Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Czas najwyższy stanąć twarzą w twarz CDP ze swoimi klientami .Wystarczy już tej zabawy . klijent ma prawo do żetelnej informacji gdyby nawet miała być to informacja mało optymistyczna.Czas ucieka Europa kopie na całego.Czekamy na info . Pozdrrrrrrooo dla fanów PESA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dzisiaj do CDP i pani która odebrała nie miała zielonego pojęcia kiedy będzie wydany PES 6. powiedziała tylko że na pewno w LISTOPADZIE!!!! przez najbliższy tydzień też nie ma co spodziewać się informacji o wydaniu gry.strasznie mnie to boli tym bardziej że na serwerach Pes 5 strasznie pusto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9.11 to chyba data premiery wersji PC wersja Ps2 wciaz nie wiadomo :( ja tam czekam na wersje angielska ktora zamowilem w ultimie bede mial (mam nadzieje) w okolicach czwartku piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efektywność działania każdej firmy w naszych czasach to podstawa, CDP nie jest w stanie ogarnąć swojej działalności i dotrzymać terminów na rosnący rynek gier w Polsce, co obrazuje generalnie gdzie jest nasze miejsce w szeregu pisze tu o nas Polakach. Jakieś braki w poczynaniach firmy przynoszą nam: 1 zawiedzionych graczy, 2 wzrost (bo raczej nie spadek) piractwa, 3 złe rokowania na przyszłość ( wizerunek u zagranicznych partnerów) .


Pozdrowiena dla Redakcji - "Hugo" waszym przeznaczeniem. ..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK źle napisałem, faktycznie było napisane że we wtorek mają wiedzieć coś wiecej i że napiszą coś bardziej konkretnego, dziś mamy wtorek godzina 21:15 jak narazie informacji ZERO. Zostało do końca dnia 2 i pół godziny ciekawe czy się wyrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kur** jego mac! Koniec, wycofuje wszystko co powiedziałem do tej pory. CDP jest najgorszym dystrybutorem gier w Polsce! Rozumiem, żeby powiedzieli że gry jeszcze nie będzie, ale nie pisać NIC to już lekka przesada! Mam Was gdzies (cdp) Pierd***, kupuje w ultimie ang wersje PES6! Zegnam się z ta stroną chyba na dłuższy okres, może forum bede odwiedzal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:26, roberts-pl napisał:

do mlody-dg a ty kim jesteś że pozwalasz sobie obrażać innych!!! weź neospasminkę albo walnij
setę bo ci wali na dekiel !!! wydawca zawiódł i tyle w tym temacie !!!


Wydawca czyli konami -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

LOL kup sobie persen wyjdz na dwor. Biedny czlowiek oszukali go ;( ;( ;( Ja bym na Twoim miejscu wyrzucil kompa przez okno pobil sasiada i podpalil kilka samochodow ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 16:37, SimonVDH napisał:

Problem w tym że samo CDP nie wie co ma robić. Trzeba się zdecydować: albo nie podawać żadnych
informacji, albo raz powiedzieć "premiera będzie nie wcześniej niż 20 grudnia". Zamiast tego
ciągle są jakieś półoficjalne informacje, przecieki, donosy, szafy....wróć! - bez szaf. Teksty
w stylu : jak się coś uda, coś wykombinujemy, to być może jak poznamy przybliżony plan kiedy
wszystko poprawimy to będziemy bliżsi ustalenia daty ogłoszenia daty premiery"
P.S.
Nadal są tacy którzy uważają, że przesunięcie premiery to wina Konami, UKłADU, plagi
stonki, tajnych służb.... Oczywiście szanujemy ich...


Ale Ty sie cisnieniujesz moj boze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie NIC na TO nie PORADZICIE !! Wolny kraj, olejcie sprawe, kupcie po angielsku i tyle. Po co tyle szumu robic ? To w ogole nie ma sensu, jak czytam te komentarze, to normalnie wyobrazam sobie niektorych forumowiczow w realu jak sie cisnieniuja i rozwalaja wszystko dookola. A dwa komentarze, poprostu powalily mnie na nogi, tak sie usmialem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlog mnie CDP przeciaga ogloszenie daty premiery gdyz jest ona planowana blizej konca miesiaca niz srodka.I dlatego obawia sie ze wiekszosc klientow preorder wycofa swoje zamowienia a reszta zamowi gre zagranica lub kupi angielska wersje w polskich sklepach internetowych a ze sprzedazy tych CDP nie zarobi ANI GROSZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w temacie premiery - skandal!!!
Gram od kilku dni w demo i jestem zadowolony ze zmian w pesie 6!!!
Dobrze ze nie zmieniły sie wymagania graficzne i gra nadal mi chodzi normalnie:)
Co do sterowania to jestem pełen piozytywnych wibracji!!!
Tak na marginesie - CDP - daliście ciała - ja rozumiem że premiera się opóżnia ale żeby nawet co tygodniowej notki nie dać o postępach w wydaniu tej gry itp - No ludzie co z wami - ja o przesuwach dowiaduje się ze stronki ULTIMA.PL tam przynajmniej podają ilość dni do premiery i zawsze jak zostaje 1 dzień to następnego już pojawia się 7 dni - ale przynamniej coś piszą!!!
Zgadzam się z przedmówcą ze boicie się wycowania ofert przez internautów, ja np. mieszkam niedaleko ARKADII i mam pod ręką Saturna i Empik i napewno nie liczcie na moje zamówienie - tak na marginesie Empik wydaje cotygodniową gazetkę i już 2 razy zapowiadali w niej premierę PES6 - lepiej żebyście nie wiedzieli co o was tam sądzą!!!
Według moich żródeł premiera będzie 24 listopada - obym się mylił i już w ten piatek zakupił PES6!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZięki CDP za polską wersję . PES już jest w drodze z Londynu , tak podjełem decyzje wczoraj wieczorem i zadzwoniłem do brata i najpóżniej w piątek będę kopał w necie.A tak na marginesie jestem ciekaw jakie będą straty firmy bo klijentów ubywa. DO ZOBACZENIA FANI PES NA SERWERKU KONAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike napisał:Małe nieoficjalne info dla wszystkich oczekujących na proevo. Otóż dziś się dowiedziałem, że dostaliśmy info z konami z japonii, że obiecane na jutro poprawki nie zostaną nam niestety dostarczone i że nowy termin to poniedziałek. Jeśli ten termin się sprawdzi, to istnieje szansa na premierę wersji PC pod koniec przyszłego tygodnia. Niestety podkreślam, że jest to informacja nieoficjalna i niepotwierdzona. Jak dostaniemy do łapek poprawki i stwierdzimy, że są ok, wtedy pójdzie oficjalne info z dokładną datę i jak wszystko będzie dobrze będzie to wtorek.
Przecież nie ma tu ani słowa że będzie to wtorek 7 listopada. Do końca roku zostało jeszcze 7 wtorków. A tak swoją drogą kto zgadnie co będzie wcześniej dostępne w Polsce PES 6 czy F-16 ? Bo lecą,lecą i nie mogą doleciec. Taka mała analogia. Chyba opóźnienia to normalka w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko uważam że warto poczekać na polską wersję.Miałem okazję pyknąć parę meczyków i do komentarza Borka i Kołtonia można się przyzwyczaić( podają takie szczegóły , że nie raz mi szczena opadła) są pewne lapsusy słowne ale to drobiazg w porównaniu do komentarza z Fify. Granie w PES 6 to po prostu miodzio !!!
Ja CZEKAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety potwierdziło się że żyjemy w Polsce w kraju w którym często i gęsto nie dba się o klienta, a CDP jest tego najlepszym przykładem, żadnych informacji nic, to jest poprostu żenada, mimo że obiecali we wtorek podać jakieś info, kur... jeśli nic nie wiedzą to też powinni napisać chociaż że jeszcze nie mają żadnych informacji i że proszą o cierpliwość itp. a tu NIC totalna olewka.
OK moja cierpliwość też już się skończyła, zaraz na ultimie zamówie sobie angielską wersję, żegnaj CDP, mam nadzieje że kiedyś zrozumiecie że trzeba dbać o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować