Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Niejaki migem z CD Projektu dzisiaj napisał:Co do PES6 rzerczywiscie sytuacja nie wygladala rozowo, ale juz ja opanowalismy,teraz bardzo mocno walczymy z producentem o dosatrczenie nam patcha poprawiajacego polonizacje gry. Nie moge dzisiaj jeszcze podac ze 100% pewnoscia terminow, na pewno damy rade wydac ta gre w listopadzie, byc moze juz nawet na samym poczatku listopada, ale oficjalnego potwierdzenia daty premiery szukajcie wkrotce na Gram.pl w niusach.

Wydaje mi się że dlaser ma racje. Premiera Pesa pod koniec listopada .Wcześniej raczej nie zdążą.Jeszcze niedawno mówili że nie chcą wydawać patchowanej gry a teraz już mówią o patchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie naleze do ludzi ktorym pastwienie sie nad innymi sprawia przyjemnosc ale to co odstawiaja ludzie z CDP siega zenitu jesli chodzi o arogancje i niekompetencje!!!
1.Przesuniecie premiery dwa dni przed ustalona data.
2.Informowanie o tym klientow preorder 24 godziny przed umowiona data otrzymania gierki.
3.Zwalanie wszystko na amatorow z KONAMI.
4.Nie odpowiadanie na ogromna liczbe postow na oficjalnym forum.
5.Ciagle tlumaczenia ze to z powodu dbania o jakosc produktow i dobry wizerunek firmy.
6.Kolejne informacje o przelozeniu trzech premier ''''z powodow od nas nie zaleznych''''.
Dalszy moj komentarz chyba zbedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy narodem, który uwielbia czuć się wybranym. To My wynaleźliśmy wódkę, obaliliśmy komunizm i udowodniliśmy światu, że paliwo lotnicze też można pić. To właśnie Polacy, cytując wieszcza, naród specjalnej troski muszą czekać na swoją premierę Pro Evolution Soccer 6 dłużej niż inni.
Całe szczęście czekanie nie pójdzie na marne, w końcu dystrybutor poprawi nam wersję językową, dzięki czemu Pan Mateusz reagował będzie o wiele żywiej, a Pan Roman budził będzie się znacznie częściej.
Poprawi, przecież obiecał.

CZY TO PRAWDA???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy macie może pomysł jak zamówić sobie angielską wersję PES 6. Czy ktoś z was zamawiał już tę grę (np. korzystając z Amazon''u). Słyszałem, że Ultima planuja ściągnięcie do Polski anglojęzyczne egemplarze tej gry na PC (wersja na Playa już jest), co biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację, jest całkiem rozsądne. A może orientujecie się czy jakaś hurtownia gier oferuje zachodnią wersję PES 6 w Polsce?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie. Macie paronastodniowe opóźnienie i co z tego? CDP i tak wydaje gry z minimalnym poślizgiem w stosunku do reszty cywilizowanego świata. Spójrzcie na inne firmy wydawnicze w Polsce. Jest taka jedna (bez nazwy, zresztą i tak każdy się domyśli), przez którą na "X-Men Legends 2" (na pc) musiałem czekać ponad pół roku w stosunku do premiery zachodniej. Myślałem, że się załamię. Humor poprawia mi jednak fakt, że fani spiderman`a dostaną gierkę o nim 3 listopada (data domniemanej premiery PES`a), podczas gdy gracze zachodni pomykali w nią od 22 września 2005 r. (nie ma błędu - 2005r.).

Tak więc obsuwa ok. 2-tygodniowa, choć lekko rozczarowująca, jest jak najbardziej do przyjęcia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 23:59, MarkusLoganus napisał:

Wyluzujcie. Macie paronastodniowe opóźnienie i co z tego? CDP i tak wydaje gry z minimalnym
poślizgiem w stosunku do reszty cywilizowanego świata. Spójrzcie na inne firmy wydawnicze w
Polsce. Jest taka jedna (bez nazwy, zresztą i tak każdy się domyśli), przez którą na "X-Men
Legends 2" (na pc) musiałem czekać ponad pół roku w stosunku do premiery zachodniej. Myślałem,
że się załamię. Humor poprawia mi jednak fakt, że fani spiderman`a dostaną gierkę o nim 3 listopada
(data domniemanej premiery PES`a), podczas gdy gracze zachodni pomykali w nią od 22 września
2005 r.
(nie ma błędu - 2005r.).

Tak więc obsuwa ok. 2-tygodniowa, choć lekko rozczarowująca, jest jak najbardziej do przyjęcia.



Co za kretyński argument - jak gdzie indziej biją to u nas też mogą - bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do anglojęzycznych wersji, to na stronie Ultima można JUZ kupić pes 6 na playstation - wersja anglojęzyczna. Rozmawiałem również z pracownikiem tej firmy i zwrócił uwagę, aby pilnie śledzić informacje na ich stronie, bo planują ściągnąc wersje anglojęzyczne również na PC.
A druga sprawa, to ktoś CD Projekt mógłby się odnieść do tych wszystkich postów, firma która otrzymuje tytuł gazeli biznesu nie powinna chować głowy w piasek, chyba, że ubiega się o tytuł strusia biznesu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , na stronie Ultima podają datę premiery na 10.11.2006, może ktoś z CDP puścił by trochę pary i w przybliżeniu podał datę wydania PES 6? brak informacji jest gorszy od jakiejkolwiek wiadomości dobrej :) lub złej!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam moge poczekac nawet do konca listopada byle by porpawili komantarz Borka i Koltonia! To byl jeden z piorytetow ktorym sie kierowalem by kupic ta gre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co Wy w ogole wypisujecie jakies glupoty odnosnie poprawienia komantarza Borak i Koltonia.
CDP poprawia tylko czesc tekstowa gry a nie KOMENTARZ. Zrozumcie to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym kogos z szanownej firmy CDP o wskazanie miejsc w grze gdzie znajduja sie te jak sami twierdzicie niedopuszczlane bledy. Mam kilku mieszkajacych w innych krajach, ktorzy beda w stanie zweryfikowac czy podajecie prawdziwe powody przesuniecai premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:54, roburdc napisał:

Prosilbym kogos z szanownej firmy CDP o wskazanie miejsc w grze gdzie znajduja sie te jak sami
twierdzicie niedopuszczlane bledy. Mam kilku mieszkajacych w innych krajach, ktorzy beda w
stanie zweryfikowac czy podajecie prawdziwe powody przesuniecai premiery...



W menu, powinno być SIEC a nie SIECI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem kiedy bedzie PES 6 i wiem również co znaczy początek listopada dla CDP jeśli jesteście bardzo zniecierpliwieni kiedy wyjdzie gra to...........30 listopad!!!!! tak poczatek listopada!!! Dziekujemy CDP!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z CDP napisał by wreszcie oficjalną date wydania gry oczkiwanej przez wszystkich czyli Pro Evolution Soccer 6 . Jak tak dalej będziecie trzymać wszystkich w niepewności to stracicie wszystkich klijebtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:13, Tomsab napisał:

Już wiem kiedy bedzie PES 6 i wiem również co znaczy początek listopada dla CDP jeśli jesteście
bardzo zniecierpliwieni kiedy wyjdzie gra to...........30 listopad!!!!! tak poczatek listopada!!!
Dziekujemy CDP!!!!!!!


Nie no bez przesady, wydaje mi się że tak źle nie będzie. W końcu ile można poprawiać literówki i komentarz( w sensie żeby mówili o tym co się dzieje na boisku ) bo nie wieże aby był inny niż teraz. Mam nadzieje że jutro już bedzię, no ale nadzieja matką głupich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować