Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights Diamentowa Edycja już w piątek!

63 postów w tym temacie

Heh, ja właśnie przymierzam się do kupna/zamówienia NWN: Diamentowa Edycja, chociaż mam mały dylemat co mam teraz zrobić. Dokładnie wczoraj paczką mi przyszedł NWN z Ekstra Klasyki i już zacząłem sobie w niego pogrywać. Dlatego też zastanawiam się czy czasem nie olać tej inwestycji i nie poczekać aż do NWN: D . Czy save''y będą kompatybilne lub czy też będzie można je przekonwertować do późniejszej wersji z dodatkami?

Ps. może to zabrzmi dziwnie, ale pomimo tego że jestem wielkim fanem BG, Plansecape Torment i w ogóle wszystkiego co wyszło z Black Isle - to jakoś do NWN''a nie mogłem się przekonać aż do niedawna. Teraz z większym dystansem i w ogóle wewnętrznym spokojem podchodzę do tej produkcji, która była dla mnie wcześniej profanacją DnD (kiedyś jedno z pierwszych wydań sprzedałem niedługo po kupnie, bo gra mnie odrzucała na każdym kroku). Teraz po przemyśleniu swoich błędów przeszłości - czas na drugie uderzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dlatego też zastanawiam się czy czasem nie olać tej inwestycji

Dnia 25.10.2006 o 00:34, Obi-San napisał:

i nie poczekać aż do NWN: D . Czy save''y będą kompatybilne lub czy też będzie można je przekonwertować
do późniejszej wersji z dodatkami?


Save''y bada jak najbardziej kompatybilne z Diamentową edycja, ale nie odwrotnie. :) Wiec graj smialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:13, Walec87 napisał:

krzysztofb -> Morek dopiero w ... kwietniu :/


Nie wiem skad masz takie info, ja mam bardziej optymistyczne wieści o Morku z dodatkami. Już wkrótce pójdzie oficjalne info.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:13, Melkor_79 napisał:

3 listopada NWN 2 wychodzi na zachodzie. A u nas...pewnie miesiąc opóźnienia. Jak to dobrze,
że jesteśmy w UE, bo teraz mogę bez przeszkód kupić grę na zachodzie :) i nie bedzie spolszczona,
a, że apłacę 100pln więcej, no cóż, mi się opłaci :)

Na Ultima.pl zapłacisz 139 zł + koszty przesyłki za NWN2 w angielskiej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie z cd keyami? Będą 3 czy 1? Bo ponoć cała gra ma być na 1 DVD, ale do gry na serwerze potrzebne są 3 cd keye. Będzie spatchowana do najnowszej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 14:25, Mario / CDP napisał:

> krzysztofb -> Morek dopiero w ... kwietniu :/
> >
Nie wiem skad masz takie info, ja mam bardziej optymistyczne wieści o Morku z dodatkami. Już
wkrótce pójdzie oficjalne info.

Pozdrawiam,

Mam nadzieje, że w tym infie będzie mowa też o RollerCoasterze 2 ZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na Ultima.pl zapłacisz 139 zł + koszty przesyłki za NWN2 w angielskiej wersji...

Ale ja zamawiam wersję Chaotic Evil. Normalne wydanie mnie absolutnie nie interesuje. A Chaotic Evil, wraz z wysłaniem to 47 funtów - koło 270 zeta, więc 100 pln drożej niż u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DevilQ
>Panowie a co z modami premiowymi Wyvern Crown of Cormyr, Pirates of the Sword Coast, Infinite Dungeos ?>CDP jest na fali może sie postarają ;-)

Dołączę się do powyższego pytania

Mario / CDP
>taki jest plan, żeby wydać oddzielnie Kingmakera i dodatki HoU i SoU. Oficjalna informacja będzie, jak tylko >otrzymamy zgodę na takie wydania.

Dodam dotakowe pytanie od siebie - a co z osobami które już legalnie zakupiły wersje modułów premiowych w wersji angielskiej?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zamówienie nr xxxxxxxx: złożone Pt, 22.09.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki"

Aj aj... :D Też macie coś takiego w statusie zamówienia? ;)
Dziś pewnie poślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodam dotakowe pytanie od siebie - a co z osobami które już legalnie zakupiły wersje modułów premiowych w wersji angielskiej?!?"

Mają pecha i beda musieli kupic jeszczer raz po polksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że zgodnie z zapowiedziami powinna być informacja, że towar wysłany a nie pakowany. Zdąże pograć w weekend czy nie zdąże....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Caly dzien pakuja... :D Chyba duzo pre-orderow bylo ;)
A tak powaznie, pewnie juz czesc paczek wyszla, tylko jak zapakuja i wysla wszystko, to zmienia status :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 11:45, Brudi napisał:

>Panowie a co z modami premiowymi Wyvern Crown of Cormyr, Pirates of the Sword Coast, Infinite
Dungeos


Na razie czekamy na rozwiązanie sprawy z możliwością wydania oddzielnie Kingmakera, HoU i SoU - jak tylko okaże się że jest to możliwe, zajmiemy się możliwością spolszczenia pozostałych modów. Co nie jest takie proste - te mody nie zostały przystosowane do lokalizacji - stąd m.in. opóźnienie Diamentowej Edycji.

Dnia 26.10.2006 o 11:45, Brudi napisał:

Dodam dotakowe pytanie od siebie - a co z osobami które już legalnie zakupiły wersje modułów
premiowych w wersji angielskiej?!?


Wersja polska i wersja angielska gier to dwa oddzielne produkty. Nie przewidujemy obecnie udostępniania spolszczeń / pełnych polskich wersji modułów posiadaczom angielskich wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować