Zaloguj się, aby obserwować  
Undertaker

Gry przez przeglądarkę

161 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2011 o 10:41, DambialkoX napisał:

> Poszukuję jakiegoś zabijacza czasu w stylu gladiatus.

Hmm.. może Battle Knight, Tanoth ?



Przetestowałem i nie bardzo :D. Najlepiej jakby gry było w klimacie fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znacie jakieś gry w której można grać skupiając się na ekonomii, ale jest również możliwość gry ofensywnej jeśli się chce? Chodzi mi właśnie o wybór. Nie lubię gier w której jedynie podbijanie się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 18:18, Berooman napisał:

A istnieje gra przeglądarkowa w świecie Star Wars ale w języku polskim? Jeśli ktoś zna
to proszę o linka.


może nie do końca star wars, ale też daje radę:

OGame: www.ogame.browsergames.pl

niczego nie trzeba ściągać ani instalować, grasz przez przeglądarkę. enjoy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiła się w sieci ciekawa gra o zabarwieniu politycznym – Platformuła. Można w niej wcielić się w postać jednego z polskich polityków i wziąć udział w wyścigu. Typowa gierka typu flash, lekka i niezbyt wymagająca. Graliście już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 13:28, Aureliusz41 napisał:

Ostatnio pojawiła się w sieci ciekawa gra o zabarwieniu politycznym – Platformuła.


Gram, gram... Jak dla mnie Platformuła spełnia wymagania flashowego oDmóżŻdżacza. ಠ_ಠ

20110819183159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań takie projekty jak Platformuła urozmaicają rzeczywistość, szczególnie w przypadku naszej politycznej szarzyzny. Moim zdaniem to jedna z bardziej udanych gierek flashowych o tematyce politycznej jakie ukazały się w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Platformuła niesie ze sobą także aspekt edukacyjny. Z tego co słyszałem taki była podstawowa idea tej gry. Rozwiązując quizy można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy o inwestycjach w kraju. Patrząc z tej perspektywy nie nazwałbym jej „odmóżdzaczem”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że tu wszyscy w temacie gier politycznych - ostatnio wyszła gra wyborcza - przeróbka znanej gry Angry Birds - Angry PIS - nieźle się wciągnąłem :) jajcarskie teksty

można zagrać na http://angrypis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś dobrą grę przeglądarkową zbliżoną do Ogame (choć niekoniecznie), ale opartą na ekonomii? Choldzi mi o taką, w której nie zrobioą z ciebie farmy i możesz zawiesić konto. Settlers Online odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w wiele gier m.in. plemiona, ikariam, gladiatus, galacticwars, popmundo...
ale znalazłem dziewczyne i czasu juz nie bylo :)
obecnie gram jedynie w GalacticWars na pierwszym świecie i z sukcesami :) może jest tu ktoś jeszcze kto gra ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co lepsze..twórcy GalacticWars poszli bardzo w przód jeśli chodzi o rozwinięcie tej gry od strony technicznej :) otóż można sobie włączyć usługę dzięki ktorej na smsa bedziemy dostawac powiadomienie o zagrozeniu dla naszej planety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiejś ciekawej gierki, w którą można spokojnie pograć przez przeglądarkę (w pracy brak uprawnień admina i nie mogę nic instalować :( ) Gatunek jaki mnie interesuje to coś klimacie rpg albo h''n''s. Drakensang Online odpada - już mi sie znudził :)

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować