Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

A ja tam wbilem juz w Polska wersje PES 6 na PS2 nie chce mi sie czekac nie wiadomo jak dlugo (ja moze i cierpliwy jestem ale odlozona kasa nie bardzo:)) pozatym jesli komentarz ma byc typu (tu cytat z recenzji wersji Pc z czasopisma o grach) "tam doszlo do poważnych przepychanek , a zaraz może dojsc do rękoczynów" lub cos w stylu "!?Odpala strzal" i pare innych. Więc zadzwoniłem do ultimy i poprosilem o zmiane zamówienia na wersje Angielska ktorą ultima bedzie miała w środe pozatym wszystkie PES''y były po angielsku i nikomu to nie przeszkadzało nie wiem co ich wzieło na Polską wersje (bo FIFA ma PL) ale jakie sa komentarze w FIFI''e beznadziejne schematyczne i nie pasujące do wydarzeń na boisku (zreszta cała FIFA jest taka jak jej polski komentarz:)) dlatego inwestujcie w wersje ENG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie, ja nienawidze POLSKICH WERSJI. Moge zapłacić więcej zeby miec angileską i włoską, mnie to zwisa i powiewa, byle by było W TERMINIE!!!

A takto dzieci mogą sie chociarz naglieskiego nauczyć.

Z mojego punku widzenie to są jaja.

Najgorsze jest to ze po prostu jak głupek już zapąłciłem za towarm i musze jak pies na łańcuchu czekać na miskę..

Podobno klient jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po informacji o przesunieciu premiery wyslalem maila do gram.pl z prosba o anulowanie zamowienia z powodu nie dotrzymania przez nich warunkow umowy co do terminu wysylki.Wyslalem im numer konta bankowego i po jakichs 10 dniach pieniadze z powrotem byly na moim koncie ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:22, roberts-pl napisał:

mlody-dg sorki trochę mnie poniosło!! ;)


Spoko, mnie też to powoli zaczyna wkurzać. CD Projekt mógł wczoraj podać co dalej bo jak na razie to dochodzi między nami do spięć, a Ci się wogóle nie odzywają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Rodzacy. CDP oświadczył parę dni temu, że jeśli poprawki dostaną w poniedziałek i wszystko pójdzie dobrze to oficjalne ifo o premierze będzie dzisiaj, a nie wczoraj. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
No właśnie zobaczymy czy pierwszy raz CDP wywiąże sie z obietnic i tak jak pisali dziś dostaniemy informacje kiedy będzie premiera, mamy godzine 15:30, a więc zostało im jeszcze ponad 8godzin czasu na podanie informacji.
pozdrawiam wszystkich fanatyków PESa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila widzialem reklame pes6 w tvn24 po serwisie sportowym ale zadnej daty premiery nie bylo podanej.A juz mialem nadzieje ze zostanie podana:( pozostaje nam tylko czekac na jakies info ze strony cd projekt.niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że samo CDP nie wie co ma robić. Trzeba się zdecydować: albo nie podawać żadnych informacji, albo raz powiedzieć "premiera będzie nie wcześniej niż 20 grudnia". Zamiast tego ciągle są jakieś półoficjalne informacje, przecieki, donosy, szafy....wróć! - bez szaf. Teksty w stylu : jak się coś uda, coś wykombinujemy, to być może jak poznamy przybliżony plan kiedy wszystko poprawimy to będziemy bliżsi ustalenia daty ogłoszenia daty premiery"
P.S.
Nadal są tacy którzy uważają, że przesunięcie premiery to wina Konami, UKłADU, plagi stonki, tajnych służb.... Oczywiście szanujemy ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 16:45, Tomaszzz777 napisał:

Może powiesz mi panie jak CDP ma dać datę premiery bez dostania i sprawdzenia poprawek?


Może zatrudnią wróżkę?? A może to oni powinni wiedzieć? Może to oni są profesjonalną firmą zajmującą się dystrybucją gier? A może nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować