Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w piątek!

63 postów w tym temacie

No wiedzialem że tak będzie i czekalem do zeszlego tygodnia z zamawianiem Settlrsow. A teraz już oplacilem przesyłkę i ni jak nie mogę już dodać NWN do zakupów. No cóż osobno nie kupie, bo nie będe płacił kosztów przesyłki, poprosu taniej mi wyjdze kupić w jakimś Media Markt albo Saturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 13:36, Colidor napisał:

tak Ci się wydaje? A w momencie, gdy za edycję premierową NWN zapłaciło się 129 zł, za obydwa
dodatki po 80 zł, to prosze bardzo - lekką ręką masz wydane 290 zł. Uważasz, że słusznym jest,
aby płacić jeszcze 60 zł za otrzymanie po raz drugi wszystkich podstawowych płyt dla kilku
modułów premium w języku polskim, podczas gdy ktoś nie wydawszy wczesniej trzech stów będzie
je miał w cenie czterokrotnie tańszego pakietu?


nie mi jest rozstrzygac co jest sluszne a co nie - tak zostalo to wydane, a Ty jesli chcesz w to pograc to kupisz lub nie (lub poczekasz i kupisz osobno, o ile sie atari-bioware zgodzi na taki ruch, ale tez nie wiadomo za ile). bardzo mi sie podoba rozstrzasanie tego ze ktos lata temu zaplacil za gre 129zl!!! a teraz mozna ja miec za 20zl, no toz to jawna niesprawiedliwosc, powinni wszystkim ktorzy kupili NWN 4 lata temu oddac 109zl i przeprosic. wychodzac z tego rozumowania - spelforce 2 kolekcjonerska powinna dla mnie byc duzo tansza, bo mam juz jedynek kupiona wczesniej, heroes 5 powinna byc dla mnie tansza bo mam juz dawno 3ke wraz dwoma dodatkami, a oni mi robia dobrze i dorzucaja ja do zestawu, ale przeciez ja te gry juz mam i ich nie potrzebuje. to jest prawo rynku i tego nie zmienisz. koniec tematu z mojej strony, bo naprawde, rozprawianie o kwestiach moralnych takiego stanu rzeczy to szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupotą jest pluć się o coś takiego...
To coś na zasadzie "oni mają, a ja nie, więc muszę się burzyć" nikt nie kazał gry kupować ;)

Ja dla przykładu czekam na Gothica 3 w Extra Klasyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... kłania się Wam czytanie ze zrozumieniem. O ile sobie przypominam, to nigdize nie napisałem, że jest to jakaś jawna niesprawiedliwość, albo że chcę zwrot pieniedzy. W buty można sobie również porównanie pytania o możliwośc osobnego zdobycia pakietu modułow premium do żądań, by mieć o wiele tańszego sequela, jeśli ma się poprzednią część... Ktoś tu naprawde nie potrafi przeczytać i zrozumieć tego, co piszę...
Nie zauwazyłem też, żebym się burzył, czy pluł, jak to okreslił mój przemdówca, więc wytykanie "głupoty" sobie wypraszam. Zapytałem (A Mario odpowiedział WŁASCIWIE interpretując mój post), czy bedzie jakakolwiek możliwość uzyskania tych modułów dodatkowych w języku polskim dla tych, którzy nabyli całość edycji NWN w wersjach premierowych...
A praw rynku i polityki branżowej, to raczej mnie uczyć nie musicie. Raczej radziłbym lekkie ochłonięcie i zaprzestanie doszukiwania się w moim poście prowokacji, burzenai się, opluwania i przede wszysktim NADinterpretacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Tyle czasu na to czekałem. Wiadomość dnia, baa, nawet tygodnia :) A może w MediaMarkt Platynowa Kolekcja dalej za 4 dychy będzie, byłoby świetnie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc czekania, ale napewno sie oplaciło:]
Ale bardzo interesuje mnie kiedy będą wysyłane paczki i czy choć cień szansy aby paczka doszła do piątku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krzysztofb -> Morek dopiero w ... kwietniu :/

Colidor -> sorry, nie chodzilo mi akurat o Ciebie. odnosiłem się do grupki forumowiczow (blizej nieokreslonych:P) ktorzy narzekali w wątku z NWN/Platynową Kolekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujecie NwN''a żeby pograć na singlu to wydajcie te 60zł na coś lepszego. Kampanie (z dodatkow tez) są strasznie nudne. Jeśli natomiast kupujecie NwN''a aby grać w sieci - jak najbardziej zachęcam. Ja osobiscie w singla gralem jakiś... tydzień? A na Multi spędziłem półtora roku i teraz wracam czekajac na nwn2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 listopada NWN 2 wychodzi na zachodzie. A u nas...pewnie miesiąc opóźnienia. Jak to dobrze, że jesteśmy w UE, bo teraz mogę bez przeszkód kupić grę na zachodzie :) i nie bedzie spolszczona, a, że apłacę 100pln więcej, no cóż, mi się opłaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam! A ja się cieszę! Choć zjadłem zęby z nerwów po pierwszej informacji z CDP, że premiera się przesunie to teraz czekam z utęsknieniem na przesyłkę. Mam tylko nadzieję, że cały czas jest aktualne moje zamównienie, które złożyłem z miesiąc temu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupię sobie dodatki do NWN... a myślałem, że już nigdy się ich nie doczekam. Do tego w takim wspaniałym wydaniu! Dobra robota CD Projekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować