, bo serum w dalszym ciągu było za mało. Dla każdego stało się ważniejsze przeżyć, niż walczyć. Armie samoistnie zachowując większość struktur poszły w rozsypkę, dzieląc się na większe i mniejsze oddziały, samodzielnie walczące o antidotum, i walczące z mutantami na południu. Pojęcie "naczelne dowództwo" straciło rację bytu. Trafiasz na front właśnie w tym momencie."


Tworząc grę nastawiamy się na działania drużynowe - w końcu co dziesięć spluw, to nie jedna. :)
Gracz może wybrać jedną z kilku klas - Trep, czyli żołnierz, rusznikarz, czyli człowiek zajmujący się produkcją broni palnej, medyk, leczący zarówno drobne rany i skażenia, jak i głębokie rany postrzałowe i złamania, zależnie od umiejętności.
Skoro akcję osadziliśmy w przyszłości, nie ma mowy o braku "przyszłościowych" wynalazków - są implanty wspomagające różne czynniki, kosztujące ciężką kasę (oczywiście tylko w grze, jak wspomniałem wcześniej ma to być gra wolna od opłat; jednakże jeżeli będziemy musieli wprowadzić opłaty za cokolwiek, to tylko na potrzeby serwera. Niemniej jednak szukamy, czego możemy, żeby nie musieć martwić się o pieniądze).

Mamy dużo rzeczy w planach, ale nie będę tu wszystkiego opisywał, bo musiałbym małą książkę wysmarować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro o menadżerach piłkarskich mowa. Mnie wciągnął bardzo Hattrick ciekawy i nawet wciągający ale jak już mówiliście chcesz być najlepszy? PŁAĆ! No i druga gra powersoccer też bardzo wciąga ale zgadnijcie co trzeba zrobić by wygywać? PŁACIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heh takie pytanie to będzie 2d czy 3d? Bo my też robimy grę tyle że typu FPP.
To prosta gra przez przeglądarkę, ani 2D, ani 3D, tylko tekstowa. :)

> Skoro o menadżerach piłkarskich mowa. Mnie wciągnął bardzo Hattrick ciekawy i nawet wciągający ale jak już mówiliście chcesz być najlepszy? PŁAĆ! No i druga gra powersoccer też bardzo wciąga ale zgadnijcie co trzeba zrobić by wygywać? PŁACIĆ.
W rzeczywistości też płacą, żeby mecze wygrywać. ;)

@Edit: No tak, odpowiadać poprawnie na posty mnie nie nauczyli ;] Wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do opłat za gry przeglądarkowe, jak do tej pory najlepiej to rozwiązano w Plemionach. Tam konto premium nie daje ci żadnych dodatkowych profitów, żadnych dodatkowych surowców, możliwości ich wymiany, czy podniesienia sobie statystyk, każdy ma takie same szanse. KP daje tylko ułatwienia w interfejsie. I co? I tak prawie każdy je kupuje, bo choć da się grać bez premium, to przy większej ilości wiosek to zakrawa o masochizm :P. A grę ogólnie polecam, w przeciwieństwie do Bitefightów itp nie polega tylko na siedzeniu na kompie i wykładaniu kasy aby mieć lepszy sprzęt i móc częściej atakować.
http://www.plemiona.pl/ lub jak ktoś chce się zlituje to przez refera-> http://www.plemiona.pl/568877.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem jak inni ale lubie Ogame. Wchodze tam raz na dzień i wszystko. Nie pilnuje tam czasu itp. a w bite fight to jest do kitu bo ciągle ktoś ciebie ograbia. W inne nie grałem, no może w battle knight chyba (też fajne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować