Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade w styczniu

77 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 21:04, Gol Galad napisał:

raczej nie będzie tak jak Blizz zapowiadał - dodatki co roku
raczej będą co 3 lata :P

WoW niedługo już skończy 2 lata, więc z tymi 3 to bym nie przesadzał. Ale i tak wątpliwe jest tempo następnych dodatków, o ile w ogóle będą. Blizzard zwykle kończył na jednym dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze ;]

>raczej nie będzie tak jak Blizz zapowiadał - dodatki co roku
>raczej będą co 3 lata :P

Przez te 1,5 roku Blizz wprowadzil insantce ZG, BWL, AQ, Naxx, zone silithus, pozmienial wszystkim klasom buildy :| Spokojnie starczyloby na jeden dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie 2 lata skonczy? chyba wow eu, wez pod uwage ze na eu juz byl gotow o wiele wczesniej tylko serwery trza bylo znalezc, a przed eu byl pol roku w us.. nie mowiac o bardzo dlugich closed i open beta od ktorych to tez mialem niestety przyjemnosc w ow produkt grac... tak wiec jezeli np wypuscili by dodatek w lecie mozna powiedziec iz po 3 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirtul12: skoro dla Ciebie dodatek powinien wprowadzać tylko lokacje dodatkowe lokacje oraz kosmetyczne poprawki talentów to powodzenia. Chociaż, dodatek do wowa tylko tyle wprowadza =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie 100 a 50, a pozatym grafika to nie wszystko. Ale zreszta o czym tu gadac.
Ja sie ciesze, dsotalem klucz do bety. Mamy czas z gildia zeby Naxx rozwalic (jak dobrze pojdzie ^^), wiec mi sie nie spieszy. Wole zaczekac i dostac wersje finalna bez kupy bugow i innego rodzaju błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że premiera TBC zbiegnie się w czasie z... WARHAMMER ONLINE: Age of Reckoning... ciekawe, co z tego wyniknie :> poza tym nie płaczę, że premiera się opóźni bo przynajmniej mego alta na 60 wyleveluje, a byłem pewny, że będzie opóźnienie premiery :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 15:41, przetalent napisał:

PFFFFF ! Za taką grafike na pewno nie zapłaciłbym 200 zł za gre i jeszcze 100 zł za abonament
miesięcznie !! Wole Guild Wars !!


Kolejny się znalazł, który będzie zachwalał GW mówiąc, że WOW jest do dupy... Ile razy Wam trzeba tłumaczyć, że zachowujecie się jak dzieci? Każdy ma inne upodobania gry, dla każdego liczy się coś nowego... Myślisz, że Blizza nie stać na to, żeby zrobić grę o oprawie graficznej lepszej niż GW?! Oczywiście, że stać. Każda gra wydana przez Blizza, to klasyka. A tu właśnie chodzi o ten cukierkowy świat fantasy, cały klimat. Zresztą, grafika się nie liczy, tylko to coś, co w końcu przyniągneło te ponad 7 mln graczy i dalej ich trzyma. Moge się założyć, że gdy wyjdzie TBC poskoczy to do 9-10 mln. BWT... WoW = 119 zł, na allegro możesz kupić za 95 EU, a US za 60, Miesiąc grania kosztuje 50 zł, a TBC 140... Matma chyba nie jest Twoją mocną stroną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam spokojnie na dopracowany dodatek... i tak nie będę miał w grudniu czasu na granie, więc przewidywane opóźnienie mi osobiście nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:13, Alucard777 napisał:

Moim zdaniem Bety są lepsze w GW ponieważ tam wszyscy moga potestowac a nie tylko "Wybrańcy
czy też inaczej Namaszczeni" ;(


Szczerze... Chodzi tutaj o to, żeby tylko te kilka wybranych osób przetestowało dodatek i posiadało jakąs wiedze, a nie po to, by każdy to zrobił, a później spędził jeden miesiąc na skończeniu wszystkiego w TBC... Chodzi właśnie o to, żeby jak najmniejsza liczba osób wiedziała, ocb, a reszta mogłą się bawić miesiącami opracowycując nowe taktyki przejścia instantów...

BTW, lecz moim zdaniem blizzard powienien wyrać najbardziej zapalonych graczy do testów, a nie takie cioty, które piszą, że mając oplacone konto nie będa tracić kasy na jakąś durna betę, lub cioty, które sprzedają klucze na allego bądź innych aukcjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...Wielka szkoda... Zapaliłem się bardzo na BC już od dawna i liczyłem, że będę mógł pograć podczas świąt. Cóż - nie udało się. Czekajmy z cierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 21:29, misio000007 napisał:

Szczerze... Chodzi tutaj o to, żeby tylko te kilka wybranych osób przetestowało dodatek i posiadało
jakąs wiedze, a nie po to, by każdy to zrobił, a później spędził jeden miesiąc na skończeniu
wszystkiego w TBC... Chodzi właśnie o to, żeby jak najmniejsza liczba osób wiedziała, ocb,
a reszta mogłą się bawić miesiącami opracowycując nowe taktyki przejścia instantów...

BTW, lecz moim zdaniem blizzard powienien wyrać najbardziej zapalonych graczy do testów, a
nie takie cioty, które piszą, że mając oplacone konto nie będa tracić kasy na jakąś durna betę,
lub cioty, które sprzedają klucze na allego bądź innych aukcjach...


Racja, lecz np w Gw ludzie potestuja i stwierdza czy im sie to podoba czy nie i od tego uzależniaja zakup kolejnej cześci. A w WoW wybrani potesyuja i im sie spodoba i beda pisac , ze jest super kros sie tym zasugeruje i po zakupie stwierdzi ze niebedzie w to grał z różn ych powodów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować