Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

witam!
CD PROJEKT zrobiło nas w balona, moim zdaniem to bardzo chamskie z ich strony że tak traktują swoich klientów, powinni w obecnej sytuacji obniżyć cene gry jak już sie wreszcie ukaże o jakieś 10zł,
nigdy już nie zamówie gry przed jej premierą, tym bardziej gdy zostaje onaa wydana przez CD PROJEKT.
tak tylko może być w Polsce...
i za co ThoruS im dziękujesz??? za to że siedzieli cicho przez tydzień i nawet nie raczyli odebrać telefonów, a teraz nagle info że sobie jeszcze poczekamy, i daj Boże żeby to był tylko jeden tydzień tak jak oni to piszą
pozdrawiam wszystkich którzy muszą żyć (podobnie jak Ja) w tym chorym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:12, galex napisał:

witam!
CD PROJEKT zrobiło nas w balona, moim zdaniem to bardzo chamskie z ich strony że tak traktują
swoich klientów, powinni w obecnej sytuacji obniżyć cene gry jak już sie wreszcie ukaże o jakieś
10zł,
nigdy już nie zamówie gry przed jej premierą, tym bardziej gdy zostaje onaa wydana przez CD
PROJEKT.
tak tylko może być w Polsce...
i za co ThoruS im dziękujesz??? za to że siedzieli cicho przez tydzień i nawet nie raczyli
odebrać telefonów, a teraz nagle info że sobie jeszcze poczekamy, i daj Boże żeby to był tylko
jeden tydzień tak jak oni to piszą
pozdrawiam wszystkich którzy muszą żyć (podobnie jak Ja) w tym chorym kraju


Ehhh co Ci po nieodebranym telefonie jak i tak by Ci nic nie powiedzieli jak dopiero teraz dowiedzieli sie, ze dopiero w poniedzialek poprawki dostana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:12, galex napisał:

witam!
CD PROJEKT zrobiło nas w balona, moim zdaniem to bardzo chamskie z ich strony że tak traktują
swoich klientów, powinni w obecnej sytuacji obniżyć cene gry jak już sie wreszcie ukaże o jakieś
10zł,
nigdy już nie zamówie gry przed jej premierą, tym bardziej gdy zostaje onaa wydana przez CD
PROJEKT.
tak tylko może być w Polsce...
i za co ThoruS im dziękujesz??? za to że siedzieli cicho przez tydzień i nawet nie raczyli
odebrać telefonów, a teraz nagle info że sobie jeszcze poczekamy, i daj Boże żeby to był tylko
jeden tydzień tak jak oni to piszą
pozdrawiam wszystkich którzy muszą żyć (podobnie jak Ja) w tym chorym kraju


Nikogo nie robimy w balona. Jeśli nie podajemy informacji to znaczy, że po prostu nie mamy żadnych potwierdzonych wiadomości.

Oczywiście można na nas zrzucać całą winę. Bardzo proszę, zwłaszcza, jeśli Ci to pomoże.

Kraj może jest i chory. Ale CDP nie jest chory. Wyłącznie dzięki nam w Polsce będzie dostępna polska wersja gry i to w rozsądnej znacznie niższej niż za granicą cenie. Dodatkowo, wyłapaliśmy błędy, których nie dało by się poprawić patchem, bo nie ma takiej opcji na PS2.

I możesz pisać, że żyjemy w chorym kraju. Jednak jak to się mówi, swego nie znacie, cudze chwalicie i Twoja postawa mieszania nas z błotem, nawet bez chwili refleksji nad całą sytuacją jest właśnie typowa dla naszego "chorego kraju", gdzie atakowanie innych i mieszanie z błotem to norma, a przy tym wcale nie musi być poparta faktami.

Po takich postach jak Twój zastanawiam się po co myśmy w ogóle się napinali i przekonywali Konami do polskiej wersjii i niższych cen, po co testowaliśmy/sprawdzaliśmy czy wszystko jest ok. Trzeba było dać cenę 159, wersję ang, olać koszty lokalizacji, a w przypadku błędów dać linka do strony konami i ich pomocy technicznej...

M.
PS na szczęście, mam nadzieję, że galexi, choć widoczni i bardzo krzykliwi nie stanowią największego grona naszych klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że wreszcie się odewaliście. Choć wieści nie są zbyt dobre zwłaszcz jeśli chodzi o PS2.

PS. Powiedzcie skąd inne sklepy internetowe mają informację że PES6 wyjdzie dopiero 30 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 23:35, zenit456 napisał:

PS. Powiedzcie skąd inne sklepy internetowe mają informację że PES6 wyjdzie dopiero 30 listopada


Mogę tylko domniemywać. Jeśli my nie znamy daty, to tym bardziej sklepy. Sądzę, że została ona podana "na oko" i to ze sporym zapasem bezpieczeństwa, tak aby klienci się nie złościli, że ktoś obiecal na wcześniej. Bo 30go to już na pewno gra powinna być (tfu....tfu przez lewę ramię, obym nie zapeszył!).

Na pewno GRAM będzie jednym z pierwszych miejsc gdzie ukaże się info o dacie premiery jak tylko zostanie potwierdzona.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że robie offtopa, ale co z premirą HoMM:HoF? Niby data wyznaczona na 24 listopada, a nie ma preordera, jakichkolwiek informacji, nawet wizerunku pudełka. Przecież pozostały juz tylko trzy tygodnie. Długo mamy jeszcze czekać na info o przełożeniu premiery (to moja spekulacja, ale na to się zanosi) :\
Druga sprawa uważam, że jest zagraniem nie fair, że już nie można zarezerwować EK NWN2, na litość, przecież jeszcze nie został ogłoszony pełen skład tego zestawu! Nie przywykłem do kupowania kota w worku a CDP mnie do tego przymusza. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:54, boogie85 napisał:

Przepraszam, że robie offtopa, ale co z premirą HoMM:HoF? Niby data wyznaczona na 24 listopada,
a nie ma preordera, jakichkolwiek informacji, nawet wizerunku pudełka. Przecież pozostały juz
tylko trzy tygodnie. Długo mamy jeszcze czekać na info o przełożeniu premiery (to moja spekulacja,
ale na to się zanosi) :\
Druga sprawa uważam, że jest zagraniem nie fair, że już nie można zarezerwować EK NWN2, na
litość, przecież jeszcze nie został ogłoszony pełen skład tego zestawu! Nie przywykłem do kupowania
kota w worku a CDP mnie do tego przymusza. :/


Kończmy oftopa, więc: HoF, z tego co wiem data jest aktualna, prace wrą. Mam nadz, ze nic sie nie zmieni (pewny bede jak PL GONE GOLD). Co do NWN EK, to nie wiem jaka jest sytuacja. Teoretycznie istnieje mozliwosc, ze 2.000 ludzi zlozylo zamowienia nie znajac skladu pakietu i tym samym wyczerpal sie naklad. Jednak szczerze mowiac raczej w to watpie, choc nie mam innego pomyslu na wyjasnienie. Na pewno wraz z info o EK NWN2 pojawia sie wyczerpujace informacje. I jakby co do zobaczenia we wlasiciwych watkach. Tu tylko o ProEvo 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nikogo nie robimy w balona. Jeśli nie podajemy informacji to znaczy, że po prostu nie mamy żadnych
> potwierdzonych wiadomości.
Ale faktem jest, że żadnych wiadomości nie podaliście. A jak się mówi - zła wiadomość jest lepsza niż brak wiadomości. Wiedzieliście, że 3 listopada ta gra NA PEWNO się nie ukaże. I informujesz o tym 2 listopada o godzinie 22...

> Kraj może jest i chory. Ale CDP nie jest chory. Wyłącznie dzięki nam w Polsce będzie dostępna polska wersja
> gry i to w rozsądnej znacznie niższej niż za granicą cenie.
Dzisiaj postanowiłem zorientować się u kolegi w Irlandii - bo ile można czekać. Cena PES6 na PS2 w sklepach HMV to 42.99 euro, czyli na nasze około 166 złotych. Co w takim razie oznacza Twoje określenie "w rozsądnej znacznie niższej niż za granicą cenie" skoro cena polska wynosi 199 pln?

> Po takich postach jak Twój zastanawiam się po co myśmy w ogóle się napinali i przekonywali Konami do polskiej
> wersjii i niższych cen, po co testowaliśmy/sprawdzaliśmy czy wszystko jest ok. Trzeba było dać cenę 159,
> wersję ang, olać koszty lokalizacji, a w przypadku błędów dać linka do strony konami i ich pomocy
> technicznej...
Bo taka jest rola dystrybutora? Żeby się starać i żeby był progress? Nikt nie ma o to wszystko pretensji TYLKO sytuacja wygląda w tej chwili tak, że polską wersję dostaniemy do łapek tak na oko jakiś miesiąc po reszcie świata. Cytując piłkarskich (nomen-omen) komentatorów: "Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle".

poZZdrawiam
poZZie

ps. CDP - powyższa opinia nieco przesadzona, starajcie się dalej, mistrzostwa polski róbcie. dzieje się i źle nie jest. Ale na tą grę, na ten październik, czeka się co roku. Więc nie dziwcie się frustracji. pozdrawiam i walczcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Mike. Nie ma się co burzyć ze ludzie się denerwują. Pamiętaj że nawet zła wiadomosc jest lepsza niż żadna.A firma przez tydzień zachowywała się jak struś chowający głowę w piasek. Nie jest tak jak piszesz że ludzie nie doceniają tego co robicie, ale przecież nie robicie tego charytatywnie. Wielu z nas zapłaciło juz za grę dlatego mamy prawo do informacji (obojętnie czy jest ona dobra czy zła). Uwierz mi , że kontakt z klientem jest bardzo ważny. W innych sklepach w których robię zakupy tez nie zawsze dotrzymują terminów, ale w przeciwieństwie do Waszego sklepu otrzymuję informację mailem na swoją skrzynkę. Nie muszę szukać po stonach, wydzwaniac, moze ktos łaskawie się odezwie. Po co dajecie możliwośc zadawania pytań (w dodatku piszecie że odezwiecie sie w ciągu 48 godzin) skoro na nie nie odpowiadacie. Tego firma musi się nauczyć jezeli chcę być ceniona i wiarygodna. Przecież takie opóznienia jak ten z PESem to u Was prawie codzienność. Naprawdę doceniam Wasze starania o wydawanie gier na dobrym poziomie ale niestety pozim obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje dla osob ktore zamuwily juz dawno u was gre w zadosc uczynieniu za nasze kruche nerwy, siwe wlosy oraz wielkie uwielbienie do seri pro evo jakas bardzo fajna koszulke z logiem pes6. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:27, Mike napisał:

> witam!
> CD PROJEKT zrobiło nas w balona, moim zdaniem to bardzo chamskie z ich strony że tak traktują

> swoich klientów, powinni w obecnej sytuacji obniżyć cene gry jak już sie wreszcie ukaże
o jakieś
> 10zł,
> nigdy już nie zamówie gry przed jej premierą, tym bardziej gdy zostaje onaa wydana przez
CD
> PROJEKT.
> tak tylko może być w Polsce...
> i za co ThoruS im dziękujesz??? za to że siedzieli cicho przez tydzień i nawet nie raczyli

> odebrać telefonów, a teraz nagle info że sobie jeszcze poczekamy, i daj Boże żeby to był
tylko
> jeden tydzień tak jak oni to piszą
> pozdrawiam wszystkich którzy muszą żyć (podobnie jak Ja) w tym chorym kraju
>

Nikogo nie robimy w balona. Jeśli nie podajemy informacji to znaczy, że po prostu nie mamy
żadnych potwierdzonych wiadomości.

Oczywiście można na nas zrzucać całą winę. Bardzo proszę, zwłaszcza, jeśli Ci to pomoże.

Kraj może jest i chory. Ale CDP nie jest chory. Wyłącznie dzięki nam w Polsce będzie dostępna
polska wersja gry i to w rozsądnej znacznie niższej niż za granicą cenie. Dodatkowo, wyłapaliśmy
błędy, których nie dało by się poprawić patchem, bo nie ma takiej opcji na PS2.

I możesz pisać, że żyjemy w chorym kraju. Jednak jak to się mówi, swego nie znacie, cudze chwalicie
i Twoja postawa mieszania nas z błotem, nawet bez chwili refleksji nad całą sytuacją jest właśnie
typowa dla naszego "chorego kraju", gdzie atakowanie innych i mieszanie z błotem to norma,
a przy tym wcale nie musi być poparta faktami.

Po takich postach jak Twój zastanawiam się po co myśmy w ogóle się napinali i przekonywali
Konami do polskiej wersjii i niższych cen, po co testowaliśmy/sprawdzaliśmy czy wszystko jest
ok. Trzeba było dać cenę 159, wersję ang, olać koszty lokalizacji, a w przypadku błędów dać
linka do strony konami i ich pomocy technicznej...

M.
PS na szczęście, mam nadzieję, że galexi, choć widoczni i bardzo krzykliwi nie stanowią największego
grona naszych klientów...


wystarczylo by gdybycie umiescili na swojej stronie male info przepraszajace uzytkownikow za zaistniala sytuacje. A tu nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Nikogo nie robimy w balona. Jeśli nie podajemy informacji to znaczy, że po prostu nie mamy żadnych >>potwierdzonych wiadomości.
>>Oczywiście można na nas zrzucać całą winę. Bardzo proszę, zwłaszcza, jeśli Ci to pomoże.

a na kogo mam zrzucać winę na braci Kaczyńskich? tym razem to nie ich sprawka. Jeśli przewidywany termin jest na 3 listopada a kilka godzin przed terminem dowiadujemy się że gra jednak się tego dnia nie ukaże to wybacz ale to jest chora sytuacja, tym bardziej że tydzień było z Waszej strony milczenie, zupełna olewka żadnej informacji.

>>Twoja postawa mieszania nas z błotem, nawet bez chwili refleksji nad całą sytuacją jest właśnie typowa dla >>naszego "chorego kraju", gdzie atakowanie innych i mieszanie z błotem to norma, a przy tym wcale nie musi >>być poparta faktami.

no wybacz ale w tej sprawie sytuacja jak najbardziej jest poparta faktami!

>>Po takich postach jak Twój zastanawiam się po co myśmy w ogóle się napinali i przekonywali Konami do >>polskiej wersjii i niższych cen, po co testowaliśmy/sprawdzaliśmy czy wszystko jest ok. Trzeba było dać cenę >>159, wersję ang, olać koszty lokalizacji, a w przypadku błędów dać linka do strony konami i ich pomocy >>technicznej...

No wybacz ale to jest Wasza praca i Wy tego z dobrego serduszka nie robicie tylko to jest Wasz normalny zarobek, więc czemu tak bardzo wywyższasz cd projekt? Gdyby nie Wy to nie martw się napewno ktoś inny wpadł by na podobny pomysł, że zrobiliście polską wersję gry to nie znaczy że już wszystko Wam wolno.
a jeśli ktoś wykonuje swoją pracę i Ja jestem jego klientem to wymagam od niego spełenienia wyznaczonych terminów, a jeśli wyznaczony termin nie może być spełniony to wtedy oczekuje jasnych i klarownych informacji odnośnie daty jego przesunięcia a nie ciszy tak jak to było w Waszym przypadku przez tydzień czasu.
Wiesz popełniliście duży błąd i najbardziej bolesne jest to że nie umiesz się przyznać i przeprosić wszystkich którzy kupili już grę wpłacili kasę i czekają.


>>PS na szczęście, mam nadzieję, że galexi, choć widoczni i bardzo krzykliwi nie stanowią największego grona >>naszych klientów...

nie krzykliwi, tylko wiedzący czego CHCĄ i przeciwstawiający się chorym sytuacjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o demku?? Ja grałem i nie przypadło mi do gustu. Ale co roku tak mam. Potem się przyzwyczaje i docenie zmiany. Trudno jest ładnie strzelic z dystansu. Osobiscie mi sie jeszcze nie udało walnąć "peetardy" z 30 m. Ale komputer raz taką bombe uderzył Tonim, że mnie w fotel wcisneło. Będzie trudno :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>nie krzykliwi, tylko wiedzący czego CHCĄ i przeciwstawiający się chorym sytuacjom.

Wez galex sie uspokuj , bo sie nie znasz a gadasz ... CDP robi dobra robote , by gra wyszla jak najlepsza <szczegolnie ktorzy , nie tak jak ty <smiem miewac> ze pograja 1 miesiac i odrzuca .. Moge sie mylic ale i tak wiem ze swoim gadaniem nic nie zdzialasz ... Twoje tekty swiadcza o twojej glupocie .. Lepiej idz se pograc w Sapera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry w sieci.Do tej pory w PESA grywałem na PS2.Czy jest możliwość poza grą na serwerze konami gra w sieci LAN.Pozdrawiam wszystkich fanów PESA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Wirtusie jest podana data premiery: 9/11/2006, ale skoro CDP sam nie ujawnia oficjalnej daty to pewnie tylko przypuszczalna data...

PS: Z recenzji w CD-A wnioskuję, że komentatorzy wypadli średnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie ludzie, że to nie wina CDProjekt? Ciągle widzę tu jakieś komentarze. "Może nawet CDP nie wie kiedy będzie premiera". Bo tak jest! Data premiery zależy od KONAMI i kiedy oni przyślą potrzebne poprawki. Dajcie spokój wydawcy.

PS: Nie jestem ich adwokatem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować