Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade w styczniu

77 postów w tym temacie

Wiecie ze przesuneli premiere ze wzg na dobro polakow .... ci co grali w podstawe wiedza ze czasami byly problemy uzywajac neostrady ...isp .isp "This will enable us to take a little extra time to polish the content and ensure that the expansion meets our expectations and those of our players."

Zrodlo: http://www.wow-europe.com/en/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 17:43, Ragyfast napisał:

Jak dla mnie wypas bo Raz: Akurat nie mam czasu do końca roku :P a Dwa bo I tak miałem farta
i dostałem klucz do bety :P.


<zalamalem sie>..... Gratuluje <pada na biurko ze łzami>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: mi to nawet pasuje:) Grałem już w WoW''a dawniej ale musiałem przerwac. Ostatnio znowu kupiłem wow''a i mam nadzieję, że zanim wydadzą dodatek to dociągne swojego nowego łotrzyka do 60lvlku:) I wtedy już mogą wydac, żebym mógł na bieżąco bic lvl:) No a tak do tematu: to dobrze, że chcą dopracowac gre. To świadczy o nich jak najlepiej bo nie olewają nas i pozwalają nam kupic wersji trochę zrąbanej a następnie ściągac 300 mb łatek tylko dlatego, że nie dorobili kilku rzeczy. Wolę poczekac sobie trochę dłużej i może nie bede się denerwował jaimiś błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilkukrotne przekładanaie premiery tłumaczone dopracowywaniem tytułu, a po oficjalnym wyjściu gry okaże się, że potrzeba kilograma patchów, żeby można było spokojnie pograć.
Poza tym gratuluję pomysłowości wszystkim tym, którzy wywalają ok. 50 zeta co miesiąc w błoto ;) na was Blizzard się bogaci między innymi, a i tak ma was gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli stać ich na to,żeby opóźnić premierę i dopracowac grę, to tylko należy chwalić.w czasach wydawania gier w momencie, gdy kod jakoś kupy sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:35, Black Morpho napisał:

Wiecie ze przesuneli premiere ze wzg na dobro polakow .... ci co grali w podstawe wiedza ze
czasami byly problemy uzywajac neostrady ...isp .isp "This will enable us to take a little
extra time to polish the content and ensure that the expansion meets our expectations and those
of our players."

Zrodlo: http://www.wow-europe.com/en/

Haha, chcą pewnie "dopolakować" zawartość :P (to polish the content)

Ja się po części z przesunięcia premiery cieszę, bo w takim razie zostaje kasa na Mark of Chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować