Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade w styczniu

77 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 00:07, Alucard777 napisał:

Racja, lecz np w Gw ludzie potestuja i stwierdza czy im sie to podoba czy nie i od tego uzależniaja
zakup kolejnej cześci. A w WoW wybrani potesyuja i im sie spodoba i beda pisac , ze jest
super kros sie tym zasugeruje i po zakupie stwierdzi ze niebedzie w to grał z różn ych powodów....



Wiesz... Dodatku testować nie 3ba.. Wprowadza nowe bonusy, wszystko jest takie samo poza...-nowym światem... A każdy, kto chce przetestować WoW''a może otrzymać key do zwyłej wersji za free (10 days tiral) z oficjalnej strony WoW''a..., albo kupić klucz za złotówke na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że "Guest Pass" bez karty kredytowej >aktualnej< sobie nie pograsz na dłuższą metę. Słyszałem że można (chyba) wpisać byleco w pole numeru karty i weryfikacyjnych 3,4 ostatnich cyferek przy tworzeniu konta na te 10 din free, ale wtedy na przyszłość jak sie uzbroisz w wersje z kluczem autentycznym z org. gry będziesz miał problemek [tak słyszałem]. A bez PP karty to też sobie nie pograsz ten RZEKOMY miesiąc gratis (trzeba wykupić karte wraz z grą). Także min 200 stówy żeby sobie wogule pograć officjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że opóźnili. Będzie wiecej czasu na zdobycie Tier 2 (może i 3). A zresztą dzięki temu zostaje mi kaska żeby zacząć grać w World of Warcraft - Trading Card Game :D. A jak dotychczas wszystkie dzieła Blizzarda są LEGENDARNE więc nie przejmowałbym się zbytnio opóźnieniem - bo kiedy tylko gra wyjdzie - o wszystkim się zapomni - szkoda nerwów i zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - jeszcze kilka dni temu broniłbym GW na każdy możliwy sposób, ale jak miałem okazję zagrać w WoW to dostrzegłem jakie GW jest ograniczone... właściwie z rzeczy które mnie tam interesowały to misje na PvE, do tego GvG i Ha :| w World of Warcraft chciałem zwiedzić każdą lokację, rozwijać swoją postać i przynieść dumę stronie po której grałem - szkoda że prawdopodobnie nigdy nie pogram na własnym stabilnym koncie w WoW ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft czyż to nie brzmi dumnie. Ta gra była dla mnie czymś więcej niż przyjacielem ona stała się dla mnie porostu nowym Bogiem. Ile to ja pieniędzy wydałem i czasu poświęciłem na nią. Al co spostrzega wsi zauważą że mówię w czasie przeszłym. Tak wyzwoliłem się z niewolnictwa tej pochłaniacze czasu. Możecie mnie nazwać zdrajcą. Przeszedłem do klanu Guild Wars wiem już to słyszałem, że nikt o zdrowych zmysłach nie powinien tego robić ale ja zrobiłem to właśnie przez WoW straciłem resztki rzeczywistości . Wszystkich fanów World of Warcrafta proszę o wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu noob? tylko dlatego że przeszedł na stronę GW? po pierwsze oni nie spóźnieją się z dodatkami po drugie nie płacisz kupy kasy po trzecie nie poronujcie WoW''a do GW bo WoW to PvE a GW głównie PvP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 11:30, pietras234 napisał:

czemu noob? tylko dlatego że przeszedł na stronę GW? po pierwsze oni nie spóźnieją się z dodatkami
po drugie nie płacisz kupy kasy po trzecie nie poronujcie WoW''a do GW bo WoW to PvE a GW głównie
PvP :)

hłehle Gdzie w GW PvP?? może te areny??? hehe to ma by PvP smiszne.. W WoW jest dobre PvP, w L2 jest dobre PvP ale nie w GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, tracić poczucie rzeczywistości dla jednej gry? No bez przesady, to tylko gra, która po pewnym czasie może się znudzić (jak np. mi, teraz czekam tylko na dodatek). Poza tym co to za zamiana WoW na GW, te gry są zupełnie inne i bezsensowna jest ta ciągle powracająca dyskusja o ich porównywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować